Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

2 minutes ago, Green23 said:

Ja ne znam o čemu vi pričate, pa mi smo večeras održali čas iz košarke. Oni sa ovakvim putem mogu da dobiju bilo koji tim. 

Vecinom otvoreni sutevi. Protiv komsija su uglavnom sutirali preko ruke. Odbrana parimetra nam jr na amaterskom nivou, posle obicnih rotacija ispadamo kao iz voza. 

Link to comment
Share on other sites

Jovanoviceve rotacije su krute, sa hokejaskom logikom. Ima u glavi cotave postave koje rotira, jako slabo reagujuci na stanje na terenu. I kada odreaguje, kao u slucaju Bentilovog Jobovanja u Q3, kada su se i odlepili, kasnio je skoro dva minuta sa izmenom, sto je na ovom nivou kosarke bas mnogo. Cini mi se da razume kosarku na nivou pripreme utakmice i generalne taktike, ali mu je rotiranje rak rana. Mozda bude nesto od njega, ali mu fali jedno pet godina Niznjih i Bursaspora da bi mogao da pretenduje da proba da vodi EL tim. Al ono, bar je jeftiniji od Ljubicice.

Link to comment
Share on other sites

Vecinu trojki su pogodili kada su ostajali sami za 3 ?? O cemu mi pisemo ovde???? 

Odbrana je smesna!! NULA!

 

Izgubih zdravlje zbog amatera,po meni najgori tim koji smo imali od dolaska Covica. Ne mislim na plate, vec na TIM kao tim.

Edited by iamsho4sho
Link to comment
Share on other sites

U životu nisam video ovoliko trojki u facu.

Ima li neko statistiku koliko su trica dali iz driblinga?

Pedeset poena za poluvreme je previše 

Ne igra se košarka bez beka, zatvorili su reket u drugom i to je bio kraj

1 minute ago, iamsho4sho said:

Vecinu trojki su pogodili kada su ostajali sami za 3 ?? O cemu mi pisemo ovde???? 

Odbrana je smesna!! NULA!

Ja mislim da nisu, mislim da je dosta bilo preko ruke

Link to comment
Share on other sites

Dobiše nas trojkama bukvalno. Jeste ih sralo, ali ima i do odbrane. Ovo i nekako, ali poraz od raspalog Panatinaikosa pokazuje da smo qrac od ekipe. Redovno se raspadnemo u drugom poluvremenu. 

 

Ni rostera ni trenera ove godine... Fenjer 100%...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Vecinom otvoreni sutevi. Protiv komsija su uglavnom sutirali preko ruke. Odbrana parimetra nam jr na amaterskom nivou, posle obicnih rotacija ispadamo kao iz voza. 

Pa očigledno nismo gledali istu utakmicu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Casaubon said:

Jovanoviceve rotacije su krute, sa hokejaskom logikom. Ima u glavi cotave postave koje rotira, jako slabo reagujuci na stanje na terenu. I kada odreaguje, kao u slucaju Bentilovog Jobovanja u Q3, kada su se i odlepili, kasnio je skoro dva minuta sa izmenom, sto je na ovom nivou kosarke bas mnogo. Cini mi se da razume kosarku na nivou pripreme utakmice i generalne taktike, ali mu je rotiranje rak rana. Mozda bude nesto od njega, ali mu fali jedno pet godina Niznjih i Bursaspora da bi mogao da pretenduje da proba da vodi EL tim. Al ono, bar je jeftiniji od Ljubicice.

 

ali taj dan kada je Čoki odlučio da sutra ponudi Vladi Jovanoviću da preuzme EL KKCZ...:smiley5:

pa na meskalinu da je bio od rane zore, bilo bi mu smešno...al gotovo sad.

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

 

ali taj trenutak kada je Čoki odlučio da sutra ponudi Vladi Jovanoviću da preuzme EL KKCZ...:smiley5:

pa na meskalinu da je bio to veče bilo bi mu smešno...al gotovo sad.

KLS nivo trenera, i to za tim bez ambicija. Ali nije da to nismo znali i pre sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...