Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Meni je Petrusev danas bio odlican na 5. Imao je par brainfartova, ali mnogo bolji nego na 4.

 

Vlada je kasnio sa izmenama u nekim situacijama, kao da ne vidi da je igrac ostao bez snage. I ove petorke sa Lazicem i Lazarevicem su bas wtf... Srecom je smanjio rotaciju u drugom.

 

Vildoza je magican, od Kvinsija nismo imali veceg ludaka u timu. 😀 On i Neda su jako ozbiljan tandem na EL nivou, problem je kad sednu na klupu. Nadam se sa nece biti previse minuta bez barem jednog na terenu.

 

Opustite se malo, ne pobedjuje se cesto u EL. Ko zna koliko cemo cekati na sledecu...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Drugari doziveo sam veceras veliku NEPRIJATNOST na utakmici koja me je bukvalno dovela na ivicu nervnog sloma.

Ako budete komentarisali post molim vas da sudite o ovoj mojoj prici na najobjektivnije moguce.

Imam 2 personalizovane sezonske na moje ime i na ime mog sina koji ima 11 godina i trenira kosarku.Klinac ima upalu uha i umesto njega krene moj drug sa mnom umesto njega.

Na ulazu kad smo prolazili a prosli smo kazem liku da je karta junior.On koji je neki revizor pocinje da me naziva druze,ocitava mi bukvicu kako ce ponistiti obe karte zbog PREVARE DOK MOJ DRUGAR VEC NA BLAGAJNI KUPUJE SEBI KARTU.

Ulazi na utakmicu ali ja ne mogu iako imam dve sezonske u rukama koje mi je lik na vratima ponistio zbog pokusaja prevare.Pokusah matematicki da mu objasnim da u sezoni ima preko 35 domacinstava a da je ovo samo jedno od njih pa ako podelimo razliku od dve hiljade izmedju senior i juniot karte dolazimo da sam inicijalno pokusao da prevarim klub za manje od 100 rsd.

No tu drama tek pocinje odlazim da kupim katru iako imam vec dve placene u rukama.Sa onom koju je kupio moj drug imamp 4 karte ali je samo on na utakmici dok ja ne mogu da se probijem do ulauza sve sa porodicom stranaca sa malom decom koja vise po stepenistu koje je krcato.Vracam se sedam u kafic i na tvu pogledam prvo poluvreme.Vracam se na polivremenu i probijam se do druga koji je na vrhu hale a u hali 3000 ljudi vise nego sto ima mesta.

Gledam Zvezdu od 80 ih,isao na gomilu gostovanja.Drazen Petrovic  mi je minimum 5 x naterao suze na oci u PO SFRJ.Hapsen kao klinac posle derbija.Produzavam clansku kartu od kako je uvedena sa sezonskom, kluba od sezone 2011-2012 do ove poslednjhe.Pre toga aw nijw placalo ali sam par puta bio sa UValinom,Mirkom Pavlovicem i rodbinom gladnih crnaca kojih se vise niko ne seca.U Kragujevcu sam se nagutao pp aparata.

P:S. Na kraju kad sam usao bio je Kosovski ciklus u vidu folklora,Poviciljudi pomracene svesti pic... ustaska i likovi u Z majcama......

  • Like 2
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

Adams mora da bude treca opcija na 1-2 posle Vildoze i Nedovica. 20 minuta Pefija je kriminal.

Holand mora da igra pre Lazica sigurno a i mozda pre Dobrica, bar 15 minuta po utakmici

U petorici ne smeju da budu Lazic Lazarevic Markovic, maksimalno 1 od njih 3

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nana definitvno nedostaje jedan klasičan plej. Da zna da stane loptu, malo se i naguzi, da uspostavi dobru i stalnu saradnju sa nekim od centara, da ima nešto drugačije karakteristike od Vildoze i Nedovića. Da zna da kontroliše u oseća vreme i prostor, trenutak meča. To nam je jako nedostajalo i prošle godine. Zato je Pefi i doveden. Ali on nije gore opisano. Možda je bio pre 6-7 godina.

Link to comment
Share on other sites

Bentil je baš moćan igrač, prvi put sam ga gledao uživo i baš mi je ostavio utisak. Fizički je dominantan i zna u svakom trenutku šta treba da radi na terenu. Jedini problem sa njim je što je trebao da bude u Zvezdi prošle sezone, a ne ove. Baš nam je takav falio, igrali bi top 8 lagano prošle godine sa njim.

 

Martin je takođe odličan defanzivno, možda čak i bolji, svirali su mu makar dva bezvezna faula. Sad sa dva dobra pasera i njegova igra u napadu će biti adekvatna.

 

Lazarević odličan. Njegova ključna odbrana na Lučiću, skoro savršen defanzivni posed, ne može bolje od toga.

 

Vildoza je lelemudio u odbrani u prvom poluvremenu, boleo ga stojko, uozbiljio se u poslednjoj četvrtini. Naravno da je osveženje, na ovakav roster, takav ludak je preko potreban. Nedović taman kako treba, od njega i nemam neka očekivanja.

 

Petrušev i nije bio toliko loš na 5, na početku 3/4, ali je premekan, loše blokove pravi, mora malo čvršće i pametnije.

 

U Pioniru 58 stepeni, mislio sam da ću se onesvestiti u jednom trenutku.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Brynner said:

Bentil je baš moćan igrač, prvi put sam ga gledao uživo i baš mi je ostavio utisak. Fizički je dominantan i zna u svakom trenutku šta treba da radi na terenu. Jedini problem sa njim je što je trebao da bude u Zvezdi prošle sezone, a ne ove. Baš nam je takav falio, igrali bi top 8 lagano prošle godine sa njim.

 

Martin je takođe odličan defanzivno, možda čak i bolji, svirali su mu makar dva bezvezna faula. Sad sa dva dobra pasera i njegova igra u napadu će biti adekvatna.

 

Lazarević odličan. Njegova ključna odbrana na Lučiću, skoro savršen defanzivni posed, ne može bolje od toga.

 

Vildoza je lelemudio u odbrani u prvom poluvremenu, boleo ga stojko, uozbiljio se u poslednjoj četvrtini. Naravno da je osveženje, na ovakav roster, takav ludak je preko potreban. Nedović taman kako treba, od njega i nemam neka očekivanja.

 

Petrušev i nije bio toliko loš na 5, na početku 3/4, ali je premekan, loše blokove pravi, mora malo čvršće i pametnije.

 

U Pioniru 58 stepeni, mislio sam da ću se onesvestiti u jednom trenutku.

Piši češće

Link to comment
Share on other sites

Meni je Vildoza bas WOW igrac,gledam poteze sa utakmice i bas ozbiljno pojacanje i neko ko ne mora da se ceka da udje uhvati ritam,Markovic za penziju,raduje me manja minutaza Ivanovica kao i Lazica,Bentil zver malo mi se ne svidja sto mi deluje kao laka paljevina,Holand mora bar 10 minita da dobije kad dobijaju svakojaki igraci moze i on

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bila jedna zbrda-zdola utakmica. Bilo je trenutaka dobre igre, ali i dosta više nekontrolisanih napada, izgubljenih lopti, loših defanzivnih sekvenci i glupih faulova. Ne treba se zavaravati, ođe se i dalje ne zna ko pije a ko plaća. Jovanović u jednom trenutku drži na parketu Markovića, Lazića i Lazarevića. Holanda ne ubaca u prvom poluvremenu, a onda mu odjednom igra dosta minuta u 3/4. Dobili smo najviše zahvaljujući kvalitetu i inspiraciji Vildoze. Moraće još dosta da se radi da bi ova grupa igrača zaličila na jedan ozbiljan tim.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Placebo Lone star said:

Drugari doziveo sam veceras veliku NEPRIJATNOST na utakmici koja me je bukvalno dovela na ivicu nervnog sloma.

Ako budete komentarisali post molim vas da sudite o ovoj mojoj prici na najobjektivnije moguce.

Imam 2 personalizovane sezonske na moje ime i na ime mog sina koji ima 11 godina i trenira kosarku.Klinac ima upalu uha i umesto njega krene moj drug sa mnom umesto njega.

Na ulazu kad smo prolazili a prosli smo kazem liku da je karta junior.On koji je neki revizor pocinje da me naziva druze,ocitava mi bukvicu kako ce ponistiti obe karte zbog PREVARE DOK MOJ DRUGAR VEC NA BLAGAJNI KUPUJE SEBI KARTU.

Ulazi na utakmicu ali ja ne mogu iako imam dve sezonske u rukama koje mi je lik na vratima ponistio zbog pokusaja prevare.Pokusah matematicki da mu objasnim da u sezoni ima preko 35 domacinstava a da je ovo samo jedno od njih pa ako podelimo razliku od dve hiljade izmedju senior i juniot karte dolazimo da sam inicijalno pokusao da prevarim klub za manje od 100 rsd.

No tu drama tek pocinje odlazim da kupim katru iako imam vec dve placene u rukama.Sa onom koju je kupio moj drug imamp 4 karte ali je samo on na utakmici dok ja ne mogu da se probijem do ulauza sve sa porodicom stranaca sa malom decom koja vise po stepenistu koje je krcato.Vracam se sedam u kafic i na tvu pogledam prvo poluvreme.Vracam se na polivremenu i probijam se do druga koji je na vrhu hale a u hali 3000 ljudi vise nego sto ima mesta.

Gledam Zvezdu od 80 ih,isao na gomilu gostovanja.Drazen Petrovic  mi je minimum 5 x naterao suze na oci u PO SFRJ.Hapsen kao klinac posle derbija.Produzavam clansku kartu od kako je uvedena sa sezonskom, kluba od sezone 2011-2012 do ove poslednjhe.Pre toga aw nijw placalo ali sam par puta bio sa UValinom,Mirkom Pavlovicem i rodbinom gladnih crnaca kojih se vise niko ne seca.U Kragujevcu sam se nagutao pp aparata.

P:S. Na kraju kad sam usao bio je Kosovski ciklus u vidu folklora,Poviciljudi pomracene svesti pic... ustaska i likovi u Z majcama......

 

 

Prvo, zaista mi je zao sto ti se ovako nesto desilo. Deluje mi da je lik na ulazu pokazao totalno nerazumevanje za situaciju. 

 

Dalje, kako to mislis da ti je ponistio sezonske?! 

 

Ako je to zaista tako, uzmi sroci jedan lepo napisan email, pozali se klubu i verujem da ce te kontaktirati i srediti situaciju. Nema razloga da zbog toga sto si pokusao da uvedes prijatelja na sezonsku svog deteta, kazna bude tako drasticna kao ponistavanje obe sezonske. Jedino sto su mogli (morali, smeli) da urade jeste da kazu da ti mozes da udjes sa svojom sezonskom a drugar da ne moze. I to je to. Naravno, sve pod pretpostavkom da nisi neku vecu scenu napravio gde je onda lik popizdeo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lazarević kada se spusti u Haka odbrambeni stav i odruči hvataljke...to je roletna. Samo možeš iz driblinga, ako umeš, da probaš da ga izbaciš iz balansa i da šutneš preko okasnelog bloka...jer prolaz unutra nije opcija. Luču je izbacio iz reketa. Ne postoji statistika koja ume da izbroji koliko puta je njegov igrač odustao od prodora ili igre ledjima i prosledio loptu dalje. Luča je te dve trojke sam kao duh dao kada Dobrivoje nije preuzeo nakon dobrog bloka i drugu kada je Lazarević bio na klupi. Šteta što je Lazarević i dalje bez šuta sa distance. Još mu je Pefi sisa iako je već promašio dve trojke, pored Vildoze i Dobrića uvalio onaj povratni nakon skoro finiširanog prodora. Pefijev učinak u odbrani ne može da vredi tih mrtvih minuta u napadu kada sa njim izgledamo kao lude mande. Džonija vakog i sa ovom platom ne bi sada progutao ni pas smaslom. Nek šuri Zadrane i Cibose ako ume.
Vildoza je sex machine...a ovih hero prodora bez završnice će biti i dalje ali verovatno sve manje. Ovo nije njegov reli mod. Uželeo se igre sa loptom jer preko bare i to malo što je ulazio bio je spot-up šuter.
Nedara je Bavarcima prodao tri jeftina faula tim prvim korakom i to za preterane novce i u pravom trenutku kada smo ostali bez energije. Onaj Rubitov peti faul za izlazak iz igre je bio kao iz rukava...jeftini poeni na početku napada, tim se ne cima, posebno visoki pod košem jer je Bentil disao na škrge...ali zato Trinkiju vena kenjara na 5 atmosfera.



  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Redstar0356 said:

Ja samo da pitam, kada cu ja na ovom forumu da steknem status coveka koji zna kosarku i zasto nikad? Koliko puta treba da izigravam proroka i nikad da ne promasim dok mi vi stavljate smajlije koji se smeju a lajkujete Don radonji odgovor da ,,Ne zezam''.  

 

Sto nemate poverenja u mene? 

Brate pusti ove neznalice.

Posto @Princetonslabije pise ti si meni medju top tri forumska strucnjaka.

Ako hoces ima jedan drugar pojedtino trenerskih diploma pa da im ovde objasnih neke stvari kao pro trener.

Samo napred, nikad nikom izvini.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...