Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Po meni je Doncic bio barem duplo zanimljivi i opasniji igrac po ulasku u ligu nego sada.

 

Jeste dosta napredovao ali se nekako opasno priblizio Hardenovskom stilu kosarke. Sad koliko je to zbog skandoloznog izbora trenera i nedostatka podrske ne znam ali mislim da je na solidnoj stranputici...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Tu pišu da Luka ima neke privatne probleme. Nešto šta je važnije i od basketa. Ja jedino pamtim nešto da je vodio sudski spor sa majkom u Sloveniji čini mi se u vezi novaca oko posredovanja kod sklapanja ugovora ali postoji mogućnost da gresim. A  roditelji su mu rastavljeni. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

ja mu pisem pre neki dan kako ga saigraci ocigledno cene al fritrou ne odustaje od tog nekog narativa. dal ima neke tajne fajlove sa reddita, pojma nemam.

Kapiram da ce biti nesto kako niko ne zeli da igra sa njim jer je previse ball dominant bez obzira sto je sezonu poceo sa jednim kompetentnim ballhandlerom pored njega.

A ovo za Hardena poredjenje je lose na vise nacina. Ljudi vide igraca koji izvodi dvocifren broj bacanja po utakmici i odma eo ga Harden :classic_rolleyes:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema to veze slobodnim bacanjima nego broju izolacija i hero balla koji fura.

 

Mislim da su mu Olimpijske igre bila doktorska disertacija i nakon toga ulazi u taj odvratni heavy iso mode, samo su im stvari poklopile prosle sezone da Brunson odigra PO zivota i da im nalete jaja iz pustinje...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MrTwister said:

Kapiram da ce biti nesto kako niko ne zeli da igra sa njim jer je previse ball dominant bez obzira sto je sezonu poceo sa jednim kompetentnim ballhandlerom pored njega.

A ovo za Hardena poredjenje je lose na vise nacina. Ljudi vide igraca koji izvodi dvocifren broj bacanja po utakmici i odma eo ga Harden :classic_rolleyes:

Nije samo zbog toga vec i stil igre odnosno koliko je vremena lopta kod njega, njegove  izolacije itd.

 

Da ne provjeravam sada ali mislim da mu je usage rate prilicno slican Hardenu iz Hjuston dana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Razumio bih da u ekipi imas igrace slicnog ili boljeg kvaliteta koji mogu na drugi nacin da generisu poene za ekipu + efikasnije od njega u tim posjedima. Ali nazalost to nije slucaj. Te izolacije bi bile problem da nije tako efikasan u njima i da se ne prenose u plejof kosarci, kao sto je gle cuda slucaj kod Hardena koji nije upola ucinkovit sa tim stilom kosarke u plejofu, dok Doncic ima sasvim korektne plejof nastupe obzirom na okolnosti. Ne da mi se da gledam koliko bi poena donio neki post up za Powella sa vremena na vrijeme ili kakav ISO Frankie Ntilikina umjesto recimo pindowna za Hardawaya ili nekog drugog sutera. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, MrTwister said:

Kapiram da ce biti nesto kako niko ne zeli da igra sa njim jer je previse ball dominant bez obzira sto je sezonu poceo sa jednim kompetentnim ballhandlerom pored njega.

A ovo za Hardena poredjenje je lose na vise nacina. Ljudi vide igraca koji izvodi dvocifren broj bacanja po utakmici i odma eo ga Harden :classic_rolleyes:

 

ne znam zasto je dzemo postao dirty word. sto se ostalog tice, obecao je da ce da me izvede na pivo iduceg vikenda, pa cu da mu postavljam pitanja kao onaj rajko, novinar iz 90ih. ako imas nesto za navodjenje svedoka, a zelis da cujes reakcije, posalji mi pitanja na pm. bicu surov i nosicu poli parizer.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

ne znam zasto je dzemo postao dirty word. sto se ostalog tice, obecao je da ce da me izvede na pivo iduceg vikenda, pa cu da mu postavljam pitanja kao onaj rajko, novinar iz 90ih. ako imas nesto za navodjenje svedoka, a zelis da cujes reakcije, posalji mi pitanja na pm. bicu surov i nosicu poli parizer.

 

Pa ako ces da channel-ujes Rajka, valjda ce vinjak da se pije?

Link to comment
Share on other sites

Nisam nijednom rekao da se saigrači žale na Dončića, samo sam pomenuo da sam ja kojim slučajem igrač u NBA, ne bih voleo da budem saigrač sa Dončićem na osnovu skromnog skupa informacija koje dobijam isklju;ivo kao puki posmatrač.

 

Sa druge strane, nisam ni sam zadovoljan kako se razvija celokupan fazon, ali nisam siguran koliko je do Luke, a koliko do menađmenta. Bio je Porzingis, nije radilo, Luki se nije sviđao, sad je Hrišćansko Drvo, Kajri, nisam primetio da je i on sam u stanju da se malo pomeri i da dopusti igračima da uzmu veću ulogu (wink wink).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fizičke pretnje, report, špekucalije o real life dopingu, svašta nešto.

Jbt, ispadam neki forumski Kendrick Perkins sa ne znam kakvim hottejkovima, a suštinski samo pišem o stvarima koje su potpuno subjektivne i u oku biholdera. Osim Jokiča koji je matematički najbolji igrač. q.e.d.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Jerotije Pantic said:

Lilard je jos jednom dokazao da ne moze biti nosilac fransize.Zakopace Portland za narednih deset godina.On i Bredli Bil dvije najvece prevare koje su to masno naplatile a nastavljaju da unistavaju svoje fransize.

Uz svo dužno poštovanje, dozvolite da Vam kažem :" Lillard i Beal  nisu za istu rečenicu" :capone:

p.s. mislim objektivno 😄 (ne gledaj u avatar). I'm not biased at all...

Edited by AlexMaxim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...