Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 hours ago, DameTime said:

😄 

 

 

 

Realno je morala da padne jedna statement partija i od njega u ovom PO. 

 

Hahahhaha pa ja ovu njegovu izjavu tek sad vidim. 

 

Lik probija granice jadnosti, proslu ga je lik od 40 godina izdominirao, pa je onda bacao vruce krompire saigracima a sad ovo lozenje.

 

Ako slucajno izgube, opet ce mu se aktivirati povreda 100%.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

moj? imao sam samo te iteracije winie-uini

jedno pola godine sam se zvao đubrivo : i nije tako smešno bez avatara

 

melov rezignirani batler

 

@DameTime

 

Slobodna procena kaze da se konvertovanje desilo tokom 2020, mnogo pre Jokiceve zenidbe.

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Smrtokapa said:

To je tačno, ali ovde treba istražiti poklapa li se vremenski  promena mišljenja sa Jokićevom ženidbom.

Heav'n has no rage, like love to hatred turn'd, Nor hell a fury, like a woman scorn'd.

Pa to je lako, WCF kad su neke stvari objasnjene

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Magia said:

 

Hahahhaha pa ja ovu njegovu izjavu tek sad vidim. 

 

Lik probija granice jadnosti, proslu ga je lik od 40 godina izdominirao, pa je onda bacao vruce krompire saigracima a sad ovo lozenje.

 

Ako slucajno izgube, opet ce mu se aktivirati povreda 100%.

Meni je ova izjava baš simpa, skroz je ouvr d top.

 

Ponekad je tako nekako kao detence od dva i više metara. 😊

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ta'veren said:

 

@DameTime

 

Slobodna procena kaze da se konvertovanje desilo tokom 2020, mnogo pre Jokiceve zenidbe.

 

Sve je jasno, video čovek da Jokić nikako da osvoji... It was time to move on.

8 minutes ago, Horium said:

 

Moj predlog je za "Nikad izuini"

 

...samo lekcija.

Link to comment
Share on other sites

Fila u ovoj seriji ima dva najbolja igrača na terenu. Još kad se zapali Maksi, pa Heris koji onako neprimjetno ubaci 15 poena. Taker vijetnamski veteran, drug Džona Ramba. Melton vođa druge postave.  Imaš ozbiljno jezgro od 6 igrača. Još par ljudi koji mogu povremeno da daju neki doprinos. Da nije Toronto nešto bio jači kad je uzeo titulu?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nema razloga da se liju suze za Bostonom. Ako je Milvoki mogao da ispadne u prvoj rundi zasto Boston ne bi mogao u drugoj? Razlika je u tome sto je Boston jos uvek ziv... Doduse u nezavidnoj je situaciji 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Fila u ovoj seriji ima dva najbolja igrača na terenu. Još kad se zapali Maksi, pa Heris koji onako neprimjetno ubaci 15 poena. Taker vijetnamski veteran, drug Džona Ramba. Melton vođa druge postave.  Imaš ozbiljno jezgro od 6 igrača. Još par ljudi koji mogu povremeno da daju neki doprinos. Da nije Toronto nešto bio jači kad je uzeo titulu?

Plus Rid koji je odličan centar, Haus i Nijang koji se u Juti naigrao plej ofa i uvek može da nabode 7,8 do 10 poena

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Kazu da je Devin na kraju okupio ekipu ispod kosa i rekao im ostala nam je jos jedna jebena utakmica

Cemu potreba ismijavati našeg daleko najboljeg igrača u PO

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, bosMan_jr said:

Procitah na prvu da je Ayton povredio ledja zbog nosenja baggage

Now, Ayton is dealing with a rib injury suffered when he got kneed by Bruce Brown on a drive to the rim in the first quarter. A few plays later, he didn’t make much effort to close out on Michael Porter Jr.’s three point attempt. “Yeah, I couldn’t even lift my hand up,” he told Dana Scott of azcentral.com. “I had my breath it was just hurting a little bit.” Ayton was seen wincing several times throughout the game.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...