Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

15 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Neozbiljan si i suviše pristrasan i opterećen nečim. Vildoza ima svoj pravac a ovaj nema pravo da ima svoj?

 

Dobro, aj da mislis da sam pristrasan i neozbiljan, ali odakle ti da sam opterecen? Hajde ovako da nacrtam. Vildoza pokusava da blokira sut i pri tom pravi faul. Cuje se pistaljka. On je u skoku i nesvestan svoje putanje. U doskoku dobija udarac od Ledeja. Znaci imamo dva igraca, jednog koji nije u mogucnosti da kontrolise svoje kretanje i jednog koji moze i desava se udarac u kom nas igrac ostaje bez vazduha. Lopta je vec van igre, na 2 metra odatle. I sada ti kazes da sam opterecen. Mozda si u pravu.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nema sta mnogo da se prica o tome,vidi se na snimku. Neke stvari se jednostavno desavaju. Prva situacija nije faul, druga jeste i tako je i bilo. Da li boljelo Argentinca vise ili manje , nije bitno. Nemojte da pravite problem dje ga nema. Da li je Ledej pokvaren igrac, ne znam, ne isključujem mogućnost da jeste.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ni ne kazem da li je faul ili ne, nego da li je neko imao nameru da udari nekoga  ili ne. On je to uradio tako da nema posledice po njega, a da protivnickog igraca zaboli. Iskusan je, ali prljav igrac. Ne bih vise o tome da se ne opterecujem 😂

Odoh da navijam za Vildozu.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, СтелаРоса said:

E da, jos nesto, zahvalan sam sto vec godinama imamo u timu sjajne momke koji su pravi primer kako sportisti treba da se ponasaju. Nema kreveljenja, grimasa, busanja, stezanja misica, cupanja obruca, slavljenja poena kao sto fudbaleri slave golove i slicnih gadosti.

Ja sam zbog ovo dobio ban i par odgovora kako "zar ne smeju da se raduju, to i nasi rade".

Nasi pricaju na parketu, a busanje u grudi, pravljenje neke face ko onaj glupan iz Francuske, klimanje glavom ostavljam drugima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Nema sta mnogo da se prica o tome,vidi se na snimku. Neke stvari se jednostavno desavaju. Prva situacija nije faul, druga jeste i tako je i bilo. Da li boljelo Argentinca vise ili manje , nije bitno. Nemojte da pravite problem dje ga nema. Da li je Ledej pokvaren igrac, ne znam, ne isključujem mogućnost da jeste.

 

Ne znam ko ti drma kavez nemam ti kad

Ovako se ponaša kad gubi u prijateljskoj utakmici...

 

https://www.maxbetsport.rs/prljav-potez-ledeja-partizan-ubedljivo-gubi-a-njegov-igrac-iz-cista-mira-snazno-udario-protivnika-video-385205/

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, propolis said:

 

Ne znam ko ti drma kavez nemam ti kad

Ovako se ponaša kad gubi u prijateljskoj utakmici...

 

https://www.maxbetsport.rs/prljav-potez-ledeja-partizan-ubedljivo-gubi-a-njegov-igrac-iz-cista-mira-snazno-udario-protivnika-video-385205/

 

 

Uf, ovo je bilo za pesnicu po sred njuške.

 

Da poverujemo da je sve ovo do sada bilo slučajno, ali bi valjalo u sledećem derbiju da mu Lazarevic npr malo prodrma vilicu u toku igre, čisto da smanji verovatnoću za dalje slučajnosti.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Pakao. Igracemo sa Zalgirisom u utorak. Izgleda da ce tada biti i polufinale Argentine 😱

 

40 minutes ago, Decembarski said:

Mi u 20h,polufinale u 19h.

Mozda i ne bude Argentine tamo...

 

12 minutes ago, Benito said:

Mi smo isto u 19h.

 

10 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Mi smo u 19h, a polufinale je u 20h. 

 

 

Kad Zvezda igra polufinale i protiv koga to? 😄 

 

 

p.s. sad ce Argentinci kuci na penale, taman dovoljno vremena da Luca preboli do utorka.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

 

 

 

Kad Zvezda igra polufinale i protiv koga to? 😄 

 

 

p.s. sad ce Argentinci kuci na penale, taman dovoljno vremena da Luca preboli do utorka.

Znači moramo da odemo prvo poluvreme na plus 30,onda Vildoza ostaje u svlačionici da gleda polufinale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...