Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

40 minutes ago, Dracarys said:

Prema novom pravilu, od sledecih sezona igrac nece moci da konkurise za individualne nagrade, ako ne odigra 65 utakmica. Znaci igrac moze da ima 40 ppg, ako ima 64 utakmice, nece uci u all NBA.

 

Smanjice se load managament ovim imho, te sam ja all for it.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

 

samo nekolicina igraca ce biti pogodjeni ovim pravilom. 1 ili 2 u mvp trci ili ovi koji jure maxove zbog all-nba, dpoy nagrade. 

 

Slazem se, steta sto neka verzija nije smisljena i za all-star, da bude obuhvacena velika vecina igraca zbog kojih je load-management problem za produkt.

 

Ali ono, baby steps...

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

Sve je to super  da se ne bore sa jos 2,3 tima za plej of. Ja ne bi voleo da vidim Minnesotu kao protivnika Denvera, nikako im ne leze. Finch uglavnom razvaljuje Malone-a.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Čujem da je Watson bio fantastičan u odbrani, jel može neko ko je gledao Warriors - Nuggets da potvrdi?

 

Velika pobeda Denvera bez Jokića. Jeste da je GS sranje kada ne igra kod kuće ali opet, impresivno.

Link to comment
Share on other sites

Napisao sam pre neki dan da sam gledao prvu NBA utakmicu, danas sam gledao drugu 😄 @uini tvoje miljenike kako su izborili plejof. Gledanje Bruklina je bilo super zabavno, naročito što sam bio na donjem nivou (plus posle još prišao u fazon 15. red) jer karte nisu nenormalno skupe.

 

Ali gledanje Niksa danas je bilo 3 nivoa iznad, bolju reč od "passion" ne umem da smislim ali stvarno je vajb mnogo drugačiji u MSG. Svi su pratili, vikali, aplaudirali tačno kad treba. Stvarno treba da im neko pokaže navijačke pesme, ima više nego dovljno energije za te stvari u publici. To što je Michael J Fox bio tamo je veliki plus isto.

 

Takođe, otišao sam bio i u Rucker Park ali izgleda prerano, jer su samo klinci generalno bili tamo gde 10 parova igra 1 na 1 na jednom košu i nije mi bilo jasno kako 😄 The Cage terene sam posetio isto, tad su igrali ozbiljniji igrači ali sam to zaboravio da slikam. Mnogo je smešna količina loženja, takođe nije da sam mislio da su to sve fini ljudi ali jako puno droge (ne trave) je bilo vidljivo veoma lako.

 

Slike u spoileru:

 

 

Edited by Nicklord
  • Like 20
  • Love 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Feed him💪 zverina

 

Kada igraju AD, Lebron i DLo Lejkersi su 5-0. 

 

Svi bjeze od Sunsa a kako i ne bi, kad igraju KD, Booker i CP3 imaju 6-0. 

Mec Lejkersa i Klipana u srijedu odlucuje o rasproedu.

 

By the way, if those teams – Warriors, Clippers, Lakers and Pelicans – finish the season tied, how they are arranged comes down to Wednesday's Clipper-Laker game.

If Clippers win, 5th thru 8th will be:

Pels, Clips, Lakers, Warriors

If Lakers win:

Lakers, Pels, Clips, Warriors

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nicklord said:

Napisao sam pre neki dan da sam gledao prvu NBA utakmicu, danas sam gledao drugu 😄 @uini tvoje miljenike kako su izborili plejof. Gledanje Bruklina je bilo super zabavno, naročito što sam bio na donjem nivou (plus posle još prišao u fazon 15. red) jer karte nisu nenormalno skupe.

 

Ali gledanje Niksa danas je bilo 3 nivoa iznad, bolju reč od "passion" ne umem da smislim ali stvarno je vajb mnogo drugačiji u MSG. Svi su pratili, vikali, aplaudirali tačno kad treba. Stvarno treba da im neko pokaže navijačke pesme, ima više nego dovljno energije za te stvari u publici. To što je Michael J Fox bio tamo je veliki plus isto.

 

Takođe, otišao sam bio i u Rucker Park ali izgleda prerano, jer su samo klinci generalno bili tamo gde 10 parova igra 1 na 1 na jednom košu i nije mi bilo jasno kako 😄 The Cage terene sam posetio isto, tad su igrali ozbiljniji igrači ali sam to zaboravio da slikam. Mnogo je smešna količina loženja, takođe nije da sam mislio da su to sve fini ljudi ali jako puno droge (ne trave) je bilo vidljivo veoma lako.

 

Slike u spoileru:

 

 

 

bas lepo. ja kad sam bio jedini put, plejof je vec krenuo, bas je avion morao da sleti prinudno u boston, dok su celticsi u tom trenutku rastavljali knickse tamo ( :

 

isto rucker bio prazan tokom dana, ranog popodneva, cage totalno druga prica, stalno neki solidan basket.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Book jest moj prvi igrač ali KD je jednostavno druga dimenzija. Ovdje spašava Booka koji se zadriblao I izgubio loptu a oni u naletu i prišli na samo 5. U nastavku im je još smjestio tricu i doviđenja. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...