Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Jebiga, precesto nam se desavalo da udjemo lagano u tekmu, protiv KKP i Zalgirisa smo se izvlacili u clutchu, ali je Armani ipak dosta zajebanija ekipa. Jesu u losoj formi, ali ovo je F4 ekipica. 

 

Nema veze, mozda tako iznenadimo i sledece nedelje, lagano.

 

Jos jednom - Bili Beron smece. To sto neko dobro lopta, ne znaci da treba da mu se klanjamo. Neka je ubacio i 15 trojki, neka se radovao za sebe, neka je skakao sa sigracima, ali da ti utisavas publiku kluba koja te OBOZAVA, e to je bas onako jadno. I zbog toga je smece i zbog toga mu treba svaki put zvizdati. 

 

Jao evo ga mukica, sad nas voli. :)))) Ma kako je samo sladak. :))))

 

S-M-E-C-E.

 

Zvezdinu publiku ni Vlada Lucic ne utisava, najveci grobar, ni jos mnogo grobara koji se vredjaju 40 minuta. Macvan je znao smekerski da odgovara sa onim "ne cujem vas", ali ovo je dno. 

  • Like 17
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Danas bas rekoh nekom klinu iz kraja da bi danas mogao doci kraj nasoj seriji..naprosto,mora i taj Armani nekog da dobije..oni 9 poraza u EL, mi isto toliko vezanih pobeda u EL + ABA..akumuliralo se ipak dosta umora tu..na Vildozi se mozda najvise i videlo..a fali nam i Ivanovic,a sada i Martin..

Zelim da naglasim: apsolutno im ne zameram ovaj poraz!

Gospodske izjave Mesine i Berona.:thumbsup:

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Steta za ovo, Armani je odron ekipa trenutno. Na svakom mecu igraju dobro i onda se samo raspadnu, tako je i ovde bilo, ali losi smo i mi bili. Mora neka i da se izgubi.

Jesmo bili losi.Ali na kraju smo ostali bez snage totalno.Jbg.

 

Ali meni je bitno da se ne predajemo do poslednjeg zvizduka.Bili smo sredinom 4Q na -15 i dosli smo do situacije da odlucuje 1 lopta tj 1-2 lose/dobre odluke.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

jbm ti sranje.

kosarka je najlepsi sport.

premoreni smo zato i silne greske, a imali smo ih vise puta. 

luca se zabio na -5, nemanja preksano pravi prekrsaj na -2. luca je posle trojke pred kraj jedva disao, mrtav.

nemanja 1-9 trojke. 13-62. :classic_ninja:

steta, moramo im ovo vratiti u milanu. 

 

nepotreban poraz, ali sta je tu je. tezak raspored nas ceka, tekmu po tekmu.

bentil nas je masakrirao, a holand je teski role player i dzaba mu solidna odbrana kad nista ne pogadja.

 

cekaj ladno su vikali fak ju bili biliju zbog one trojke?

zato sto se radovao? 

mene sramota.

ispao naravno smeker sa izjavom. volimo te bili!

 

samo kampaco leci poraz.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

najjace da cu da pisem ozbiljno na tvoje pamflet-gluposti. napisi nesto smisleno, zasluzi smislen odgovor, bajone.

 

Vidi batice, to tvoje "povredjen je centar, zasto bi igrao Ilic" ti je opovrgao sam Ivanovic time sto su mu Kuz i Radule igrali 7min ukupno a Petrusev mu je igrao centra kad to nije bio Mitrovic (18min). Bilo je apsolutno svakog jebenog smisla da ne stavlja 2 centra penzionera u sastav u duplom EL kolu. 

 

Ali jbg, lakse je pametovati kao ti. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Steta.

 

Sve je podsecalo na onu utakmicu kojom je prekinuta Radonjina serija 2017-e. Nije bilo snage, Vildosa je na onom bacanju za tehnicku hteo da umre. Pefi se drzi za konstrukciju kosa da ne padne, Nedovic je imao nesto snage, ali potpuni dekoncentrisan.

 

Najzalije mi sto su se oni usrali potpuno na kraju, Mesina nije ispustao peskir iz ruku. Sto neko rece, da nije lopta dosla do Berona ne bi ga dali nikad.

 

Petrusev je car, imao je licni duel protiv Dejvisa kojiga je prozivao non stop, strasan je bio. Steta sto ga niko nije ispratio.

 

Bili... nisam ocekivao od njega da ae kurci, mada stvarno ima i zasto, urnisao nas je. Doduse castio nas sa 2 promasena bacanja.

 

7-7, svaka cast momcima, sad 2 nedelje regeneracije do Barse.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

najjace da cu da pisem ozbiljno na tvoje pamflet-gluposti. napisi nesto smisleno, zasluzi smislen odgovor, bajone.

Covek je napisao da su Raduljica i Kuzmic dali 0 poena sto je tacno. 

Sta je tu tacno pamflet glupost? Nije kao da je napisao da je Dobric truba po 70. put ili slicno.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, jaka blazic said:

jbm ti sranje.

kosarka je najlepsi sport.

premoreni smo zato i silne greske, a imali smo ih vise puta. 

luca se zabio na -5, nemanja preksano pravi prekrsaj na -2. luca je posle trojke pred kraj jedva disao, mrtav.

nemanja 1-9 trojke. 13-62. :classic_ninja:

steta, moramo im ovo vratiti u milanu. 

 

nepotreban poraz, ali sta je tu je. tezak raspored nas ceka, tekmu po tekmu.

bentil nas je masakrirao, a holand je teski role player i dzaba mu solidna odbrana kad nista ne pogadja.

 

cekaj ladno su vikali fak ju bili biliju zbog one trojke?

zato sto se radovao? 

mene sramota.

ispao naravno smeker sa izjavom. volimo te bili!

 

samo kampaco leci poraz.

 

Nije se radovao nego je utisavao publiku. Postoji jasna razlika. 

 

Radujes se ko Lesor kad pokazes bicepse. Radujes se ko Luka Mitrovic na klupi Future. Radujes se ko Lovernj kad se kreveljis. Radujes se ko Vlada Lucic kad pravi face. Radujes se ko Nedovic prosle godine za PAO kad da trojku s 10 metara. 

 

Ako utisavas publiku, onda se ne radujes, nego utisavas publiku. I to je da ja pamtim jos samo Sasa Pavlovic, najveci retard medju sportistima ikad, radio. 

 

Al necu vise o ovoj temi, rekoh sta imam. 

Edited by Markoss
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

Vidi batice, to tvoje "povredjen je centar, zasto bi igrao Ilic" ti je opovrgao sam Ivanovic time sto su mu Kuz i Radule igrali 7min ukupno a Petrusev mu je igrao centra kad to nije bio Mitrovic (18min). Bilo je apsolutno svakog jebenog smisla da ne stavlja 2 centra penzionera u sastav u duplom EL kolu. 

 

Ali jbg, lakse je pametovati kao ti. 

 

 

 

pa jasno ali je tesko biti mudrac kao Ti, koji ceka ilica valjda na centru ili umesto bentila i petruseva.

 

vreme je da neko dojavi dusku tu genijalnu ideju.

Link to comment
Share on other sites

Šteta što još ovu nismo izvukli jer ide zajeban raspored. Šteta za povrede Dzonija i Martina, šteta što Kobra nije u MZT-u... Ali idemo dalje.

 

Jasno je da imamo prevelike rupe u rosteru i manjak dobrih igrača za neku TOP8 borbu ali vjerujem i da ne dođe niko možemo biti konkurenti veći dio sezone.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bravo za Petruseva. Vrhunska partija i poenterski i skakacki, a bogami i defanzivno. Sa pozicije 4 igra mnogo bolju odbranu, ne uvlaci se toliko u pik i vise igra na strani pomoci, pa cesto ima sjajne blokade. On je kao petica vecinu poena postizao iz rola i off skoka, sada kao cetvorka mora da koristi prostor drugacije i treba vremena da nadje nacin da dodje do poena. A ima ih zaista puno u rukama, poprilicno kompletan napadac.

Edited by Del Piero
  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

pa jasno ali je tesko biti mudrac kao Ti, koji ceka ilica valjda na centru ili umesto bentila i petruseva.

 

vreme je da neko dojavi dusku tu genijalnu ideju.

 

Uvideće Duško vrlo brzo da su Kuzmić i Raduljica mrtvi igrači.

On ide na iskustvo ali vidi već da nema nikakvog doprinosa. Raduljica čak i neće da igra odbranu. Odma pravi faul, boli ga kurac.

 

Kizmić i Raduljica nisu više košarkaši. Nema doprinosa.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Od partizana na ovamo počinjemo lošije, prethodne tekme smo krenuli sa lošijim petorkama kako bi nosioci više odmorili i verovatno zbog nedostatka bekova, ne znam je li to slučaj i vcrs jer nisam gledao, ali postaje simptomatično.

 

Naravno da ne možemo uvek da stignemo i prestignemo.

 

Baš mi žao zbog Martina, od početka agitujem da ga šilbujemo, ali mi je baš žao koliko su ga iskasapile povrede

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...