Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, LightWeight said:

Ипак мислим да је ово класичан спин знамо чије кухиње, пошто ми је новинар Телеспорта признао да овај грк пише за њих

Више сам окачио овде да би неко ко зна више објаснио дал то може уопште?

 

Ako je uopste bio registrovan za FMP mi smo odigrali utakmicu a u sastavu nam je bio igrac drugog kluba. Ne znam pravila Evrolige ali bih se vrlo iznenadio da to moze. Transfer je, koliko se secam, ozvanicen nekoliko sati posle utakmice sa Valensijom ali nije bitno kad je ozvanicen vec kad je realizovan. Ako nije bio formalno registovan za FMP onda nikom nista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bonamassa said:

 

Ako je uopste bio registrovan za FMP mi smo odigrali utakmicu a u sastavu nam je bio igrac drugog kluba. Ne znam pravila Evrolige ali bih se vrlo iznenadio da to moze. Transfer je, koliko se secam, ozvanicen nekoliko sati posle utakmice sa Valensijom ali nije bitno kad je ozvanicen vec kad je realizovan. Ako nije bio formalno registovan za FMP onda nikom nista.

Па ако је одбијена регистрација значи није био регистрован? 

Једино сумњиво ми је што је био на сајту АБА у ростеру ФМП-а 

Ако нам стварно одузму ону изрударену победу против Валенсије то би био тежак скандал

Edited by LightWeight
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bonamassa said:

 

Ako je uopste bio registrovan za FMP mi smo odigrali utakmicu a u sastavu nam je bio igrac drugog kluba. Ne znam pravila Evrolige ali bih se vrlo iznenadio da to moze. Transfer je, koliko se secam, ozvanicen nekoliko sati posle utakmice sa Valensijom ali nije bitno kad je ozvanicen vec kad je realizovan. Ako nije bio formalno registovan za FMP onda nikom nista.

 

 Na sajtu Aba lige stoji 6.1 23:07 .Svakako nam sve ovo nije trebalo ali ovo sam stavio ybog onog jebanog Grka koji je napisao da je mali Top potpisao 4.januara  

 

https://www.aba-liga.com/news/48125/nikola-topic-is-the-new-fmp-meridian-player/

Edited by Setite se 2011
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, LightWeight said:

Па ако је одбијена регистрација значи није био регистрован? 

Значи класичан спин ипак

 

Ja se iskreno nadam da je odbijena jer ako je decko registrovan za FMP pa je registracija otkazana imacemo problem u Evroligi. Ali opet, ne bi mogla da bude odbijena jer igraci mladji od 2002. godine mogu da igraju na dvojnu registraciju kako bi mogli da igraju nacionalna prvenstva kao pozajmljeni igraci. To pravilo (aneks vec citiranog) je pretpostavljam zbog hrvatskih klubova koji paralelno igraju domace prvenstvo. Drugim recima, Topic moze da bude pozajmljen FMP-u ali ne moze da igra ABA ligu, samo KLS.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Setite se 2011 said:

 

 Na sajtu Aba lige stoji 6.1 23:07 .Svakako nam sve ovo nije trebalo ali ovo sam stavio ybog onog jebanog Grka koji je napisao da je mali Top potpisao 4.januara  

 

https://www.aba-liga.com/news/48125/nikola-topic-is-the-new-fmp-meridian-player/

Грк спинје по налогу телеспорта класика

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Setite se 2011 said:

Nešto slično reče večeras i Edin.Po njemu prepoloviće nam vremensku kaznu

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Znači krenuo bi od komšija

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...