Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Kvaratskhelia said:

Ja odavno ne idem na live temu. Od tada mi je život mnogo bolji. Našao sam posao i đevojku, treniram, počeo sam da donosim drva iz podruma, idem u badnjake, jedem povrće, itd.

 

Što se kaže: krenulo te u životu. Mašala! 

1 hour ago, Naša posla 2.1 said:

Jel ima neki Obradović da smo dobri sa njim?

Neki ste dobri, a neki manje. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sokmeniki said:

Pogledajte nas sastav na sajtu EL, ima jedna promjena 🤫😏😏🔥🔥🔥

 

  Reveal hidden contents
  Reveal hidden contents
  Reveal hidden contents
  Reveal hidden contents
  Reveal hidden contents

Nema vise Nikole Topica.

 

 

 

 

 

Ako bih vam rekao da je u pitanju plejmejker, SVE CE VAM BITI JASNO! (FOTO) (VIDEO)

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Inace smo koliko vidim najgledaniji tim prema kapacitetu hale, 94,5% popunjenosti. Komsije su najbolje po broju navijaca.

Na toj tabeli piše da je najviše na nekoj utakmici kada smo bili domaćin bilo 7500 gledalaca. Čović se samo šeretski osmehnuo na to :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Borca said:

Ovdje trebaju glave da lete, ovo je show sta rade i koje neznalice rade u klubu.

Nebitno dal ovo ima osnova ili nema jer ne znam kad je registrovan za FMP za Aba ligu, svakako trebaju glave da lete. Amaterizam

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa već je bilo čudno: Topić bio na stranici Aba lige u rosteru FMPa, pa odjednom u 12 protiv Valensije. Verovatno su zaboravili da ga odjave od Evrolige, pa su posle skontali iz Aba lige da je registrovan za dva različita kluba za dva takmicenja. Nadam se da to ne znaci da Top mora da ostane kod nas do kraja sezone. U svakom slučaju sledeća sramota menadžmenta, ali izgleda da tu moze da radi svako šta zeli, a da ne leti iz kluba. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...