Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

22 minutes ago, freethrow said:

Teraš me da analiziram mehaniku random Nugetlije...

 

klklkl.png

 

Ne brt, grozno je. Lakat ide u preoštar ugao, lopta je preko očiju, noge su iskrivljene... Pri tome ovo je sa same linije za 3, nije sa 10m pa da mora toliko da je spušta...

 

 

giphy.gif?cid=6c09b952s8np4q9omkey15nkoj

Bitno je da udje u kos.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, freethrow said:

Teraš me da analiziram mehaniku random Nugetlije...

 

klklkl.png

 

Ne brt, grozno je. Lakat ide u preoštar ugao, lopta je preko očiju, noge su iskrivljene... Pri tome ovo je sa same linije za 3, nije sa 10m pa da mora toliko da je spušta...

 

 

 

okej ali lik baš trpa i to sa tri razdaljine i različitom mehanikom šuta za svaku (trica-midr-floater)

baš izgleda dobro u ovih par preseason tekmi, plus lepo istrčava iz bloka

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sombor Shuffle said:

Razlog za ovo je dosta brz izbacaj i dobra visina za poziciju.
Mene vise brinu neke druge stvari kod njega, ali pisacu o rukijima i svemu kad se otvori nova tema.

Odličan će on fit biti napadački, baš ima igru kao stvorenu za Denver, ali minute će zaslužiti na drugom kraju terena 

Link to comment
Share on other sites

To sa niskom tačkom izbačaja je skroz legit kada off-ball movement&generalno IQ, pogotovo positional, odrade svoj deo posla pripreme za šut. Tj taj prostor između igrača i čuvara, i tajming čine da se svejedno šut ne može izblokirati. Važi pogotovo ako šuter dobija dobar pas, onaj gde se sa loptom susreće na idealmom mestu za pripaljivanje (Ja to radim ceo život npr...Hehe). A za visoke izbačaje ima prilike kad je čuvar odmah tu, bilo post up bilo neka druga situacija. O ovome je već bilo priče, kad se govorilo o optimalnim šutevima, i kako je pravilan skok šut kontraproduktivan kad je igrač sam ko duh na trici (U smislu zamaranja i trošenja energije bez potrebe. Zato mu dođe nebitno skroz. Estetika na stranu). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, uini said:

pritchard je uvek znao da potegne sut, nisam ubedjen da ce ostatak pre-season statsa pratiti neki per minute

Ne očekujem ne znam ni ja šta od njega, samo da bude dobar 7. ili 8. igrač u rotaciji ako Hauser isporuči šta treba, da bude dosta za pristojnog 4. beka

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stefan81888 said:

Ne očekujem ne znam ni ja šta od njega, samo da bude dobar 7. ili 8. igrač u rotaciji ako Hauser isporuči šta treba, da bude dosta za pristojnog 4. beka

 

ono sto sam uspeo da vidim, kada ih streamujem na fantaziju, pa onda imam motiva da obratim paznju, je da su obojica prangijato & nista vise, pritchard se bori sa defanzivom malko.

 

u svakom slucaju, ne vidim neku promenu uloge u smislu onoga sto su vec radili, samo koji minut vise, pa ako ide sut, cepaj.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ono sto sam uspeo da vidim, kada ih streamujem na fantaziju, pa onda imam motiva da obratim paznju, je da su obojica prangijato & nista vise, pritchard se bori sa defanzivom malko.

 

u svakom slucaju, ne vidim neku promenu uloge u smislu onoga sto su vec radili, samo koji minut vise, pa ako ide sut, cepaj.

 

Hauser je igrao dobru odbranu u seriji sa Atlantom. 

 

Nije kao da će njih dvojica presuditi u borbi za titulu, značiće više kroz regularnu sezonu da ne crknu ovi glavni. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, diego said:

Gledam Micicev ucinak protiv Denvera... ne znam, mozda gresim, ali meni on ne izgleda kao tip koji ce da ima bericetnu karijeru tamo. Nesto poput Djordjevica, kome je samo Evropa lezala. Nadam se da gresim.

 

Ne znam koliko pratiš košarku/NBA, odnosno koliko često svraćaš na ovaj deo foruma. Za početak, Denver i Detroit nisu baš isti gradovi 😁 Nego, o ovome je ovde bilo mnogo puta reči: Da je stranim igračima bolje da se što pre odluče da se oprobaju u najjačoj ligi, po mogućnosti od samog početka prave pro karijere (Jer posle je neuporedivo i sve teže). Važi za sve pozicije i igračke profile, ali imajući u vidu koliko je teže uspeti kao strani bek tamo, utoliko više važi za niže igrače. Daleko više treba da im se potrefi nego visokima. Micićev potpis za Thunder vidim kao nešto što ima primarni finansijski motiv, a na sportskom planu šta uradi. Ipak ima 30 god, za nekoliko meseci i 31, i Thunderu ne fali prvih violina na njegovim pozicijama, a kolika će mu biti minutaža zavisi čini se više da li i koliko će SGA i Josh Giddey biti zdravi, a ne toliko od njega. Plus i nije baš lako uklopiv kao igrač. Njemu veliki naklon ako se ispostavi da grešim, ali ništa ne ukazuje na to, nijedan prošli primer Evropskog beka koji tako kasno dolazi u ligu. (Ukoliko se zadrži celu sezonu u OKC, bar će uživati u čarima jedne prave flyover metropole)  

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Nikad necemo dobiti Warriorse u preseason😀  @freethrow Kuminga sjajan. 

 

@alpaka Bereta Sida imamo ogromnu dubinu. AD i Lebron djeluju spremno za sezonu, tu je Reaves naravno ali i posle njega jos 4-5 legit opcija tako da ce nam ta dubina omoguciti da se maximalno smanji opterecenje Lebrona i AD u reg dijelu sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...