Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

55 primljenih poena u drugom poluvremenu. 

 

sta reci. mi smo prvo mesto u ABA izgubili u hrvatskoj posle one sramne utakmice gde su trebali da lete otkazi 

 

Ovaj lesor-- kakve ce batine lik da dobije on nije svestan

Edited by iamsho4sho
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Kakva katastrofa, samoubistvo ekipe. I nikakva reakcija Duška. Ovo je sramotno, za uručivanje otkaza koliko odmah posle tekme.

A kako da reaguje?Jbg Kampaco 5 faulova a Dobric i Nedovic povrede a centri napunjeni do vrha faulovima jbg.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

A kako da reaguje?Jbg Kampaco 5 faulova a Dobric i Nedovic povrede a centri napunjeni do vrha faulovima jbg.

 

Čovek nema jednu go-to akciju za bilo kog igrača ako Kampaco nije na terenu. To je nedopustivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ima, za pefija da prenese loptu dupetom

i za dzonija da promasi iz naskoka za 2

 

Zaista katastrofa, ja razumem da to nisu bogznakakvi igrači, kao ni Lazarević (u napadu), ali Duško nema nikakvu ideju šta da radi sa njima i koja im je uloga. I da, čim Facu izađe ne zna se ko je lider ni šta se dešava, on to sam preuzme prirodno kad je na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Zaista katastrofa, ja razumem da to nisu bogznakakvi igrači, kao ni Lazarević (u napadu), ali Duško nema nikakvu ideju šta da radi sa njima i koja im je uloga. I da, čim Facu izađe ne zna se ko je lider ni šta se dešava, on to sam preuzme prirodno kad je na terenu.

cenis da bi zelimir npr, kao najveci evropski trener, umeo da nacrta neku akciju za pefija ili despota i da im nadje napadacku ulogu?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

cenis da bi zelimir npr, kao najveci evropski trener, umeo da nacrta neku akciju za pefija ili despota i da im nadje napadacku ulogu?

 

Da. S tim da za tako nešto jeste potrebno vreme, ali koliko ih forsira na terenu poslednjih par utakmica...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sve im ovo treba zapamtiti u PO, ako imalo samopostovanja imaju ove nase tetke. Narocito ovom belom medvedu. Ne pamtim da me je neki nas roster ovako razocarao kao ovaj u protekla dva meseca, na celu sa Duskom koji je kao pao s Marsa. Vlada Jo je bio u nekom selu istocne Srbije kod neke gatare, nemam drugo objasnjenje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Zaista katastrofa, ja razumem da to nisu bogznakakvi igrači, kao ni Lazarević (u napadu), ali Duško nema nikakvu ideju šta da radi sa njima i koja im je uloga. I da, čim Facu izađe ne zna se ko je lider ni šta se dešava, on to sam preuzme prirodno kad je na terenu.

 

pefi i lazarević su u igri da bi čuvali exuma i puntera

kada je facu ispao sa 5 ličnih, hue hue, nedović i dobroć out (lazić bi dobro došao ovde kao šuter ali je out), ulazi i džoni ivanović jer gle čuda, nema više bekova

 

ko tu tačno da preuzme ulogu i kakvu u napadu, živ nisam da čujem? vildoza može da proba 1naX nešto i to je sve

kakva igra da se uspostavi, totalno me zanima

 

jebiga raspali smo se ni prvi ni četvrti put, samo što je danas bilo previše nekih hue hue faktora, da bih sada uspeo da proniknem gde je tačno greška trenera ali možda ti znaš

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

pefi i lazarević su u igri da bi čuvali exuma i puntera

kada je facu ispao sa 5 ličnih, hue hue, nedović i dobroć out (lazić bi dobro došao ovde kao šuter ali je out), ulazi i džoni ivanović jer gle čuda, nema više bekova

 

ko tu tačno da preuzme ulogu i kakvu u napadu, živ nisam da čujem? vildoza može da proba 1naX nešto i to je sve

kakva igra da se uspostavi, totalno me zanima

 

jebiga raspali smo se ni prvi ni četvrti put, samo što je danas bilo previše nekih hue hue faktora, da bih sada uspeo da proniknem gde je tačno greška trenera ali možda ti znaš

 

Nisam ja trener KKCZ, postavi to pitanje Dušku Ivanoviću. Samo nema kad da ti odgovori od silnog busanja nakon još jednog poraza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Nisam ja trener KKCZ, postavi to pitanje Dušku Ivanoviću. Samo nema kad da ti odgovori od silnog busanja nakon još jednog poraza.

 

možeš i da kažeš kako nemaš ideju, nije strašno, pošto je nema niko

kao da pitaš bilapsa zašto ne može da se napravi jedna akcija sa postavom thybulle-arcidiacono-keon johnson celo poluvreme

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

možeš i da kažeš kako nemaš ideju, nije strašno, pošto je nema niko

kao da pitaš bilapsa zašto ne može da se napravi jedna akcija sa postavom thybulle-arcidiacono-keon johnson celo poluvreme

 

Ja bih mogla da vratim još par tekmi KKCZ koje sam gledala, da sednem i razmislim o rešenju i da ga predložim. Poenta je da to nije moj posao, bila bi dobra volja (i višak slobodnog vremena) kao ljubiteljke košarke. Trener mora da ima rešenja za situacije na terenu, ako ne pripremljena unapred, onda da reaguje na licu mesta. Što bi Željko rekao, trener mora uvek da ima odgovor. To da su igrači ovakvi ili onakvi je samo opravdanje. 

 

I gde nađe Bilapsa kao primer xD on je katastrofalan trener. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...