Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, gggggggg said:

 

 

indiana: hield i turner ako je to jos aktuelno, mozda mcconnell;


Indijana mi je najveca nepoznanica, sa jedne strane iznenadjujuce odlicno igraju i nadomak su plejofa, sa druge strane hoce rebuild i verovatno bi voleli sto boljeg pika, ali mislim da bi upravo plejof serija bila fantasticno iskustvo za mlade igrace.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Treba nam rezervni centar kao 'lebac, ali nema od toga ništa. 

 

kod vas je grant od juce moze dobiti produzetak ugovora. verovatno ce odbiti, jer kako igra blizi je vecim parama. 

 

14 minutes ago, Magia said:


Indijana mi je najveca nepoznanica, sa jedne strane iznenadjujuce odlicno igraju i nadomak su plejofa, sa druge strane hoce rebuild i verovatno bi voleli sto boljeg pika, ali mislim da bi upravo plejof serija bila fantasticno iskustvo za mlade igrace.

 

nadam se da ce oni skliznuti iz playoffa. nemaju sta tamo traziti a i bolje bi im bilo dobiti jos neki pik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Au koja borba sa Kingsima, 15 lead changeva, nijedna ekipa nije isla maltene na dvocifreno, Lakersi poveli 118-111 u 4oj ali se Kingsi brzo vratili, oni su imali prednost od tipa 8r pred kraj prvog a poluvreme je zavrseno X-om. To sam sve pratio rezultat dok sam radio, sad sam available da odgledam poslednjih par minuta, pa rece komentator koliko se puta rez promenio.

 

 3min do kraja, +2 za LA, lopta za Kingse. Ajmo momci..

E jbg, Russ promasuje wide open corner 3 za +3, branimo napad, ali onda ofenzivni faul Kinga pri gradjenju pozicije :ajme: 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Orlando pobedio GSW treci put zaredom, jos otkako ih je Grin (naravno, ko drugi) javno prozvao kako su krs tim.

 

Vidim, Lejkersi malo po malo puze natrag u plej in, cak i bez AD.

 

Mada sam ja navijao za mucene Kingse u ovom okrsaju. Voleo bih da dodju do plej ofa.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

I ne uspese da izvedu loptu da Sruder ili Lebron sutnu bacanja, Russ naravno 1/2 i Fox pogadja midrange automatic celu tekmu.

Ajde dajte 1 napad za pobedu ove sezone... Olaksavajuca okolnost je sto nema Sabonjare za OT... 

Na koju foru ono nije bio 2+1 za Russa?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Miki28 said:

Na koju foru ono nije bio 2+1 za Russa?

 

Pa izgleda da je faul bio pre nego sto je probio i imao otvoren put ka kosu, to je jedino logicno objasnjenje jer nismo trazili ni challenge.

Na kraju postojala sansa da Kingsi dobiju challenge i sansu za pobedu i 2s, ali Sruder je isturio lakat tek nakon kontakta i faula Foksa telom.

Neverovatno sta se sve izdesavalo u poslednjem minutu samo i tokom cele utakmice, posle sam gledao i analizu meca i postgame i pustili su puno napada .. Pa sam odgledao i hajlajt.

 

 Definitivno se obistinjuje ono sto sam stidljivo pricao i u uvodnom postu ove sezone, bukvalno neki mix onoga sto sam pisao - povrede, ali i bolji roster nego prosle godine, koji sve vise lici na 20/21 roster koji je bez Davisa peglao super dok se i Bron nije skrsio. Kasnije, ni on nije uhvatio neku formu posle povrede do kraja sezone, setimo se izjave da nikad vise nece biti na 100%, a onda se i Davis skrsio opet. U odnosu na ono sto smo gledali prosle sezone, bez obzira na skor, nebo i zemlja. Imamo Srudera i Brajanta za minimalce koji igraju u transu, Sruder nekako u Lakersima znao sam da ce to dobro da funkcionise i steta sto mu nije data sansa, a sada je uspeo da se uklopi sa Wbrookom s kojim nije igrao dobro u tandemu sa OKC kada je tu bio i CP3, posle toga Sruderu niko nije dao sansu do Lakersa i sada se to isplacuje. Toma igra kosarku karijere, kakvo samopouzdanje, kakve partije, kompletan centarski paket ukljucujuci i odlican range i nenormalan hasl i otimanje i cupanje ofanzivnih skokova, poceo je i blokade da udara i igra sve bolju odbranu. 

 

 Mora se priznati i da je Westbrook naravno maximizivao svoj trenutki skillset i pordredio se timu a i da generalno igra mnogo bolje nego prosle godine, i to je vec sasvim druga ekipa. Vidi se da je ovo sada mentalno i fizicki totalno druga ekipa, bore se za svaku loptu, divuju po parketu, nije to vise ona rastimovana kanta od prosle godine ili s pocetka sezone koju je punio kako je ko hteo i + su nam se smejali zbog uzasnog 3pts suta, now it isn't so funny...

 

@freethrow Jutro Fritro, sta ima ? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemoj tako, pre neki dan je Udonis izjavio kako se ugleda na Kinga da odrzi svoje telo citiram 'Sposobnim da igra u stanju sa likovima koji mogu da mu budu kao sinovi sa pune 42 godine..' - koje samopouzdanje prsti iz coveka, a. Pobednik je i IGI, muze kintu dok moze uz taj winning mentality. 

 

Slavi se pravoslavni Bozic u Kaliforniji i drugi dan,

pali su Kingsi ne pomaze ni Marej Kigan,

Bozic je, Bozic je, pucaju prangije,

i Russ posle pecenja isporucuje magije.

 

5 u nizu, neporazeni u 2023. Nek se spremi MVP, imace ponovo jak izazov zvani Toma Brajant.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Iako je lažni king, svaka čast na partiji.

 

No, sad opet naleće na Srbina i nek se spremi na poniženje. Ima sreću jer neće biti direktno poniženje jer posle ovoga izbegava mismeč.

 

Do tada je pričao da može da čuva od jedan do pet, posle ovoga više nije potezao tu priču.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...