Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

Sad im ne dozvoliti da udju u 3/4 kao sto su u utakmicu, Lesor ce opet probati snazno, to treba iskontrolisati i udvajanjem i po cenu faula, moze da se zrtvuje Kuzmic. 

 

I napad malo da se sredi, ono sporo izvodjenje lopte hoce pritisak da mi nabije, a tek ovo sa improvizacijama na 5 sekundi do kraja napada... 

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa

cuje se muk i bravo zvezdo bravo zvezdo

razbucali smo ih u 2/4

29-13

odbrana bukvalno sem propusta martina kad je dozvolio 2+1 (sto je sledeci put ponistio onim lepljenjem) i par napada gde nam je madar pravio probleme fantazija..

lesor nam je jedino bio neresiv problem, ali i tu je dosta loptu upalo u ruke lesoru..

petrusev sjajan + kucanje preko lesora.

mogli smi i na 10+..

jos smo mnogo daleko, ali samo nastaviti sa ovakvom odbranom i nasi su..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Sad im ne dozvoliti da udju u 3/4 kao sto su u utakmicu, Lesor ce opet probati snazno, to treba iskontrolisati i udvajanjem i po cenu faula, moze da se zrtvuje Kuzmic. 

 

I napad malo da se sredi, ono sporo izvodjenje lopte hoce pritisak da mi nabije, a tek ovo sa improvizacijama na 5 sekundi do kraja napada... 

 

Onih par minuta na početku je jedan on najjadnijih performansa profesionalnog košarkaša koji sam ikada video.

Link to comment
Share on other sites

Ovde se vidi uticaj trenera,sa Dovlom bismo skinuli gace cak i pored toga sto Partizan nista ne moze da pogodi. A svi znamo da su oni sposobni da dobiju i bolje od nas kuci kada ih krene sut i napadacko ludilo, plus uz ovakvog Lesora koji je stvarno napast u reketu. Odbiti im nalet sada u trecoj jer bece doveka sve masiti, treba nam sada i Vildozin iskorak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...