Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

@dzakalaLose je sastavljena ekipa - Holland, Kuzmic, Ilic i Raduljica su apsolutno nepotrebni i za te pare je mogao da se dovede jos neki bek. I onda imas kratku rotaciju, ali tu su tri beka, tri krila i tri igraca pod kosem (uz juniore, sto je i realno kad imas toliko problema sa povredama).

 

 

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, hakeem said:

  posto Polonara verovatno nece u Virtus ceka nas...mi mozemo njega da registrujemo cini mi se do ponedeljka u 18h...tesko da ce se to desiti al ajd da se nadamo...

Ja mislim da on može da potpiše za nas do ponedeljka a registracija za EL je do prvog marta

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, goldberg said:

@dzakalaLose je sastavljena ekipa - Holland, Kuzmic, Ilic i Raduljica su apsolutno nepotrebni i za te pare je mogao da se dovede jos neki bek. I onda imas kratku rotaciju, ali tu su tri beka, tri krila i tri igraca pod kosem (uz juniore, sto je i realno kad imas toliko problema sa povredama).

 

 

Zasto je Ilic nepotreban? Mlad, talentovan igrac koji je zalog za buducnost.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, goldberg said:

@dzakalaLose je sastavljena ekipa - Holland, Kuzmic, Ilic i Raduljica su apsolutno nepotrebni i za te pare je mogao da se dovede jos neki bek. I onda imas kratku rotaciju, ali tu su tri beka, tri krila i tri igraca pod kosem (uz juniore, sto je i realno kad imas toliko problema sa povredama).

 

 

Plus bačene pare na Adamsa i rizik sa Martinom koji se za sada nije isplatio. 

 

Očajno je Ćoki izabrao strance. Adams i Holand totalni promašaji, Martin lošiji od Luke Mitrovića i sklon povredama, a i Bentil trenutno više škodi nego što koristi. Kad sve sabereš dobiješ doprinos koji je mogao da se dobije četvrtinu potrošenih para. Doduše Vilodoza je stvarno pun pogodak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Урош19 said:

Ja mislim da on može da potpiše za nas do ponedeljka a registracija za EL je do prvog marta

 vidis za to nisam siguran ali je realnija ova moja prica jer mislim da njih ne zanima gde je on presao nego dal je registrovan za nas...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Milos 3.14 said:

Real i Baskonija. Vildoza duguje oko 1.5 miliona evra, a Kampaco 2.5 miliona.

Verovatno su obojica cca godinu dana trebala da igraju za dž na ime tog duga 

 

Robovlasnici bem ti lebac.

Sad mi je još draže što smo im dali šansu da se otrgnu od kapitalističkih lanaca 💪💪

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Wingwalker said:

Cenim da nam za koji dan krate zabranu na kraj januara i Polonara potpisuje sledeće nedelje. Šteta za EL derbi...

 ako nam ne ukinu kaznu treba ici na sud pa na kraju ako treba i istupiti iz ove lige...jer ovde vise nije stvar u Kampacu, da ne igra ni jednu utakmicu u EL sta sad, zivot ide dalje...zasmetalo im je zasmetalo sto se mi pojacavamo ili im uzimamo igrace ili sta vec drugo...a sto je najgore da smo doveli nekog Adamsa umesto Kampaca dali bi nam da platimo ovih 25000 i rekli bi pazite sta radite sledeci put...ovako kao ne moze do marta i na kraju skrate ze mesec dana a mi srecni kao jer smo dobro prosli...

 

  u svakom slucaju rekao bih jedna od sramotnijih odluka u istoriji EL...dolazi ti u ligu igrac koji je medju top 10 imena i ti mu skoro 3 meseca ne das da igra...

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo bez Ivanovica, Vildoze I Kampaca osakaceni kao da Monaku nije igrao I James ili Okobo (uz neigranje Lojda).

 

To je ogroman hendikep. Ne postoji odbrana koja to moze da nadoknadi, morala bi neka ofanzivna čuda da se dese tipa Holland 4/5 za 3, Dobric 25+ p sa 75% suta iz igre uz standardne ucinke Nedovica, Petruseva I ostalih.

 

Da je realno- nije, ali znamo da ce momci izginuti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

Zasto bi bilo koji igrac dolazio ako zna da ne moze da igra u EL skoro dva meseca?

U Virtusu nece otici,Singlton se vratio u Efes tako da mu svakako ne igranje u EL ne gine,bas tesko da ga Ataman bilo kad sem u u turskoj ligi upotrebi

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, hakeem said:

 ako nam ne ukinu kaznu treba ici na sud pa na kraju ako treba i istupiti iz ove lige...jer ovde vise nije stvar u Kampacu, da ne igra ni jednu utakmicu u EL sta sad, zivot ide dalje...zasmetalo im je zasmetalo sto se mi pojacavamo ili im uzimamo igrace ili sta vec drugo...a sto je najgore da smo doveli nekog Adamsa umesto Kampaca dali bi nam da platimo ovih 25000 i rekli bi pazite sta radite sledeci put...ovako kao ne moze do marta i na kraju skrate ze mesec dana a mi srecni kao jer smo dobro prosli...

 

  u svakom slucaju rekao bih jedna od sramotnijih odluka u istoriji EL...dolazi ti u ligu igrac koji je medju top 10 imena i ti mu skoro 3 meseca ne das da igra...

 

Pa Adams i jeste za klubove tipa KKCZ, eventualno ovaj Evans iz Zalgirisa, Harper iz Valencie i tako neke igrace koji nemaju dokazan kvalitet za TOP EL ekipe.

 

Inace, sta su svi ostali klubovi - idioti jer nemaju taticu Vucica da im u sred sezone obezbedi par miliona ako fali za vrhunskog igraca? Pa to cak i KKP nije sebi radio nego su lepo napravili tim na pocetku sezone i nije im padalo napamet da se ukljucuju u trku za Vildozu ili Campazza (iako se stalno prica kako im nedostaje pravi plejmejker).

 

Zakljucak - nikada se nije desavala takva kazna? Pa nikada nije ni klub koji ima budzet za neko 13. ili 14. mesto na tabeli potpisivao top plejmejkere. Sad se prvi put desilo i otud i prvi put takva kazna.

 

33 minutes ago, Milko Miller said:

Jer mu je alternativa da uopšte ne igra do kraja sezone. 

 

Uvek moze da smanji potrazivanja i nadje sebi mesto u nekom drugom EL klubu. A ako i to ne moze, onda EC.

Link to comment
Share on other sites

Samo bi budala došla u ovaj klub nakon svega što se u ovih par dana desilo...

 

Pedesetogodisnji radnik za navijače interesa "legenda" nas je stavio u sam vrh najvećih seljaka Evrolige.

 

 

Just now, nekoime123 said:

Samo bi budala došla u ovaj klub nakon svega što se u ovih par dana desilo...

 

Pedesetogodisnji radnik za navijače interesa "legenda" nas je stavio u sam vrh najvećih seljaka Evrolige.

 

 

Koliko mi je samo žao Duška i ekipe ali najviše Duška zato što mora da saradjuje sa ovim nabedjenim ćoravim diletantom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nekoime123 said:

Samo bi budala došla u ovaj klub nakon svega što se u ovih par dana desilo...

 

Pedesetogodisnji radnik za navijače interesa "legenda" nas je stavio u sam vrh najvećih seljaka Evrolige.

 

 

Koliko mi je samo žao Duška i ekipe ali najviše Duška zato što mora da saradjuje sa ovim nabedjenim ćoravim diletantom.

Ne razumem? Sto ti je zao? Nije znao ko je Covic kada je dolazio? 

Sto mislis da sada niko nece da dodje? Pa sada smo po tim igracima jedan od retkih timova koji je sve isplatio. Polonara nece doci, ako nam ne skinu zabranu, jer registracija EL igraca se zavrsava posle 18 kola, a mi ne mozemo da registrujemo igrace do 28.02.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ne razumem? Sto ti je zao? Nije znao ko je Covic kada je dolazio? 

Sto mislis da sada niko nece da dodje? Pa sada smo po tim igracima jedan od retkih timova koji je sve isplatio. Polonara nece doci, ako nam ne skinu zabranu, jer registracija EL igraca se zavrsava posle 18 kola, a mi ne mozemo da registrujemo igrace do 28.02.


I Radonjić je znao kakva slina vodi ovaj klub pa se vratio,iz kojih razloga to samo on zna.

 

Zbog plate sigurno ne...(pošto je polovinu treće plate u svom prvom mandatu dobio na kraju sezone...podsećanja radi u košarci ako me sećanje ne vara *a ne vara me* ima 12 plata).

 

Zasto igrači neće dolaziti?

 

1.Mislim da sam tempo isplate u drugom pasusu objasnio...

2.Dugovanja igračima koja traju po nekoliko sezona 

3.Klub bez sistema...sa navikom da otpušta trenere nakon 3-4 poraza+polupismeni samoprozvani doktor na čelu kluba (u prevodu za ozivljavanje karijere idealan za neke duže staze za izbegavanje u širokom luku)

4.Odnos navijača prema stranim igračima u lošoj formi (sećam se komentara na slikama Dzonija o Brajanta na slici sa njegovom ćerkom...o sadržaju tih komentara ne želim ni da pričam)...nesto slicno sto Bentil sada proživljava.

 

itd itd ima milion razloga zbog kojih mislim da igrači treba da zaobilaze ovaj klub dok na njegovom čelu bleji "doktor"...ali zaustavićemo se na ovome.

 

 

 

 

 

 

1 minute ago, nekoime123 said:


I Radonjić je znao kakva slina vodi ovaj klub pa se vratio,iz kojih razloga to samo on zna.

 

Zbog plate sigurno ne...(pošto je polovinu treće plate u svom prvom mandatu dobio na kraju sezone...podsećanja radi u košarci ako me sećanje ne vara *a ne vara me* ima 12 plata).

 

Zasto igrači neće dolaziti?

 

1.Mislim da sam tempo isplate u drugom pasusu objasnio...

2.Dugovanja igračima koja traju po nekoliko sezona 

3.Klub bez sistema...sa navikom da otpušta trenere nakon 3-4 poraza+polupismeni samoprozvani doktor na čelu kluba (u prevodu za ozivljavanje karijere idealan za neke duže staze za izbegavanje u širokom luku)

4.Odnos navijača prema stranim igračima u lošoj formi (sećam se komentara na slikama Dzonija o Brajanta na slici sa njegovom ćerkom...o sadržaju tih komentara ne želim ni da pričam)...nesto slicno sto Bentil sada proživljava.

 

itd itd ima milion razloga zbog kojih mislim da igrači treba da zaobilaze ovaj klub dok na njegovom čelu bleji "doktor"...ali zaustavićemo se na ovome.

 

 

 

 

 

 

Zasto nisi naveo razlog zbog kog smo sve isplatili? da ove kazne nije bilo pojedini bi čekali po sezonu ako ne i dve da dobiju svoj dinar...što dovoljno govori o ozbiljnosti kluba.
 

 

Link to comment
Share on other sites

Uvek me je zabavljalo to kako oni koji rade (ili "rade") su uvek neki slinavi, lopovi, gadovi, coravi, kilavi, musavi, zvalavi, a oni koji gledaju i komentarisu poseduju sve kvalitete koji bi bili neophodni da se isti posao obavi na mnogo bolji nacin. 

Negativna selekcija, sta li je vec...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, duboko said:

Uvek me je zabavljalo to kako oni koji rade (ili "rade") su uvek neki slinavi, lopovi, gadovi, coravi, kilavi, musavi, zvalavi, a oni koji gledaju i komentarisu poseduju sve kvalitete koji bi bili neophodni da se isti posao obavi na mnogo bolji nacin. 

Negativna selekcija, sta li je vec...

 

Ako se na mene potencira...na osnovu cega je zakljuceno da ja imam te "kvalitete".

 

A i iskreno ne bih da kao funkcioner Evroligaškog kluba svoje "kvalitete" na kraju sezone ispoljavam u vidu "ljubavi do poslednjeg evra i to takmičenje nije bitno" to je pak posao za "doktora" a ne za mene.

 

Moji kvaliteti su pre svega to što sam čovek a nabedjeni "doktor" čak ni time ne može da se pohvali...govna iz nosa na njegovu žalost još uvek nisu dobila status čoveka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...