Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

21 minutes ago, Miki28 said:

Naravno. 

Svakako da necemo uzet titulu ali Denver izbacujemo bez problema.

 

Najpozeljniji rival u plejofu

 

Na stranu to, ali ovde se svaki drugi dan baci neki hot take glede recimo Janisa, o Embiidu i da ne pričam, ali zato ako se neko usudi da iznese stav kako i drugi sem Nikole imaju MVP case, kao u osinje gnezdo da je dirnuo. Tako da dobro dodje da se to malo izbalansira:) 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 

Sta misli ovdasnja raja, ciji ce amanet najvise da bude okrnjen ako ne postigne uspeh u plejofu (veliko finale ili titula)?

 

Imho Jokic, Harden, Embiid su vodeci kandidati, odmah posle njih idu KD i Kivi.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Horium said:

 

Sta misli ovdasnja raja, ciji ce amanet najvise da bude okrnjen ako ne postigne uspeh u plejofu (veliko finale ili titula)?

 

Imho Jokic, Harden, Embiid su vodeci kandidati, odmah posle njih idu KD i Kivi.

Jokic i KD a onda Embiid.

Hardena su svi prezalili, slicno kao sa Russom. 

Kawhi ima 2 komada u 2 tima, povrede im ne idu na ruku tako da Kawhi je lagan. 

 

Jokic je bez sumnje pod najvecim pritiskom

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Horium said:

 

Sta misli ovdasnja raja, ciji ce amanet najvise da bude okrnjen ako ne postigne uspeh u plejofu (veliko finale ili titula)?

 

Imho Jokic, Harden, Embiid su vodeci kandidati, odmah posle njih idu KD i Kivi.

 

russillo nije jedini koji iz nekog razloga jokica ima kao prvog na ovim kao listama. ja avidim zasto bi jokic bio pod vecim pritiskom nego embiid npr. ispada da je sam sebe sjebo sto ima dva mvpja i sto je vukao one raspade dve sezone i u dva playoffa pa evo sada bice hejtovan ako ne udje u finale konferencije i trecu sezonu zaredom kada konacno ima kompetentne igrace. russillo zaboravio spomenuti da u onih 0-4 od phxa da je denver igrao bez murraya i da je millsap vec bio bivsi igrac.

jedini kiks u karijeri jokica je ona druga runda playoffa 2019. kada su kod kuce izgubili gm7 od portlanda, ali i tu seriju je odigrao vrhunski.

 

embiid na drugoj strani nije usao ni jednom bar u finale konferencije, a imao je reklo bi se imao bolje ekipe i generalno vec sanse nego jokic da napravi rezultat. ali eto, nema jos mvpja ili ce imati jednog pa nema tolikog ocekivanja od njega.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, gggggggg said:

 

russillo nije jedini koji iz nekog razloga jokica ima kao prvog na ovim kao listama. ja avidim zasto bi jokic bio pod vecim pritiskom nego embiid npr. ispada da je sam sebe sjebo sto ima dva mvpja i sto je vukao one raspade dve sezone i u dva playoffa pa evo sada bice hejtovan ako ne udje u finale konferencije i trecu sezonu zaredom kada konacno ima kompetentne igrace. russillo zaboravio spomenuti da u onih 0-4 od phxa da je denver igrao bez murraya i da je millsap vec bio bivsi igrac.

jedini kiks u karijeri jokica je ona druga runda playoffa 2019. kada su kod kuce izgubili gm7 od portlanda, ali i tu seriju je odigrao vrhunski.

 

embiid na drugoj strani nije usao ni jednom bar u finale konferencije, a imao je reklo bi se imao bolje ekipe i generalno vec sanse nego jokic da napravi rezultat. ali eto, nema jos mvpja ili ce imati jednog pa nema tolikog ocekivanja od njega.

 

Meni su tu Embiid i Jokic bara bar.

 

Embiid bi mi bio prvi s obzirom da je imao bolje ekipe i da nikada nije prosao drugu rundu; ali da, jebiga, neizbezna posledica mvp nagrade je da ce se vise imati ocekivanja od njenog osvajaca, bilo to fer ili ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Horium said:

 

Meni su tu Embiid i Jokic bara bar.

 

Embiid bi mi bio prvi s obzirom da je imao bolje ekipe i da nikada nije prosao drugu rundu; ali da, jebiga, neizbezna posledica mvp nagrade je da ce se vise imati ocekivanja od njenog osvajaca, bilo to fer ili ne.

A Giannis... for MVP, maybe?

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Horium said:

 

neizbezna posledica mvp nagrade je da ce se vise imati ocekivanja od njenog osvajaca, bilo to fer ili ne.

 

kada se tako gleda slazem se, hteo sam ovo dodati kasnije ali nisam hteo spamovati. 

no neki, npr bontemps prica kao da je ovo do or die playoff za jokica, kao da su najbolji igraci a i on sam u tridesetima i da jos nece imati sanse za titule i finala konferencija.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gggggggg said:

 

kada se tako gleda slazem se, hteo sam ovo dodati kasnije ali nisam hteo spamovati. 

no neki, npr bontemps prica kao da je ovo do or die playoff za jokica, kao da su najbolji igraci a i on sam u tridesetima i da jos nece imati sanse za titule i finala konferencija.

 

Istina. Sa te strane Harden, KD i Lenard su ti kojima najvise zavisi. Recimo jos Kris Pol i donekle Lebron.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Horium said:

 

Istina. Sa te strane Harden, KD i Lenard su ti kojima najvise zavisi. Recimo jos Kris Pol i donekle Lebron.

Zasto guras Kawhija tamo dje ne treba?

Harden je stara prica, igracki i sto se tice tog MVP, uspjeha je u 2 planu.

 

Jokic ima najveci pritisam, non stop je imao izgovore.

Sad igra sezonu kakvu igra za advanced stats geek-ove pa izvoli

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

Zasto guras Kawhija tamo dje ne treba?

Harden je stara prica, igracki i sto se tice tog MVP, uspjeha je u 2 planu.

 

Jokic ima najveci pritisam, non stop je imao izgovore.

Sad igra sezonu kakvu igra za advanced stats geek-ove pa izvoli

 

Zato sto je ova godina (moooozda jos i sledeca) poslednja da Clippers super-team projekat se ne ispostavi kao propast.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...