Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

10 minutes ago, Pero said:

Puna hala na Gripama, Puna hala u Skoplju. Facu effect. Svi hoce da vide vrhunske igrace, pa posle neka prica Aca Petrovic svasta. Ovo sve moze samo da ima odlican rezultat na razvoj kosarke u regionu. Ako su pametni zadrzace obojicu i sledece godine.

  • Like 30
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Puna hala na Gripama, Puna hala u Skoplju. Facu effect. Svi hoce da vide vrhunske igrace, pa posle neka prica Aca Petrovic svasta. Ovo sve moze samo da ima odlican rezultat na razvoj kosarke u regionu. Ako su pametni zadrzace obojicu i sledece godine.

70% su bili nasi navijaci danas, nasi igraci su se bas iznenadili kad su videli koliko je bilo zvezdasa danas u hali. Tetovo i Kumanovo kao stub i najveci zvezdaski gradovi, bilo je iz Strumice, Ohrida itd da ih ne nabrajam. U Makedoniji je Zvezda domacin!

Edit: dosla nam je Zvezda posle 5. sezona i mislim da nismo razocarali danas. Nije bilo puno navijanja, al kad je bilo onda je grmelo.

 

Edited by Pero
  • Like 33
  • Love 10
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, VISOKOLETAC said:

Puna hala na Gripama, Puna hala u Skoplju. Facu effect. Svi hoce da vide vrhunske igrace, pa posle neka prica Aca Petrovic svasta. Ovo sve moze samo da ima odlican rezultat na razvoj kosarke u regionu. Ako su pametni zadrzace obojicu i sledece godine.

Verovatno mu odgovara neki tamo KK Zagreb u Evroligi i Zvezda sa Majlsom, Drcom i Balabanom koja gubi u svakoj zapizdini Herceg Bosne i Hrvatske. Nisam cuo da je tada dizao glas... 

Edited by Karakondzula!
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jel možemo nekako, kako znamo i umemo da ne zviždimo Saši Obradoviću u četvrtak, evo molim sve iako znam da je uzaludno. Ne mora aplauz, ne mora ne znam kakva patetika, samo da mu se ne zviždi. Jel mnogo tražim? Hajde jedna akcija umesto #freefacu, nešto u fazonu ne zviždi našim bivšim igračima i trenerima koji su se drznuli da nam daju koš ili da naplate nešto što im pripada. Muka mi je od toga više.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Trigger said:

Jel možemo nekako, kako znamo i umemo da ne zviždimo Saši Obradoviću u četvrtak, evo molim sve iako znam da je uzaludno. Ne mora aplauz, ne mora ne znam kakva patetika, samo da mu se ne zviždi. Jel mnogo tražim? Hajde jedna akcija umesto #freefacu, nešto u fazonu ne zviždi našim bivšim igračima i trenerima koji su se drznuli da nam daju koš ili da naplate nešto što im pripada. Muka mi je od toga više.

Ok brate, svih 37 ljudi koji su na forumu i bice na tekmi su primili tvoju molbu, da vidimo samo sta cemo da preostalih 8245 ljudi u hali

 

Radi li ta Evroliga danas, ili praznuju 3. dan pravoslavnog Bozica

  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Karakondzula! said:

Verovatno mu odgovara neki tamo KK Zagreb u Evroligi i Zvezda sa Majlsom, Drcom i Balabanom koja gubi u svakoj zapizdini Herceg Bosne i Hrvatske. Nisam cuo da je tada dizao glas... 

 

Ma taj Aca Srbin je u epizodi sour grapes. Krivo mu sto on nema te pare pa kenjka. Naravno da je liga atraktivnija i bolja kad ima igrace kao sto su u Zvezdi i Partizanu. Lepo im odgovorio onaj novinar, ko im brani da oni uloze?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel možemo nekako, kako znamo i umemo da ne zviždimo Saši Obradoviću u četvrtak, evo molim sve iako znam da je uzaludno. Ne mora aplauz, ne mora ne znam kakva patetika, samo da mu se ne zviždi. Jel mnogo tražim? Hajde jedna akcija umesto #freefacu, nešto u fazonu ne zviždi našim bivšim igračima i trenerima koji su se drznuli da nam daju koš ili da naplate nešto što im pripada. Muka mi je od toga više.
Odličan apel za nas tridesetak odavde koji će tada biti u hali...:). Čoki sve i da hoće, glupo je da na to javno pozove jer bi zvučalo jako bedno a verovatno bi ga sročio tako čokijevski da bi izazvao kontra efekat.
Sa druge strane, kada bi Duško samo provukao nešto na tu temu u izjavi dan pre tekme siguran sam da bi ga ispoštovali. Pionir će prvo protiv Reala biti na preozbiljnom testu nivoa svesnosti u kakvoj se trenutno poziciji nalazimo i da nam sada kao nikada pre treba domaćinska atmosfera bez incidenata.

I Saši je jasno zašto ga je Arena onako pozdravila i da to u minornom procentu ima oslonac na njegov reprezentativni heritage.
Ali ako ga Pionir dočeka zvižducima to će otprilike biti kraj onim pričama da bi u nekoj budućnosti mogao opet da preuzme klub.
Iskreno se nadam, više zbog nas, da se to neće desiti jer i pored ove krize jašemo na talasu odličnih rezultata i dobre energije i bilo bi dobro da na zagrevanje protiv Reala ne izadjemo u onim FreeFacu majčicama. Valjda se ima toliko pameti da shvatimo da bi to bilo over the line i krajnje neprofesionalno. Ako nam je takav performans ostao kao jedino nada za razrešenje problema zabrane...onda smo ga tu prilično ugasili.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Trigger said:

Jel možemo nekako, kako znamo i umemo da ne zviždimo Saši Obradoviću u četvrtak, evo molim sve iako znam da je uzaludno. Ne mora aplauz, ne mora ne znam kakva patetika, samo da mu se ne zviždi. Jel mnogo tražim? Hajde jedna akcija umesto #freefacu, nešto u fazonu ne zviždi našim bivšim igračima i trenerima koji su se drznuli da nam daju koš ili da naplate nešto što im pripada. Muka mi je od toga više.

 

Ja koliko se secam on je  hteo da naplati i ono sto mu ne pripada. Nije poziv na zvizdanje, nadam se da nece biti fokus na njemu, samo eto, cinjenica radi.

Edited by Firga
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:

Odličan apel za nas tridesetak odavde koji će tada biti u hali...:). Čoki sve i da hoće, glupo je da na to javno pozove jer bi zvučalo jako bedno a verovatno bi ga sročio tako da bi izazvao kontra efekat.
Sa druge strane, kada bi Duško samo provukao nešto na tu temu u izjavi dan pre tekme siguran da bi ga ispoštovali. Pionir će prvo protiv Reala biti na testu nivoa svesnosti u kakvoj smo trenutno poziciji i da nam sada kao nikada pre treba domaćinska atmosfera bez incidenata.
I Saši je jasno zašto ga je Arena onako pozdravila i da to u minornom procentu ima oslonac na njegov reprezentativni heritage.
Ali ako ga Pionir dočeka zvižducima to će otprilike biti kraj onim pričama da bi u nekoj budućnosti mogao opet da preuzme klub.
Iskreno se nadam, više zbog nas, da se to neće desiti jer i pored ove krize jašemo na talasu odličnih rezultata i dobre energije i bilo bi dobro da na zagrevanje protiv Reala ne izadjemo u onim FreeFacu majčicama. Valjda se ima toliko pameti da shvatimo da bi to bilo over the line i krajnje neprofesionalno. Ako nam je takav performans ostao kao jedino nada za razrešenje problema zabrane...onda smo ga tu prilično ugasili.

Naravno da treba da izadju sa tim majicama i da izlaze sve dok Facu ne pocne igrati u EL za Zvezdu. Nema to nikakve veze sa protivnikom vec podrska kolegi kojeg su svi u ekipi itekako prihvatili. Vjerujem da je i od igraca potekla ta akcija a ne od uprave tako da puna podrska. #freeFacu

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Mogao bi i Saša da se potrudi da ubjedljivo izgubi utakmicu. Sigurno bi tako minimizovao količinu zvižduka.

 

Šalu na stranu, nadam se da bar neće biti neki poseban program protiv Obradovića spremljen od strane nekih specijalaca.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Wingwalker said:

Odličan apel za nas tridesetak odavde koji će tada biti u hali...:). Čoki sve i da hoće, glupo je da na to javno pozove jer bi zvučalo jako bedno a verovatno bi ga sročio tako da bi izazvao kontra efekat.
Sa druge strane, kada bi Duško samo provukao nešto na tu temu u izjavi dan pre tekme siguran da bi ga ispoštovali. Pionir će prvo protiv Reala biti na testu nivoa svesnosti u kakvoj smo trenutno poziciji i da nam sada kao nikada pre treba domaćinska atmosfera bez incidenata.
I Saši je jasno zašto ga je Arena onako pozdravila i da to u minornom procentu ima oslonac na njegov reprezentativni heritage.
Ali ako ga Pionir dočeka zvižducima to će otprilike biti kraj onim pričama da bi u nekoj budućnosti mogao opet da preuzme klub.
Iskreno se nadam, više zbog nas, da se to neće desiti jer i pored ove krize jašemo na talasu odličnih rezultata i dobre energije i bilo bi dobro da na zagrevanje protiv Reala ne izadjemo u onim FreeFacu majčicama. Valjda se ima toliko pameti da shvatimo da bi to bilo over the line i krajnje neprofesionalno. Ako nam je takav performans ostao kao jedino nada za razrešenje problema zabrane...onda smo ga tu prilično ugasili.

Bas nisi nista shvatio. To sa Fakuom je reseno. Nece igrati do kraja februara i mi smo ga vec ugasili. I nije problem samo Faku, nego i bilo koje pojacanje koje bi hteli da dovedemo. Evo komsije su osetile krv i dovode pojacanje za koje su rekli da nemaju para.

Uvek mi je zanimljivo kako mi moramo da okrenemo drugi obraz. Da slucajno ne razljutimo veliki Real, da se Sasa ne naljuti (pri tome svi vi znate koliko sam ga branio prosle godine i ja sam prvi za to da se isplati do zadnjeg centa za sve sto je zaradio i cak penale, ali to sto je trazio pune dve godine je bezobrazluk), da slucajno decko koji je ranjen ne digne tri prsta da se neko ne naljuti. 

Dokle god teren niko ne dira(bez ulaska, upaljaca, dinarcica, telefona......) treba skinuti rukavice, obuci majice i izvizdati ove koji zadaju udarce ispod pojasa.

Izvini, ali sa mojih 50 godina svoj obraz vise ne okrecem, dovoljno puta su mi lupili samar na oba da bi i dalje bio glup, a i dovoljno sam mator da me zabole sta ko misli.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 8
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Firga said:

 

Ja koliko se secam on je  hteo da naplati i ono sto mu ne pripada. Nije poziv na zvizdanje, nadam se da nece biti fokus na njemu, samo eto, cinjenica radi.

 

  nije da branim Obradovica ida zauzimam bilo ciju stranu al cini mi se da je to Covic rekao ili njegova ekipa na mrezama...tako da postoji mogucnost da to i nije 100% istina...neka me neko ispravi ako gresim...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Bas nisi nista shvatio. To sa Fakuom je reseno. Nece igrati do kraja februara i mi smo ga vec ugasili. I nije problem samo Faku, nego i bilo koje pojacanje koje bi hteli da dovedemo. Evo komsije su osetile krv i dovode pojacanje za koje su rekli da nemaju para.

Nije nista rijeseno sa Facuom jer postoji pravo zalbe koje cemo iskoristiti i usled cega ce se unanjiti kazna i gdje ce Facu zaigrati i prije tog 1.03 a Zvezda ce dobiti jacu novcanu kaznu.

Pusti ti sta rade komsije, gledat u svoje dvoriste jer imamo odlicnu ekipu, jako dobre igrace a prije svega momke uz gospodina na klupi tako da ovi momvi ce dati sve od sebe da izbore top 8 ali i da odbrane titule u domacim takmicenjima.

Link to comment
Share on other sites

Nama bi mnogo više odgovaralo da igramo sutra sa Monacom, jer ih možemo dobiti na guzove i sa ovakvim sastavom. Njima je Loyd najstabilniji igrač ove sezone imo. 

 

Ovako može doći do velikog zamora Nedovića i Petrušev prije svih a da ostanemo kratkih rukava protiv Reala. 

 

Al šta je tu je, ionako nam ništa ide na ruku u zadnje vrijeme. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...