Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

8 minutes ago, Dropkick Murphys said:

S takvima se najbolji dogovori sklapaju u kafani. 

Pa, Nebojša, izvoli... 

Kasno.

Gosn glikman je vec bio u kafani kod bodiroge, cini mi se gilda.

Dan pre naseg meca s barsom.

Tu su bili i saras i rumenige 👀

 

Ko prvi devojci...😂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kontra said:

 

Ovo je jedino objašnjenje iz edicije odbrana (i poslednji dani 🙂Ćokija koje bi moglo da ima smisla, ugrozili smo interese jačih od nas. Jednostavno rečeno uprava na čelu kluba se igrala vatrom, i izgorela tom prilikom.

 

Ono što moram priznati je da nisam ispratio tu priču tako da ne znam na koji način su izvedeni transferi Luke i Fakunda. Odnosno da li smo zaista ugrozili finansijski Barselonu i Baskoniju.

Real i Baskonija. Vildoza duguje oko 1.5 miliona evra, a Kampaco 2.5 miliona.

Verovatno su obojica cca godinu dana trebala da igraju za dž na ime tog duga 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Milos 3.14 said:

Real i Baskonija. Vildoza duguje oko 1.5 miliona evra, a Kampaco 2.5 miliona.

Verovatno su obojica cca godinu dana trebala da igraju za dž na ime tog duga 

Pa sudeci da Vildoza kod nas igra za oko 800000 evra, a Kampaco za 1.8  miliona i Real to nije hteo da plati, to bi znacilo da su i jedni i drugi hteli gratis dve godine.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Dropkick Murphys said:

S takvima se najbolji dogovori sklapaju u kafani. 

Pa, Nebojša, izvoli... 

 

48 minutes ago, Losmi17 said:

Kasno.

Gosn glikman je vec bio u kafani kod bodiroge, cini mi se gilda.

Dan pre naseg meca s barsom.

Tu su bili i saras i rumenige 👀

 

Ko prvi devojci...😂

 

I zavrsavajte sa ovim. Vratite se temi KK CZ.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi baš dobro za nas, da ELPA i generalno igrači naprave nekakav pritisak, da se #oslobodi Campazzo.. čisto da ovi u EL vide, da nije u pitanju samo Zvezda, več da postoji mogućnost, da se tu otvori malo šire polje problematike, ko zna kakve sve probleme drugi klubovi / igrači imaju i kakve ugovore sklapaju.

Mi smo se u ovoj poziciji našli, jer smo dovoljno ludi, a verovatno i glupi, da smo probali da izvedemo to što smo izveli, a bilo je na granici mogućeg po nekoliko pitanja. Jeste, Španci su jaki. Oba naša Argentinca duguju, jedan Baskonii, drugi Realu, i to ne malo. Ispostavilo se, bar kako sada stvari stoje, da je sasvim realno, da bar jednom od ova dva kluba budemo direktni konkurenti u borbi za plasman, što na početku sezone niko živ sanjao nije. Ja mislim, da su pri odlasku Argentinaca preko bare oba španska kluba imala neku svoju računicu, kako se ta njihova finansijska konstrukcija po pitanju ove dvojice zatvara. Da li je postojao neki dogovor, ugovor, bilo pismeno ili usmeno, nemam pojma ali imam utisak, da je bilo nekako očekivano, da oni kad se vrate, da se vrate u svoje bivše klubove i da odrade to do kraja. E sad kako su to regulisali, ako uopšte, to niko ne zna. Mi smo zajebali i moramo da snosimo odgovornost ali kad smo ovako poturili leđa, moguće je, da smo sasvim nesvesno otvorili druga neka polja problematike. Mene samo zanima recimo, da li bi isto bilo, da su Facu i Luca potpisali svako za svoj klub u EL, po mogućnosti malo zvučniji od Zvezde. I da li bi isto bilo i da su zajedno otišli u neki EL klub. Pod uslovom naravno, da bi ti klubovi sa njima potpisali na isti način identične ugovore kakve i mi imamo. Ili ćemo mi biti taj presedan

Mislim, puno je tu pitanja bez odgovora, nagađanja.. i ja se samo nadam, da pošto smo mi ionako već najebali, samo se još ne zna koliko, da će se možda na kraju svega ovoga ipak naći neka olakšavajuća okolnost za nas, pa da ćemo se barem formalno moći da operemo i da kažemo eto, pa ko god da bi bio na našem mestu, isto bi bilo.

Ali mene na kraju krajeva opet nešto drugo intrigira, a to je, ako se ispostavi, da je bilo EL ili Real/Baskonia ili neko treći nešto propustio / zabrljao etc., mi opet nećemo shvatiti, da nas to ne opere naših greški i sopstvenih gluposti, pa opet nećemo naučiti ništa. Neki pak nikad ne nauče, da ne možeš stalno da se kurčiš i inatiš bez posledica, a lepo kaže Čarls Barkli...

A sutra idemo jako, hrabro, pa šta bude. Kako momci igraju, ja verujem, da možemo da pobedimo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

 

 

I zavrsavajte sa ovim. Vratite se temi KK CZ.

Ovo je kkcz tema related.

 

To sto ti nemas sluha nije moj problem.

Apsolutno nije otislo u pogresnom pravcu.

Jbg, to je tako kad o tvojoj sudbini odlucuje bezvezni cinovnik koji je verovatno necija marioneta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

 

Ja sam se doslovno usrao

Pa bolje bi bilo, da nam je Štimbe tu, on barem onako muški maše peškirom, Raduglizza nije u stanju ni to.

I da, zaboravio sam, fali nam libero ko leba...

Edited by Piksi
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Real i Baskonija. Vildoza duguje oko 1.5 miliona evra, a Kampaco 2.5 miliona.

Verovatno su obojica cca godinu dana trebala da igraju za dž na ime tog duga 

 

Jasno mi je da su oni dužni njima taj novac. Samo mi nije jasno na koji način oni vraćaju taj dug. Ta cela priča kad je gomila Argentinaca krenula za NBA sa tim klauzulama iz Španije mi je delovala suludo i tada. Mogu da razumem Garubu ili nekada Veselog ali je ovo baš besmisleno.

 

Jedna lepa vest kada je reč o našoj košarkaškoj sekciji, pobeda devojaka u 1/16 finala Evrokupa. Monpelje i to 79-63.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Profesor said:

Nama je sutra jedan od 2-3 kljucna gostovanja u EL. Pobeda protiv Valensije u gostima vredi x2 ako se potvrdi i kod kuce. Isto vazi i za Zalgiris. Bukvalno bi ih ispiškili i jedne i druge iz borbe za TOP8 ako bi ih brejknuli tamo.

Nisam pesimista ali stvarno ne vidim kako sutra možemo pobediti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...