Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, freethrow said:

Od kada ja to govorim... Majers mi odbija pozive, Lejkob kaže naći ću te barabo, stavio sam lovca.

 

Trebalo je bazena poslati da negde drugde bezvezari umesto ulupavati onoliki novac, ali eto kada nije bilo vizije.

Link to comment
Share on other sites

vrhunska partija daviona mitchella. bas je lepo cuvao curryja, bar koliko je to moguce. cak je i u napadu isporucio.

sabonis je meni i dalje totalno bezvezan igrac. mozda i najgori 3x all-star u istoriji. ima mnogo srece da kod warriorsa nema nekog opasnog jebaca pod kosem pa da ga napuni kosevima.

 

green nece dobiti suspenziju kladim se.

 

twister je verovatno u pravu i ide ovo u 2-2, ali ne treba zaboraviti da su kingsi bili ubedljivo najbolja ekipa u gostima na zapadu. i jedino su clippersi sa 21-20 bili pozitivni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima jedan razlog zašto ovo više nije toliko relevantno - u svim prethodnim utakmicama gde je sudio Foster, Pol je bio glavni ili drugi baja u svojoj ekipi, sada je verovatno četvrti u Sansima, eventualno treći, manji uticaj ima na igru nego ranije. Što naravno ne znači da Kavaj neće pobediti, mada ne verujem u poraz Sansa noćas, ali navijam za klipane svakako u ovoj seriji. 

Link to comment
Share on other sites

Neverovatan pocetak plejofa, surov intezitet, velika nervoza i odmah na startu prste frke i flagranti, nazalost i povrede.

Fascinantan je podatak da GS u Curry eri nije gubio 2-0 nikad u seriji, nesto potpuno novo za njih. Sada cemo videti kakav je odgovor, pogotovu sto Greenu preti suspenzija od 1-2 meca, ekipa je poljuljana, bas su sabijeni uza zid sto se kaze.

 

  Jos jednom sam pogledao LA-Memfis, ono je neverovatno da je bilo +1 za LA na 2:40 do kraja i Memfis nije vise dao kos do kraja a Lakersi su zavrsili mec 15-0 runom, kakvo sabijanje u klachu. LBJ je bas riljao u skoku i odbrani kao nekad, meni licno najbolji potez tekme blokada na Bejnu, kako ga je zavario, potom je zalepio i TIlmana i JJJr-a, a kad je zalepio Xaviera Breen je izgovorio ono cuveno "Blocked by James" sto vraca bas lepe uspomene.

 

Sve u svemu prezentovali smo kvalitetnu kosarku i bili najjaci tamo gde je najvaznije u PO - u klachu. Imamo sada konacno lika za to, ne moraju vise da se muce ni James ni Davis, kada je gusto lopta ide Ostinu i sklonite se. Ne treba potceniti Memfis i ako ne igra Morant, Tyes Jones je ooopasan igrac i moze da nadomesti njegov ucinak lagano ako ga krene. Imamo zaista veliku sansu, i videcemo kako ce ekipa reagovati. 

 

@Miki28 Ova ekipa je izgubila samo jedan mec kada su igrali LBJ,Davis i Diangelo i to onaj protiv Klipersa koji smo pustili da bi imali laksi put do WCF i odmorili malo (slusamo Drakija) 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado bice zanimljivo. Mislim da je ovo kvalitetnija ekipa od one sampionske iako mi je ona bas draga ( Kuzma excluded )  

Igraju protiv no2 ekipe na zapadu, protiv DPOY tako da bice tu vatre jos. Ipak ako udju u meceve kako treba, sa pravim fokusom i energijom onda ne brinem.

 

Ovoj ekipe fali Caruso i to je to. Reaves i Caruso i moje srce puno😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...