Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, uini said:

 

bukvalno mikal i pikovi za duranta. što kaže tripvud, veto.

Ovo u A ne bi docekalo jutro. Uzeli su manje vise jebani Gober Paket, za KDa koji ima ugovor jos 4 godine. B
ridga je ono fin mlad igrac, za Cama je pitanje dal je granicni starter u PO ekipi i Crowdera ce da oteraju u neki Majami za jos 1 pik.
Imao si 1 KD i Irving, pa si imao KDa, Irvinga i Hardena, pa si imao KD, Irvinga i Simonsa; i uzeo si jednu veliku kitu cveca, sada imas Brigdu, Dinvidija i Bena bukvalno su se vratili na eru Alen, Levert Dinvidi i Rasel bez prstena ili finala...

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

@stefan81888 da, vidio sam to nego sam mislio za OG, Van Vleeta pa mozda i Trent Jr.

 

@Nugetlija treba vam da pojacate malo klupu. Kao sto vidis, na zapadu nema mirnog mora jer jedan trejd sve promijeni. Dobili ste direktnog rivala za titulu a jos 2 ekipe koje ce vam moguce biti protivnik u PO su se pojacale ( Mavsi i Lejkersi ). 

Doci do finala preko zapada ce biti lavovski posao, opstace najzdraviji jer od 1 runde krece ludilo.

Link to comment
Share on other sites

Brutalan posao za Lejkerse i naravno Finiks.
Ali sta Bruklin radi jebote?!
Oni su nakon prve 2 utakmice protiv Milvokija 2021 u plejofu, cak i bez Hardena, delovali kao dinastija u nastajanju. Kakvo je to rutiniranje bilo, a Milvoki je zavrsio na kraju kao sampion te sezone. Da bi sad, nakon godinu i po sve razjebali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

@stefan81888 da, vidio sam to nego sam mislio za OG, Van Vleeta pa mozda i Trent Jr.

 

Skontao sam na šta si mislio nego postavih pošto sad kad su ulovili svoju metu mogu u rasprodaju. Takođe sad kad ode KD verujem da će se timovi lakše otvarati za asete, često pišu upućeni novinari da timovi sačekaju da prođe taj glavni trade pa se posle malo intenzivnije radi. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stefan81888 said:

 

Skontao sam na šta si mislio nego postavih pošto sad kad su ulovili svoju metu mogu u rasprodaju. Takođe sad kad ode KD verujem da će se timovi lakše otvarati za asete, često pišu upućeni novinari da timovi sačekaju da prođe taj glavni trade pa se posle malo intenzivnije radi. 

Naravno, KD je stopirao trejdove, potpise proslo ljeto. 

Ipak mislim da ni GM-ovi nisu bili sigurni da ce KD otici sada nego na ljeto tako da je dosta njih cekalo situaciju oko Kyrie, Russa da se vidi sta ce tu biti i onda sad krece ludilo. 

 

Opa Hart u Knicksima, svidja mi se. Jako zahvalan igrac i igrace masu minuta kod Tibodoa.

Link to comment
Share on other sites

Žao mi Kala iskreno ali nemam dileme da je ovo upgrade. Ipak je reč o top5 igraču a  vraća se i TJ Warren. I sam dolazak KD znači i marketinški puno za klub a da ne pričamo i o efektu koji može imati na potencijalni dolazak drugih igrača. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

@stefan81888 da, vidio sam to nego sam mislio za OG, Van Vleeta pa mozda i Trent Jr.

 

@Nugetlija treba vam da pojacate malo klupu. Kao sto vidis, na zapadu nema mirnog mora jer jedan trejd sve promijeni. Dobili ste direktnog rivala za titulu a jos 2 ekipe koje ce vam moguce biti protivnik u PO su se pojacale ( Mavsi i Lejkersi ). 

Doci do finala preko zapada ce biti lavovski posao, opstace najzdraviji jer od 1 runde krece ludilo.

 

Durant i Davis stalno povređeni, Paul 38. Lebron 38.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Žao mi Kala iskreno ali nemam dileme da je ovo upgrade. Ipak je reč o top5 igraču a  vraća se i TJ Warren. I sam dolazak KD znači i marketinški puno za klub a da ne pričamo i o efektu koji može imati na potencijalni dolazak drugih igrača. 

Vjerujem, zahvalan igrac ali kad imas priliku da dovedes ovakvig igraca ides all in i onda gledas sta onda. Vama je cak i masu toga ostalo ali eto male korekcije da odradite sto se tice rotacije ( Shamet, Saric i sta vec imate da to malo poboljsate ). Ostavio bih Craiga i Lee. Brutalan trejd, kapa dolje. 

 

Inace Netsi ce jos trejdovati. Vrvt Crowder, Harris jer moraju da se oslobode jos plata da bi izasli iz luxury taxa tako da bice zanimljivo. Oni nek ouste Cam Thomasa da se igra😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ovo u A ne bi docekalo jutro. Uzeli su manje vise jebani Gober Paket, za KDa koji ima ugovor jos 4 godine. B
ridga je ono fin mlad igrac, za Cama je pitanje dal je granicni starter u PO ekipi i Crowdera ce da oteraju u neki Majami za jos 1 pik.
Imao si 1 KD i Irving, pa si imao KDa, Irvinga i Hardena, pa si imao KD, Irvinga i Simonsa; i uzeo si jednu veliku kitu cveca, sada imas Brigdu, Dinvidija i Bena bukvalno su se vratili na eru Alen, Levert Dinvidi i Rasel bez prstena ili finala...

 

zvao ih @Magiai ubedio da mogu da ispadnu iz lige a on rizikuje jer se ne zna kad ce durant :i

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nugetlija said:

 

Durant i Davis stalno povređeni, Paul 38. Lebron 38.

Ok, vidjecete u plejofu ko su i sta su. Ne bih igrao orotiv zdravih Lejkersa a tek protiv Sunsa. 

Lejkersi su odradili fenomenalan posao, dobilu su 3 igaca koji su komplementarni ovom dvojcu, sada imaju i dubinu a dobili su i sutere. Sad ako ne izbore plejof nek se Lebron batali kosarke 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Miki28 said:

Nadam se da u Denveru gledaju i da rade nesto po pitanju pojacanja

Baš jutros razmišljam šta li su oni kupili osim konja za lokalnu štalu da se Nikola opušta u pauzi.

 

Jbt, pre par nedelja se razmišljalo o šansama Brkln na istoku a sad odoše u ništavilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Ok, vidjecete u plejofu ko su i sta su. Ne bih igrao orotiv zdravih Lejkersa a tek protiv Sunsa. 

Lejkersi su odradili fenomenalan posao, dobilu su 3 igaca koji su komplementarni ovom dvojcu, sada imaju i dubinu a dobili su i sutere. Sad ako ne izbore plejof nek se Lebron batali kosarke 

 

Lebron sad cepa rekorde,a za košarku ćemo videti šta će biti. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Ok, vidjecete u plejofu ko su i sta su. Ne bih igrao orotiv zdravih Lejkersa a tek protiv Sunsa. 

Lejkersi su odradili fenomenalan posao, dobilu su 3 igaca koji su komplementarni ovom dvojcu, sada imaju i dubinu a dobili su i sutere. Sad ako ne izbore plejof nek se Lebron batali kosarke 

Da pohvalim i vas trejd. Sjajan posao ste napravili. Ja sam mislio mi pucamo na Vanderbilta i kad sam napisao da se saga nastavlja za KD bojao sam se da ćemo opet zbog toga propustiti neke dobre opcije. Nisam se nadao niti malo ovome. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...