Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ama gest sa pokazivanjem kinte je seljana. Odnos prema saigračima, odnos prema sudijama. Možda je kranje subjektivno, meni se ne dopada, ne vidim u tome neku ultrakompetitivnost - što sigurno jeste u osnovi, nego pre neku predstavu za auditorijum.

 

Pri tome mi je u neku ruku krivo jer ga vidim kao budućeg višestrukog MVPja. E sad, ni Kjuban se ne ubi od pomoći dovođenjem ludaka u ekipu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Barkley#34 said:

Nećete vi na Nugetlije nego će vam doći Ja revolveraš i rasturiti Kompton i Inglvud.

Ne ne, bas pikiraju 8 mjesto jer u potencijalnom duelu sa Minesotom ( posto su oni 7 ) gube Lejkersi i onda prolaze pobjedom ko god bude 9 ili 10.

Ako vec dodje do duela sa Ja i druzinom, Ice Cube spreman.

7 minutes ago, Milos 3.14 said:

GSW je realno ekipa koju niko ne želi da vidi u PO bez obzira na probleme koje imaju. Luni doktorska tekma, koliko hasla, skokova i pre svega vrhunskih blokova. 

Embida izbušili ko da je Jokić.

GS je najpozeljnija ekipa za Lejkerse u plejofu, posle njih Nugetlije.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

@Barkley#34 Pre ulaska na topic uvesti kontrolna pitanja: omiljeni slikar, omiljeni ruski klasičar i omiljeni kompozitor klasične muzike. 

Okej, od sada ću se u svojim razmatranjima NBA igrača limitirati isključivo na statističke kategorije. Potrudiću se da u potpunosti isključim kulturološki i društveno hendikepirane igrače i da ih sagledavam kao šatapendbolove.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, freethrow said:

Okej, od sada ću se u svojim razmatranjima NBA igrača limitirati isključivo na statističke kategorije. Potrudiću se da u potpunosti isključim kulturološki i društveno hendikepirane igrače i da ih sagledavam kao šatapendbolove.

pre nego sto okacis penkalo u tom kontekstu...moze jedan strucni osvrt na ove mlade momke?

 

cringe, posh, gulag?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, freethrow said:

Okej, od sada ću se u svojim razmatranjima NBA igrača limitirati isključivo na statističke kategorije. Potrudiću se da u potpunosti isključim kulturološki i društveno hendikepirane igrače i da ih sagledavam kao šatapendbolove.

 

A ko je to rekao? Ja prva uzimam sve navedeno u obzir prema svojim preferencijama. Nije moguće distancirati se od toga.

Edit: pride, odgovaraš ovako na moj očigledno šaljiv upis Barkliju, koji je spomenuo Luvr. No, whatever.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pre nego sto okacis penkalo u tom kontekstu...moze jedan strucni osvrt na ove mlade momke?

 

cringe, posh, gulag?

Kad baš pitaš, ovo mi je baš simpa i nekako primereno uzrastu. Mladi su, zezaju se, ušli su u Ligu, opušteni. Od mene sve pet.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Izvinjenje onima koji debatuju i vole da se javljaju. Nikola Jokić ima većih briga od MVP trke. Lično, ima porodicu koja mu nedostaje kad god Nagetsi gostuju. Profesionalno, on mora da osvoji NBA ligu. Obe težnje su dva puta njegovo interesovanje o debate i razmišljanju o MVP trci ostavile po strani", piše Majk Singer, autor teksta

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dallas opasno koketira sa  neulaskom u doigravanje. Sledi im čini mi se niz od 4 ili 5 mečeva na istoku. Konkurenti su mu NOLA i  OKC. Utah je ušla u tank mode. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, freethrow said:

Ama gest sa pokazivanjem kinte je seljana. Odnos prema saigračima, odnos prema sudijama. Možda je kranje subjektivno, meni se ne dopada, ne vidim u tome neku ultrakompetitivnost - što sigurno jeste u osnovi, nego pre neku predstavu za auditorijum.

 

Pri tome mi je u neku ruku krivo jer ga vidim kao budućeg višestrukog MVPja. E sad, ni Kjuban se ne ubi od pomoći dovođenjem ludaka u ekipu.

Sto je problem sa saigracima? 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...