Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 hours ago, gggggggg said:

 

fun fact: lillard i beal imaju isti broj pobeda u playoffu, iako je lillard odigrao 17 utakmica vise.

Nisam baš čovek za statistiku (" Statistika naša dika šta poželiš to naslika" ili "Statistika je kao bikini, otkriva sve, ali ne pokazuje ništa" ), ali Dame je bar odigrao tih 17 utakmica više 😄. tj. ovo je klasičan "cherry picking" 👎😁

Inače... BRAVO za "Nagece", čestitam svima koji slave:bravo: 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, freethrow said:

Fizičke pretnje, report, špekucalije o real life dopingu, svašta nešto.

Jbt, ispadam neki forumski Kendrick Perkins sa ne znam kakvim hottejkovima, a suštinski samo pišem o stvarima koje su potpuno subjektivne i u oku biholdera. Osim Jokiča koji je matematički najbolji igrač. q.e.d.

 

da li se slažete sa pitanjem, da je priča o dva tajmlajna, priča o paradoksu šrodingerove mačke i da li mislite da je rešenje konstrukcije mavs rostera da precednik kjuban uloži resurse u liposukciju luke dončića i da od izvučenog sala napravi još jednog luku, čime bi mavsi dobili dva mršavija dončića, od kojih bi jedan nosio majicu all i need iz suvo meso a drugi all i need is rakija?

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

da li se slažete sa pitanjem, da je priča o dva tajmlajna, priča o paradoksu šrodingerove mačke i da li mislite da je rešenje konstrukcije mavs rostera da precednik kjuban uloži resurse u liposukciju luke dončića i da od izvučenog sala napravi još jednog luku, čime bi mavsi dobili dva mršavija dončića, od kojih bi jedan nosio majicu all i need iz suvo meso a drugi all i need is rakija?

Mnogo je dva "homo balcanicusa" napeto je i sa ovim jednim.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Bravo za Nugetlije, vidim da su odigrali perfektno 2 poluvrijeme👍

Imam ja jednog druga veliki Grobar. I stalno trash talk ide, provokacije i slicno, fleks i pretnje unapred, ako pobedi Partizan idu storiji ludilo GAZIIIIII, jesam rekaooooo itddddd…

 

A ako pobedi Zvezda on posalje 10 sekundi posle kraja tekme: svaka cast, cestitam na pobedi, zasluzeno. 
Na vreme, da se zaborave njegova predvidjanja, prognoze i ostalo.

 

Sta mislis ti Miki, je li to ok?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Nikola mvp

Pozdrav braći iz Njuorlinaaaaas

Kako momentalno NOLA igra a po najavama im se treba uskoro i Zion prikljuciti bi mogla i izbjeći 9. ili 10. poziciju. Ali zato Dallasu ostaje da juri OKC, ili pak što će biti malo teže LAL ili  Minnesotu a imaju vrlo zaguljen  raspored do kraja. Bit će gusto down the stretch. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, bodo said:

Tu pišu da Luka ima neke privatne probleme. Nešto šta je važnije i od basketa. Ja jedino pamtim nešto da je vodio sudski spor sa majkom u Sloveniji čini mi se u vezi novaca oko posredovanja kod sklapanja ugovora ali postoji mogućnost da gresim. A  roditelji su mu rastavljeni. 

Roditelji rastavljeni, sa majkom se sudi, eto ko je oriđinal genkstr

18 hours ago, MrTwister said:

Sto je problem sa saigracima? 

Bez zezanja, Lukino ponašanje, sa naglaskom na prečesto nevraćanje u odbranu zbog priče sa sudijama, jeste nepoštovanje saigrača. Da sam ja na njegovom mjestu i da se vidim kako to izgleda na TV, ne bih oklevao da na tome poradim sa nekim psihologom, ako već ne mogu sam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Milos 3.14 said:

Hot take mode on

Očekujem povredu ( primicač™ ) LBJ/AD pri vođstvu 2:0 u seriji Denvera ili gangstera iz Memfisa u trećoj ili četvrtoj tekmi kad budu videli da nemaju šansu.

Hot take mode off 

 

Šta je tačno hot take, povreda ili rezultat?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...