Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

At this point dajte OKC u taj playin bice barem zabavni da se isprate a i mogu da iznenade svakog od tih ekipa.

@uini mislim da se to zove cupping therapy, kao neka vrsta pseudomedicine da se bol olaksa, koriste ih jos neki u NBA no se ovom vidi bolje ti oziljci od toga 😄 Mislim da sam i kod Vucevica svojevremeno to vidio.

Edited by MrTwister
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Kidaju ih bez Lamele, Rozira, poklonjenog Plamlija Klipersima. Irving se nece zadrzavati u Teksasu kako se god ova utakmica zavrsila.

3 hours ago, Miki28 said:

@Dracarys otkud tebe? Ti to sa Lebronom se vratio?😀 

 

Nece on jos na teren, bar ga ja ne ocekujem orije meca sa Minesotom. Svakako da se Cikago mora dobiti u obje utakmice, Beverley je spreman ko zaoeta puska a DLo opet zajebava

Mora da se vrati veceras da pomogne ekipi za 6. mesto.

1 hour ago, Miki28 said:

 

Mislim da ovo nije pametno. Moze se Cikago dobiti i bez njega a ako nije iole blizu 100% poremetice ekipu

Bronu treba sto vise utakmica u nogama pred plej in/plej of meceve.

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, uini said:

 

ma kakav dfs. prvo, nije on branio perimetar, već krila a imaju i josh greena i bullocka za defanzivu na perimetru

Nije ovo bas 100% tacno. DFS je po potrebi preuzimao, a ponekad i cuvao od starta najboljeg protivnickog igraca. U sustini sve od 1-4, ali da, u najvecem broju slucajeva su to bila protivnicka krila. Ali definitvno im nedostaje, jako kvalitetan defanzivac.

Sto se Dalasa tice, ovo stvarno izgleda cak i gore nego sto su pesimisti ocekivali. Retki su pozitivni trenuci, zaista. 
Ono sto je meni neverovatno da oni nisu barem pokusali nekog visokog da razigraju, probaju da vrate iz mrtvih, makar onog Noela, koji se doduse nije proslavio u onih par utakmica za Bruklin. Ona teorija o Pauelu kao vanbracnom sinu Kjubana se cini sve realnija, kako vreme odmice. :lol_2:
Evo promenise sad petorku na startu 2/2, da vidimo da li ce sta pomoci.

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Nije ovo bas 100% tacno. DFS je po potrebi preuzimao, a ponekad i cuvao od starta najboljeg protivnickog igraca. U sustini sve od 1-4, ali da, u najvecem broju slucajeva su to bila protivnicka krila. Ali definitvno im nedostaje, jako kvalitetan defanzivac.

 

naravno, versatile igrači a pogotovo defanzivci su bitan faktor i DFS jasno preuzima ali generalno nije ta prva odbrana perimetra, to sam hteo reći, tamo su mavsi još i okej defanzivno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...