Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

12 minutes ago, DameTime said:

 

Sve su to samo stepping stones ka uspehu i skidanju Grumenja s trona sledeće sezone

 

it aint over 'till the fat lady sings, i.e. grumenja jos nisu dobila prstenje, ali kvalitetan jynx : d

 

msm, meni je djana kul igrac, iako ne ostavlja ni trunku umetnickog dojma, a i kul lik generalno, ali mislim da je u tom govoru nakon eliminacije koji je izazvao dosta paznje i pobrao brojne aplauze, zapravo redefinisanjem neuspeha pokusao da skine deo odgovornosti sa sebe

 

tj. nisam siguran da isto tako razmislja i kada sklopi oci pred spavanje i u smiraj noci ostane sam sa svojim mislima. moguce i da projektujem, ali meni deluje kao jeftin cope.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, RatzenStadt said:

 

it aint over 'till the fat lady sings, i.e. grumenja jos nisu dobila prstenje, ali kvalitetan jynx : d

 

msm, meni je djana kul igrac, iako ne ostavlja ni trunku umetnickog dojma, a i kul lik generalno, ali mislim da je u tom govoru nakon eliminacije koji je izazvao dosta paznje i pobrao brojne aplauze, zapravo redefinisanjem neuspeha pokusao da skine deo odgovornosti sa sebe

 

tj. nisam siguran da isto tako razmislja i kada sklopi oci pred spavanje i u smiraj noci ostane sam sa svojim mislima. moguce i da projektujem, ali meni deluje kao jeftin cope.

 

Nije jynx, zaista verujem da rešavaju sutra. Što se tiče izjave, komentarisala sam tada - ja lično se ne slažem sa njom. Apsolutno smatram ovu njihovu sezonu neuspehom. Međutim, prihvatam izjavu kao zdravi coping mehanizam jednog sportiste, koji sutra treba da se podigne i ponovo krene ka istom cilju. Ne u smislu da je skidao odgovornost sa sebe, već da mu je lakše da prihvati poraz na ovaj način, gledajući na istu stvar iz malko drugačije perspektive. Da li razmišlja isto tako kad sklopi oči i ostane sa svojim mislima - nema šanse 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Milko Miller said:

Vrlo čudna odluka po meni. Sutera da ubaciš u finale posle pauze od dva meseca zbog slomljene ruke? Jasno je da nemaju šta da izgube, ali ne treba bas i sve isprobati. 

 

Pa bas zato sto nemaju vise sta da izgube, i treba da probaju.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

Očekivala bih da gori tema i da se priprema slavlje, kad ono atmosfera kao da je All-Star vikend u toku. 

= Miki nam kači novosti 😄

Ко се једном на роштиљ опече... И у бурек дува?

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...