Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

29 minutes ago, delgado said:

Au koliko gori Dame, steta sto #dameTime ovo ne gleda

Vezao je 2 trojke, a onda trecu opalio direktno iz Londona sa Big bena i pokazao na vreme

 

 Do sada ima neku brutalnu statistiku, mozda padne i neki rekord u necemu do kraja

Igra brutalnu utakmicu,bez izgubljene lopte😁

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Dejmu , nisam gledao, ali statsi i hajlajtsi su super. Odličnu sezonu igra, nadam se da će se ugurati u PO.

 

Kakav duel Jokića i Kavaja , vrhunska tekma. Kavaj deluje stvarno zdrav posle duže vremena, porobio je na oba kraja terena. 

PG prodao tekmu, Ras solidan.

Ako smo na Jokića navikli na MPJ nismo. Najbolja njegova tekma koju sam gledao, dve klač trojke, prodori, koncentrisan.

Marej umalo da usere, ali kažu da je igrao kroz bolove.

Denveru je sad prioritet da sačuvaju MPJ, Mareja i Gordona , svi su krhki, svi se muče sa povredama.

 

Od ostalih vesti, ozbiljno ću da zagotivim Foxa i da se ukrcam u bendvegon kod Uinija

 

Edited by Milos 3.14
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Green23 said:

Mnogo su stakleni igrači Denvera, svi pišu kako Mareja bole leđa i da je jedva odšetao u svlačionicu, jedan b2b ne može da izdrži, u prvom meču igrao 25 minuta. 

Sinoć sam gledao ESPN injury report i bukvalno je pola tima bilo na day-to-day a za Gordona je bilo napisano da neće igrati. Iskreno sam se iznenadio kada sam video da su se nekako sastavili za meč.

 

Ako takvi uđu u PO, piši propalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, freethrow said:

Jbt sve pokušavam sebe da ubedim da će Lakersi samo početi da gaze u jednom trenutku, tako mi deluje, ali ovo je horor šta igraju. Dalas mi ne deluje bolji nego što su bili.

sada mi je užasno krivo što ne pogledah drugo poluvreme...

 

TLDR: šta se desilo u max 8 reči??

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...