Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Čokijev influens utanjao...u zadnjem derbiju...za titulu, sudija nam prazni Pionir i u prvom narednom opet drvo javorovo.
Valjalo bi da se uprava oglasi apelom navijačima da zaborave na manki biznis ako žele da njihov klub maksimalno iskoristi prednost domaćeg terena. Uz neku ciganjsku sreću to nam je sada i jedina prednost van terena.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dobar u piku said:

Samo sto gospodin Covic nije rekao kako zvezda ima 17 profi igraca, treba sve to namiriti, takodje ne kaze kako se Vildoza doselekciom placa 1,2m(po recima Hr komentatora sa Sk). 

Ja imam HR Sportklub, komentator je rekao da prima platu oko 750k tako da, ne znam sto ti je ovo trebalo 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Jos gore je sto se sad pravi nevin "kao mi nismo videli pare,nemamo za slavski kolač"

Pa druze da malo manje bacas pare na svoje "skautiranje" i nove mlade nade FMPea na trenerskim pozicijama mozda bi i imao neki dinar.Produžis Whitea i onda ga šutneš...i onda još imaš obraz da "flexuješ" sa tih famoznih 50 godina u košarci.


 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čvarkov said:

Jel taj komentator ima podatak samo za Vildozinu platu ili za još nečiju u regionu?

Prokomentirao kad je usao Vildoza prvi put protiv Reala da je potpisao na oko $750k godisnje, a redovno komentarise za igrace partizana kako primaju oko milion, a za neke i vise. Marin Mrduljaš "Babo" ozbiljan komentator i strucnjak.

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, srlepajce said:

Covic je samo ponovio Ostojine reci 

Doticni se konstantno hvali kako je "50-godisnji radnik u kosarci" ja ne znam onda kako je sebi dopustio da ekipu sa jednim centrom i Trifunovicem u rotaciji nazove kontenderom za trofej Evrolige. 

I on je nas nazivao F4 ekipom u godini kad je Obradović bio trener pa ne vidim da je Ostoja ponavljao njegove gluposti ovako ubedjen da priča istinu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Pero said:

Prokomentirao kad je usao Vildoza prvi put protiv Reala da je potpisao na oko $750k godisnje, a redovno komentarise za igrace partizana kako primaju oko milion, a za neke i vise. Marin Mrduljaš "Babo" ozbiljan komentator i strucnjak.

 

ja sam isto gledao na hrvatskom SK, ako o tome pričamo, rekao je "da se priča kako vildoza ima oko milion".

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dzakala said:

Slusajuci Mirzu, mozemo zakljuciti da ce Dusko od Dobrica napraviti elitnog EL sutera, i znacajno poboljsati njegovu odbranu...a i na ulazu ce se poraditi,cisto da ne bude jednodimenzionalan 🙂

Mozda i bi da Dobric ima 22,23 godine pa nesto moze da se promeni,ovako vajde nema

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, uini said:

ali najjace mi je sto je "sistem" = cvrsta odbrana i bangav napad. ako igras napadacki, onda to nije sistem i svi imaju iq problem.

 

valjda je prakticno pokazano protiv makabija da i napadacki orijentisana ekipa moze da odigra dobru odbranu a za to ti treba i anticipacija i citanje terena, da ne kazem bball iq.

 

to sto mi kao navijaci generalno ne umemo da pojmimo druge validne principe osim onog jednog na koji smo navikli, ne znaci da ne postoje.

 

Mozes da igras napadacki ako imas napadacki talentovane igrace, a mozes da imas takve igrace ako imas brdo para na raspolaganju, a u tome i jeste problem.

 

Kad sam napisao "sistem" mislio sam na Zalgiris, Albu, KKCZ kad je Radonjic bio trener. Dakle, znalo se da ne mogu da se dovode igraci koji ce ubacivati po 30 poena kada im je dan, pa se sistem prilagodio budzetu kluba.

 

Za mene je travestijia da KKP i KKCZ imaju ovoliko novca na raspolaganju i da dovode ovakve igrace, pri tome stojim i pri tome cu stajati sve dok ova zemlja ne postane barem Madjarska (ako vec ne Norveska) po standardu pa da mozemo da kazemo da imamo toliki visak novca. Najlakse je dovesti skupog trenera, dovesti mu 15 skupih igraca od cega cetvoricu koji imaju zavidno EL iskustvo i onda se hvaliti kako se pobedjuje u EL i skorom od 24-2 u ABA ligi.

 

Zato sam i reagovao na post u kojem se kaze "mi moramo da igramo defanzivno jer nemamo kvaliteta". Pa ne, ovo vise nije ekipa koja je na dnu EL sto se tice budzeta, ova ekipa kosta i to jako mnogo i moze da pobedjuje i napadom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrić je u majstorici ABA PO bio MVP. U predubokom je on kanalu da bi u prvom derbiju sezone proradio na neki ciganizam ili atmosferu prepunog Pionira. Nadam se da će mu Duško ograničiti minute jer broj uzetih otvorenih šuteva neće moći, pošto će mu se zasigurno sklanjati kao bombašu hezbolaha. U takvoj situaciji mu je i zatvoren najbolji ugao dodavanja ka visokim pod košem a ako je povede driblingom eto nama belaja. Ne znam kako nam Dobrivoje ovakav može pomoći u tekmi visokog pritiska i verovatno najbitnijem susretu u trci za prednost domaćeg terena.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Bice zanimljivo videti koji igrac ce biti zaduzen za Pantera. Mislim da njemu Lazic odgovara i da moze lako da pogadja preko njega. Od svih nasih igraca mi Lazarevic deluje kao dobar izbor za njegovog cuvara, ali pitanje da li ce uopste biti u 12.

 

Mislim da ce upravo ti dueli 1 na 1 sa pojedinim igracima Partizana (Panter, Ledej, Lesor) i odluciti pobednika, jer Partizan zivi i umire od individualnih akcija svojih igraca. Mislim da sa Ledejem ne bi trebalo da imamo previse problema s obzirom da imamo Bentila i Petruseva na 4. Niti je jaci, niti brzi od njih. Lesor nas je unistavao u finalu Aba prosle sezone, sada je tu Martin koji bi barem na papiru trebao manje da mu odgovara pa cemo videti sta ce biti. 

 

Ovo sa Javorom je sramota i bezobrazluk. Sa jedne strane pozivas na mir i fer plej, a sa druge strane saljes ovakvog lika da sudi derbi iako znas da ga domaci navijaci mrze i da bi bilo problema da je sa druge strane i MZT, a kamoli Partizan. Jebote kao da je jedini sudija na svetu pa mora bas on da sudi. Ali ko ih jebe, sami traze naelektrisanu atmosferu pa ce istu i da dobiju. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Bice zanimljivo videti koji igrac ce biti zaduzen za Pantera. Mislim da njemu Lazic odgovara i da moze lako da pogadja preko njega. Od svih nasih igraca mi Lazarevic deluje kao dobar izbor za njegovog cuvara, ali pitanje da li ce uopste biti u 12.

 

Mislim da ce upravo ti dueli 1 na 1 sa pojedinim igracima Partizana (Panter, Ledej, Lesor) i odluciti pobednika, jer Partizan zivi i umire od individualnih akcija svojih igraca. Mislim da sa Ledejem ne bi trebalo da imamo previse problema s obzirom da imamo Bentila i Petruseva na 4. Niti je jaci, niti brzi od njih. Lesor nas je unistavao u finalu Aba prosle sezone, sada je tu Martin koji bi barem na papiru trebao manje da mu odgovara pa cemo videti sta ce biti. 

 

Ovo sa Javorom je sramota i bezobrazluk. Sa jedne strane pozivas na mir i fer plej, a sa druge strane saljes ovakvog lika da sudi derbi iako znas da ga domaci navijaci mrze i da bi bilo problema da je sa druge strane i MZT, a kamoli Partizan. Jebote kao da je jedini sudija na svetu pa mora bas on da sudi. Ali ko ih jebe, sami traze naelektrisanu atmosferu pa ce istu i da dobiju. 

Bio je problem u 2. kolu protiv Budućnosti. Falio je sekund da isprazne dvoranu Pukl i on.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nekoime123 said:

Doticni se konstantno hvali kako je "50-godisnji radnik u kosarci" ja ne znam onda kako je sebi dopustio da ekipu sa jednim centrom i Trifunovicem u rotaciji nazove kontenderom za trofej Evrolige. 

I on je nas nazivao F4 ekipom u godini kad je Obradović bio trener pa ne vidim da je Ostoja ponavljao njegove gluposti ovako ubedjen da priča istinu.


U pravu si. Ovaj Partizan = Uvalinova Zvezda. Možda neki fundraising da organizujemo, evo, ne znam. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Cekajte bre ljudi. Javora ovde niko ne voli i to je potpuno ispravno. Ali koliko se ja secam te pete utakmice u finalu aba, halu je ispraznio Pukl i on je taj koji se ponasao kao uvredjena mlada i obukao trenerku.

 

cak je u prvom ili drugom mecu kad su zajedno sudili Javor bio taj koji je ubedjivao Pukla da se nastavi utakmica, kad se ovaj isto kao uvredjena mlada obukao u trenerku.

Edited by ZvezdaJeZivot
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ZvezdaJeZivot said:

Cekajte bre ljudi. Javora ovde niko ne voli i to je potpuno ispravno. Ali koliko se ja secam te pete utakmice u finalu aba, halu je ispraznio Pukl i on je taj koji se ponasao kao uvredjena mlada i obukao trenerku.

 

Да али ове сезоне против Будућности се скандирало Јавору и за мало опет нису напуштали халу па би је онда опет празнили. 

 

Проблем је био то што се празнило у петој утакмици а пре тога је Теги причао да је немогуће победити Звезду у петој утакмици неће смети да празне ово је Човић лига. Наравно све обрнуто се догодило, имали су суђење као да су они домаћини буквално су навлачили за њих, само се сетите силазне путање које судије нису ни гледале при полагању Холинса у кључним моментима утакмице, да је то признао судија не би ни имали шансу за продужетак. 

Edited by СамоТи3
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...