Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 minutes ago, bodo said:

Mislim da su se naši izjasnili da ne žele Collinsa zbog dužine ugovora. Kuzma je u prvom planu. Tesko da će sta korisno dobiti za Crowdera 

Kuzma i Sunsi👌

4 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Kornet ne igra u Sparsima tako da vi San Antonijevci ne mozete da ga nudite...

Stefi je zelen da zeleniji ne moze bit

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bodo said:

Mislim da su se naši izjasnili da ne žele Collinsa zbog dužine ugovora. Kuzma je u prvom planu. Tesko da će sta korisno dobiti za Crowdera 

 

meni lično je colins puno bolji igrač od kuzme, pogotovo sa bukerom i polom.

.. i mikalom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

meni lično je colins puno bolji igrač od kuzme, pogotovo sa bukerom i polom.

.. i mikalom

Rekoh sta je problem sa Collinsom bar sukladno pisanju ljudi oko kluba. Kuzma je prema pisanju istih ti visoko na listi poželjnih. Njemu ističe ugovor i rizik postoji da bi bio samo rental ali ako žele impact odmah ili neka se odluče za rebuild. To be continued... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Kuzma i Sunsi👌

Stefi je zelen da zeleniji ne moze bit

 

Pa sad da zeleniji ne moze biti a nu fura Korneta na profilnoj jos bi da ga trejduje...

 

Izvinjavam se onda, al logika mi kaze da covek koji fura Dankana u dresu Spursa da je njihov navijac... Razumljivo da mu je Dankan omiljen igrac, al ima i slika gde nije u dresu Spursa...

 

Inace, sto ne bi trejdovali matorog Horforda na primer. Covek puni 37 godina, ima 26 500 000 platu, za ovoliku minutazu ima los ucinak u napadu, lose procente iz igre, a nije ni top defanzivac kao prosle sezone bas, bar u ovih par utakmica ove sezone sto sam gledao Bostona.

 

Na poslednjih 5 meceva Horford:

 

spacer.png

 

Za ovoliko minuta bi i Ben Bentil u ovoj formi bio korisniji od Horforda i imao minimum ovakve brojke na ovu minutazu.

Link to comment
Share on other sites

Kako sta ce nam Trae, pa mi nemamo vise istinski upotrebljivog pleja uopste. Paul je gotov, Payne tek parnim danima sljaka i kao bekap, necemo imati visokog pika da nesto maznemo na draftu... Jedini nacin da se adresira problem pozicije 1 je trejd. Ili da se opet vracamo na dane Mike Jamesa i Canaana... Pozicija 4 jeste suplja, medjutim mnogo je lakse tu se krpiti sa razvlacenjem wingera ili spustanjem nekog nominalnog centra koji ume da odapne s vremena na vreme. Neophodan je minimum jos jedan igrac koji moze sebi da napravi sut, a daleko je jednostavnije i daje mnogo vise opcija ako on dolazi spolja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm ja nisam ubedjena da je CP3 baš gotov, ali vi svakako bolje znate jer ste više gledali Sanse ove sezone od mene. Opet i da se to uradi, Ejton za Traea mi ne pije vodu, šta će Atlanta onda da radi (to im znači totalni raspad jer su oko njega gradili ekipu), a i šta ćete vi jer njemu treba upotrebljiv centar kako bi funkcionisao kao plej. Nisam pametna, znam samo da igrači iz te draft klase prave haos. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Kako sta ce nam Trae, pa mi nemamo vise istinski upotrebljivog pleja uopste. Paul je gotov, Payne tek parnim danima sljaka i kao bekap, necemo imati visokog pika da nesto maznemo na draftu... Jedini nacin da se adresira problem pozicije 1 je trejd. Ili da se opet vracamo na dane Mike Jamesa i Canaana... Pozicija 4 jeste suplja, medjutim mnogo je lakse tu se krpiti sa razvlacenjem wingera ili spustanjem nekog nominalnog centra koji ume da odapne s vremena na vreme. Neophodan je minimum jos jedan igrac koji moze sebi da napravi sut, a daleko je jednostavnije i daje mnogo vise opcija ako on dolazi spolja.

 

rizikujte sa mike conleyjem ili sa quickleyjem [dva razlicita rizika].

2 minutes ago, DameTime said:

Hmm ja nisam ubedjena da je CP3 baš gotov, ali vi svakako bolje znate jer ste više gledali Sanse ove sezone od mene. Opet i da se to uradi, Ejton za Traea mi ne pije vodu, šta će Atlanta onda da radi (to im znači totalni raspad jer su oko njega gradili ekipu), a i šta ćete vi jer njemu treba upotrebljiv centar kako bi funkcionisao kao plej. Nisam pametna, znam samo da igrači iz te draft klase prave haos. 

 

mator je bas, matorac na basketu.

jedino u gajbu piva da igra na potez.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Hmm ja nisam ubedjena da je CP3 baš gotov, ali vi svakako bolje znate jer ste više gledali Sanse ove sezone od mene. Opet i da se to uradi, Ejton za Traea mi ne pije vodu, šta će Atlanta onda da radi (to im znači totalni raspad jer su oko njega gradili ekipu), a i šta ćete vi jer njemu treba upotrebljiv centar kako bi funkcionisao kao plej. Nisam pametna, znam samo da igrači iz te draft klase prave haos. 

 

Atlanti ne treba Ejton, nema od takvog trejda nista.

 

Juta i recimo Niksi su realisticniji kandidati za njega. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@uini Tog matorca bih i dalje pre birala kao pleja sam možda trojice igrača (Dame, Harden, Steph). Svakako Sunsi imaju moj respect jer su u poslednjih nekoliko sezona franšiza koja je dosta rizikovala - sa Ejtonom, onda sa CP3 i njegovim astronomskim ugovorom što su mnogi osudili, a zahvaljujući tome su postali contenderi i borili se za prsten. 

 

@HoriumPa da... A Hawksi i onako imaju gomilicu igrača koji bi svi da budu glavni, još samo fali da dovedu Ejtona za lidera.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, uini said:

 

meni lično je colins puno bolji igrač od kuzme, pogotovo sa bukerom i polom.

.. i mikalom

 

retko u cemu je collins bolja opcija od kuzme. em sto bolje igra ove sezone, kuzma ima i bolju situaciju sa ugovorom ako ekipa koja trejduje njega zeli samo pozajmicu za playoff.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa valjda se možemo složiti da bi Kuzma bio upgrade u odnosu na Crowdera i vjerovatno starter ispred Cama Johnsona. @SteveFrancis#3 shvaćam tvoju odusevljenost Papijem no da li je on bolji igrač od Kuzme za nas. Po meni nije iako je to vrlo subjektivna procjena. A kako vidim odnosno citam i struka je sličnog razmisljanja. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Hmm ja nisam ubedjena da je CP3 baš gotov, ali vi svakako bolje znate jer ste više gledali Sanse ove sezone od mene. Opet i da se to uradi, Ejton za Traea mi ne pije vodu, šta će Atlanta onda da radi (to im znači totalni raspad jer su oko njega gradili ekipu), a i šta ćete vi jer njemu treba upotrebljiv centar kako bi funkcionisao kao plej. Nisam pametna, znam samo da igrači iz te draft klase prave haos. 

CP3 i u regularnom delu kad se lomi,masi svoje suteve sa 4 5 metara,a čak i slobodna.Taj gde igra titule nema i to je realnost.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

retko u cemu je collins bolja opcija od kuzme. em sto bolje igra ove sezone, kuzma ima i bolju situaciju sa ugovorom ako ekipa koja trejduje njega zeli samo pozajmicu za playoff.

 

mislio sam igracki. vidim statse ali meni je kuzma treshijana, kadgod ga gledam.

julije rendl mi je kao magik x bird za njega.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Pa valjda se možemo složiti da bi Kuzma bio upgrade u odnosu na Crowdera i vjerovatno starter ispred Cama Johnsona. @SteveFrancis#3 shvaćam tvoju odusevljenost Papijem no da li je on bolji igrač od Kuzme za nas. Po meni nije iako je to vrlo subjektivna procjena. A kako vidim odnosno citam i struka je sličnog razmisljanja. 

Kyle Kuzma je bez konkurencije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dobar u piku said:

CP3 i u regularnom delu kad se lomi,masi svoje suteve sa 4 5 metara,a čak i slobodna.Taj gde igra titule nema i to je realnost.

 

Boldovano se može reći za mnoge velikane košarke koji u karijeri nisu uspeli da dođu do prstena. Osvajanje titule je sklop mnogo faktora; tako da ne bih CP3 tako paušalno ocenjivala. Fakat je da su se Sunsi njegovim dolaskom iz skupine mladih nada uzdigli do nivoa ozbiljnih contendera, nečega o čemu do tada nisu mogli ni da sanjaju, sve drugo je neki lični doživljaj. Izgubili su neke bitne PO serije ali c'est la vie, da ne evociramo Frensisu bolne uspomene.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

tobajas haris dzinovic je bezveznjikav ali racionalan igrac. kuzma misli da je jedan od najboljih, bas nezgodno imati nekog takvog u ekipi a da nije to sto misli da jeste.

Kad i jeste jedan od najboljih. Ne dirajte Kuzmasina. Mora da dobijr ugovor kakav zasluzuje

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dobar u piku said:

CP3 i u regularnom delu kad se lomi,masi svoje suteve sa 4 5 metara,a čak i slobodna.Taj gde igra titule nema i to je realnost.

 

ovo je ludilo. phx je prosle godine bio najclutch ekipa u ligi, i to ubedljivo, a paul najbolji u timu. sezonu pre toga su bili drugi, sezonu pre toga sa okc su bili cetvrti, sezonu pre toga u houstonu osmi a sezonu pre toga, isto sa houstonom prvi. onda u clippersima su bili 8, 4, 4, 5 sve do sezone 2012-13 gde vise nije bio sa ekipom u top10.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...