Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

 

prva tekma ove sezone i sigurno najnebitnija

 

 

 

Ispostavilo se da je prva tekma prošle sezone bila bitna, on nam je i donela prvo mesto. Trebali smo za 4 sekunde na kraju da pokušamo poentirati, što veća razlika to bolje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ova scena na kraju gde Lazic skace Mitrovicu na ledja i tako idu u zagrljaj Nedovicu, pridruzuje se i Markovic, pa Dobric i onda ih sve zagrli i Petrusev - domaca osnova. Sigurno da vecina njih nije top kvalitet za EL (Lazic, Markovic, pa i Dobric i Mitrovic), ali jesu za hemiju. 

 

Bravo momci, odigrali su fenomenalno. Gas kad se jurimo sa njima, znali smo kada da usporimo i kontrolisemo igru, a oni su se onda prilicno raspali. 

 

I da ne zaboravim - stvarno se nadam da je Ivanovic dobro, to je najbitnije, bitnije od pobede, onakav pad i onakva reakcija gde se previja od bolova, to nikom ne bih pozeleo. 

  • Like 42
Link to comment
Share on other sites

Ja sam sokiran sledecim stvarima:

1. Kako smo lagano uspeli da ih pobedimo s obzirom na momenat u kome smo mi, a u kome oni

2. Da je uzevsi prethodno u obzir, pobeda bila poprilicno ubedljiva

3. Da je Dusko u pripremi utakmice totalno razbio Obradovica

4. Da smo bez obzira na njihov napadacki pedigre uspeli da ih ustopujemo na cca 70 poena

5. Da oni uzasno izgledaju s obzirom na imena koja imaju i da ozbiljno kubure s kosarkaskim iq sto ce kao i prosle sezone tesko nadoknaditi

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Dusko Ivanovic je dao ovoj ekipi svoj pecat, covek radi najbolje sto ume u situaciji gde nije skautirao i dovodio igrace, to je ozbiljan poduhvat i za tako iskusnog trenera.

Ne treba stati, veceras je pao ozbiljan skalp protiv ozbiljnog rivala, sto treba da bude samo podstrek za nastavak i mnoge izazove.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...