Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

huuuuuuuuh

lakse se dise!

 

luca je loco. kakav pas na kraju :roflmao:

i dalje delujemo pretrpano, i mora da se odrede nosioci. kvaliteta ima, tu nema price. sa nemanjom imamo sigurna 3 igraca sa poenima u rukuma.

drago mi je da je petrusev dobio minute, samo napred i bitno je da mu raste samopouzdanje.

dobra odbrana u drugom.

markovic krimanal u prvom, vratio ih je u mec. dzoni isto, sve sto vidjamo od njega u el. znaci nista. 

dobric je bio ok.

 

tekma koja je morala da se dobije i dobili smo je. idemo dalje, sto manje markovica, raduljice i da se formiraju uloge i da se zna ko je prva a ko druga opcija. i ko je tu da uleti samo kad nosioci ne mogu.

ali jednostavno je, luca je taj koji nam okrece sezone, on je taj koji nosi tim. plus vratio se nedovic, i konacno smo kompletni.

 

sad monako + i fudbal u monaku. tesko cemo tamo do pobede, oni su bas jaka ekipa i skoro sigurni u 8. dobili su oly u gostima, to dovoljno govori. 

pre cemo u fudbalu dobiti.

brejk bi po meni bio senzacija, ali to i treba da nam bude prednost jer smo underdog.

 

Link to comment
Share on other sites

Ima ona stara izreka gde kaže Crnogorac" bitno da je otpočelo ..."  eto nam i prve pobede a koliko će to pomoći treneru početniku da posloži ekipu koju nije selektovao videćemo. Kod kuće će biti pobeda na ludilo vildoze i nemanje ali za nešto više nazalost neće da može

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Radonja said:

Aha,Izvinjavam se onda.Ali opet sad gledam mi smo se bas svojski potrudili da ih vratimo u poslednjem minutu.Da su tu pogodili suteve posle nasih turnovera...

Bas mucenje.

Jbg i nama se bas brzo povredio Mitrovic koji je fino otvorio mec. Nadam se da je sve uredu sa njim.

 

Interesantno je kako Martin odmah lici na ozbiljnog centra kada ima ozbiljnog pleja uz sebe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vildoza imao par baš no no poteza, ali nećemo o tome, jer je stvarno melem za oči. Takvog igrača ni ne možeš skroz ukrotiti, ali moraće ipak malo manje lopti da prodaje, naročito u poslednjem minutu.

 

Nedović odigrao na kraju baš kako treba, mirno, nenametljivo, a bio je ipak faktor.

 

Holand da je domaći igrač, igrao bi značajno više. Utisak je da bi bio  produktivniji od Dobrića. Ali i on je imao onu wtf izgubljenu, da se zapitas da li je normalan.

 

Dobar hustle Lazarevića. 

 

Bentil. Kad se setim samo one priče od letos da je u pitanju glup igrač pre svega. Drži nas čovek, daje sve od sebe, respect.

 

Martin mi se sviđa, takođe radi posao. Moramo nekako još više da ga profilišemo.

 

Šteta za PAO, to je trebalo da se dobije.

 

Bilo je i smislenih momenata, ali i cirkuskih.

 

Coach za sada nema ovo pod kontrolom. Mora pod hitno da se konsoliduje, bolje rasporedi uloge i bude konzistentan. Neće svi biti zadovoljni, ali tako je kako je.

 

Sve u svemu, ipak sve lakše izgleda kad imaš bekovski tandem.

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Dobio sam uslovni refleks kao Pavlovljev pas da se hvatam za glavu vec godinama u svakoj nasoj zavrsnici. I dalje je ovo divljina, ali bar imamo dva sjajna poentera u vidu Nedovica i Vildoze da nas vade iz govana da nemamo neki bas sramotan skor ove godine. Nije to kosarka koju volimo,silovao je Vildoza par puta, ali oni moraju biti serif i deputy ovog tima, nema nam druge sa ovim strucnim stabom i selekcijom. Bentil do sada igra iznad mojih ocekivanja, vidi se i da mu je bas stalo. Voleo bih malo vise vremena za pitbula, koliko god nije ne znam kakva klasa. Dobric je nakupio 12 poena, ali mi je par puta doslo da ga zadavim, kao Uini. Nadam se da Lukina povreda nije teze prirode, on nam je trenutno najbolji centar.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Volter said:

Nama toliko nije problem napad koliko odbrana. Problem je i trener, nam kad god je u prošlim utakmicama stao napad, on je pokušavao sa Lazarevićem, Markovićem, Lazićem da se vraća u igru. Večeras lepo pripremio utakmicu, prva četvrtina poezija u napadu. Odlično je kružila lopta, poentirali smo na više načina. A onda je počeo da rotira ko blesav. I Bentila kad je promenio u poslednjoj četvrtini videlo se da mu nije drago, i sam se pita - šta radi ovaj lik. Tim nije uopšte loš, loš je trener koji očigledno ne odustaje od nekih svojih zamisli. Šta je tu je, kad već ostaje, ostaje nama nada da će se i on promeniti. Inače, vrlo važna pobeda i zbog atmosfere u klubu i oko kluba, kao i za samopouzdanje igrača. Na borbi nemam šta momcima zameriti, videla se ogromna želja. E to što neki ne mogu i što prave amaterske greške je druga priča.

 

Vildoza, i on jeste majstor. :classic_biggrin:

Kako odbrana brate kad smo primili po cetvrtinama 17, 26, 14, 15. Druga cetvrtina je u svakom segmentu i tako bila ocajna, pa ne cudi taj broj primljenih poena, ali preostale tri cetvrtine sasvim dobro defanzivno. Naravno, broj kao broj ne znaci mnogo bez gledanja utakmice, ali meni je utisak da smo defanzivno izgledali u najmanju ruku pristojno, pogotovo u drugom poluvremenu. Doduse nije da je Bajern nesto briljirao u napadu, dosta staticni napadi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vildoza je svakako igrac koji moze da preokrene ovu sezonu. I zdrav Nedovic. To ce biti kljucno. 

 

Sa njima, svi ostali deluju daleko bolje jer se vrate u svoje uloge - nema Dobrica da dribla ili pripaljuje na isteku napada kada mu Ivanovic uvali vruc krompit, manje je Lazica, Markovica... I visoki igraci onda imaju vise slobode i dobijaju kvalitetnije lopte u ruke. 
 

Bentil takodje. Da ih posluzi zdravlje, jer ko god tu da izostane to je ozbiljan hendikep za ovaj tim. 

 

Pa cak i coach Vlada deluje kao da mu potezi imaju smisla. I dalje mislim da nam je on najslabija kartika u timu, jbg. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Kako odbrana brate kad smo primili po cetvrtinama 17, 26, 14, 15. Druga cetvrtina je u svakom segmentu i tako bila ocajna, pa ne cudi taj broj primljenih poena, ali preostale tri cetvrtine sasvim dobro defanzivno. Naravno, broj kao broj ne znaci mnogo bez gledanja utakmice, ali meni je utisak da smo defanzivno izgledali u najmanju ruku pristojno, pogotovo u drugom poluvremenu. Doduse nije da je Bajern nesto briljirao u napadu, dosta staticni napadi. 

 

Mislio sam na kompletan učinak u dosadašnjem delu sezone. Večeras je to bilo dobro, pogotovo veći deo poslednje četvrtine. Mi bi ih i poslednju četvrtinu odvalili da nismo imali veliki broj lako prodatih lopti. Mislim da je bilo 7 a možda i više. U narednh nekoliko utakmica videće se da li ide na bolje ili ne.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/24/2022 at 11:37 PM, Redstar0356 said:

Oni su u vecem kanalu nego mi, imamo domaci teren i Vildozu kome se izgleda igra kosarka

 Mislim da je Bajern lakse dobiti u ovom trenutku nego npr Mornar 

Ja samo da pitam, kada cu ja na ovom forumu da steknem status coveka koji zna kosarku i zasto nikad? Koliko puta treba da izigravam proroka i nikad da ne promasim dok mi vi stavljate smajlije koji se smeju a lajkujete Don radonji odgovor da ,,Ne zezam''.  

 

Sto nemate poverenja u mene? 

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Ja samo da pitam, kada cu ja na ovom forumu da steknem status coveka koji zna kosarku i zasto nikad? Koliko puta treba da izigravam proroka i nikad da ne promasim dok mi vi stavljate smajlije koji se smeju a lajkujete Don radonji odgovor da ,,Ne zezam''.  

 

Sto nemate poverenja u mene? 

Mornar bismo lakse dobili

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je petorka Vildoza, Nedović, Lazarević, Bentil i Martin najbolje izgledala. Tu u rotaciju još upadaju Marković, Dobrić, Holand,Petrušev i Luka.

Biće bolje, videlo se da su stegnuti pred kraj+ umorni Bentil i roviti Nedović.

Drugo poluvreme ok sem same završnice.

Samo me zanima koje je govno sviralo onaj faul Markoviću na šutu za tri?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Ja samo da pitam, kada cu ja na ovom forumu da steknem status coveka koji zna kosarku i zasto nikad? Koliko puta treba da izigravam proroka i nikad da ne promasim dok mi vi stavljate smajlije koji se smeju a lajkujete Don radonji odgovor da ,,Ne zezam''.  

 

Sto nemate poverenja u mene? 

Dokle god se budes iz petnih zila trudio... opusti se covece.

Link to comment
Share on other sites

Mora ovde cvrsta ruka trenera, inace nece biti dobro. Ne moze se ovako divljati na terenu, i igrati bez mozga. 

Nedovic dosta smiren trazio je dobra resenja u napadu.

Bentil ne zna da zida.

Ja sam svoje odradio, tradicija se nastavlja uprkos pokusaju nasih igraca da izgube, i uprkos pokusaju oruzane pljacke sretena radovica na kraju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Vlada provalio ko treba da istera zadnja tri minuta...već sam bio prepariran kada je Pefi odigrao pomračenje. Džoni da ljubi parket kada opravda minute u EL.

Vlada provalio ko treba da istera zadnja tri minuta...već sam bio prepariran kada je Pefi odigrao pomračenje. Džoni da ljubi parket kada opravda minute u EL.

Šteta pa se nije setio da ubaci Vildozu i Nedovića protiv Pao , značila bi nam još jedna pobeda 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...