Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Sutra što se utakmice tiče, nemam osećaj da ćemo dobiti. Nisam imao osećaj da ćemo dobiti Partizan i Olimpijakos, tako da nije toliko loše, međutim, od 2017 i Alimpijevića mi Valensiju nismo dobili u gostima. Mnogo će faliti Vildoza, ali idemo da se pošibamo pa šta bude. Protiv Barselone smo uspeli da kompenzujemo taj nedostatak, ali kapiram da nas je sada malo lakše bilo skautirati. Realno, imali smo vremena da spremimo utakmicu i baš bih bio razočaran da i sa ovakvim nedostacima utakmica ode na njihovu stranu i dobiju nas nekih 10-15 razlike. 
Kako sam video u prethodnih par utakmica, Dubljević im pravi prevagu (poenterski), i tu bi trebalo naša centarska linija da odradi najbolji posao. 
Jednostavno moraju igrači koji su u padu forme da prorade da bismo ovo dobili, tu pre svega mislim na Dobrića koji skoro pa ne može da se sastavi, isto tako Bentil mora da počne nešto da igra. 
Kakvo je stanje sa Džonijem? Kada možemo da očekujemo njegov puni povratak?

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Mile1 said:

Nista ne propustaju slucaju

Odavno nam nisu sudili veci anonimusi

 

Čuj anonimusi, ovaj Litvanac je sudio zadnja dva finala na F4. Jača je ovo trojka od barem 50% njih na Zvezdinim utakmicama ove godine u EL. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakvo je to pranje para. Penzioner sedi u klubu i po svemu sudeci uredno ce da sedi do kraja sezone i uredno ce da prima platu a da ne igra uopste ni ABA. A da ne pominjem da je srao po tom istom klubu.

I posle nam neko drugi kriv...

Edited by fasper
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, fasper said:

Kakvo je to pranje para. Penzioner sedi u klubu i po svemu sudeci uredno ce da sedi do kraja sezone i uredno ce da prima platu a da ne igra uopste ni ABA. A da ne pominjem da je srao po tom istom klubu.

I posle nam neko drugi kriv...

 

Ja sam uzalud ocekivao nakon dolaska Ivanovica da se sastav sreze na 13 velicanstvenih (+Topic i ostali juniori), ali nista od toga.

 

Zato cemo sutra gledati u 12 jednog pleja, jednog beka, cetiri krila i sest igraca na 4-5 od kojih trojica apsolutno nikakvu ulogu nemaju ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

 

Ja sam uzalud ocekivao nakon dolaska Ivanovica da se sastav sreze na 13 velicanstvenih (+Topic i ostali juniori), ali nista od toga.

 

Zato cemo sutra gledati u 12 jednog pleja, jednog beka, cetiri krila i sest igraca na 4-5 od kojih trojica apsolutno nikakvu ulogu nemaju ove sezone.

Pa kad su 2 pleja povredjena, da je srezao na 13 velicanstvenih sutra ne bi imali ni 10 igraca za utakmicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...