Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

4 minutes ago, medobrundo said:

uz sve gluposti sudija, oni jesu bolja ekipa trenutno, ne pravi se 15 razlike u prvom poluvremenu (samo) tako što te guraju sudije

 

duško je u nekom trenutku ispustio ovaj tim i to se vidi već jedno mesec dana

 

umesto da par tako kvalitetnih bekova iskoristimo za uspostavljanje neke dinamične up tempo igre, da koristimo i tranziciju, da se traži pas više.. mi smo se nekako zakucali na izolacije, pa čak i u slučaju Kampaca.. daj mu loptu pa gledaj kome će da asistira kao da je mađioničar.

 

sve u svemu, nije to lepo posloženo, a kad je tako, ni pojačanja -- ma kakva bila -- ne znače previše 

 

Potpisujem 100%. Bolji su tim a opet ako su osetno bolji ne treba ni sudije da te guraju toliko.

 

Evo gledam Ivanovica ekspresno iskljucili dok recimo treneri Partizana mogu tako da divljaju nevezano da li je to Zoc, Trinki ili ostali.

 

Jbg.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni su katastrofalne greske faul na Petrusevu uz sve sto je posle toga islo, blok-faul Campazza (mada nisam 100% siguran), faul u napadu Vildoze na Avramovicu (ili flop ili no-call) i faul Markovica gde Nikolic nema sta da trazi, jer je sudija koji je imaom direktan pogled svirao aut. Faul Mitrovica na Lessortu po meni nije greska jer Mitrovic nije imao poziciju.

 

Nikolic opet ima svoj show. Katastrofalna greska je da isti sudija u roku od 30 sekundi ili manje opomenu, tehnicku i iskljucujucu. Sta god da mu je Ivanovic nagovorio Nikolic je morao najkasnije nakon tehnicke da se udalji od Ivanovica i da ga ne slusa. Covek bi pomislio da je pocetnik.

 

Oko ostalog: Posle ovog se KKP raspucao i sve pogadjao (osim zadnjih 2 minuta). Petorke su nam...sta znam...nit' mirisi, nit' smrdi.

 

Sve i svemu, kako smo odigrali (i kako su nas namagarcili), jos smo odlicno i prosli.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

cudo kako smo u mecu..

1-11 trojke + poklonili im 10 poena + iskljucen dusko 

opet sramota da nismo spremni za kampaca na exumu i da nam je to razbijalo odbranu..

prelomni momenat je kod 23-17.. umesto dva bacanja za nas dve tehnicke i iskljucenje i 5 poena iz napada za +11.. 

posle se i ruka opusti i lakse se igra.. 

uz sva nasa sranja i los sut ovo je moralo biti na posed dva.. 

gde je nemanja? ovaj spanac ga zaboravio..

opet ga nema jako dugo u igri..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...