Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ma treba zabraniti na topiku da se prica o Lesortu. Radi Vovara sad na saopstenjima kao da se ubistvo desilo, a cuti kao jajara na Vildozu i sto nas bije na terenu ko stigne. Sad ce da davi kso udav o tome danima sa sve njegovim satelitima i onima koji mu veruju.

 

Naplacivao bi karte za derbi 4k+..da se malo rascisti masa..ako moze preko da ih ide 3/4k moze i kuci da se plati.

 

Barselona oznacava kraj i zvanicno..vec smo skinuli gace.

 

Kad bi na kraju kumaru menjali za nekog u cenovmom rangu..

 

Doneo je on pobede, ali nece doneti F8 a ni ABA titulu sem ako ne bude igrao. On je za tih 13 minuta uzeo toliko bednih i lose izgradjenih suteva da je to jezivo.

 

Kampaco, Vildoza i Nedovic nisu spot up suteri i uzimaju teske suteve i umesto da spustas dole loptu i ganjas faulove i davis utakmicu ti trcis sa njima.

 

Martin igra koliko moze, al pitsnje da li covek moze da zakuca, od voveka koji je lupao pet blokada po mecu i kucao koseve, dobili smo sidrasa i loseg cuvara obruca. Uvalili nam kiblu menadzeri..lik je raspad i ne moze.

 

Petrusev hoce, ali defanzivno je duplo dno...ofanziva dobra.

 

Lazic, Dobric i Lazarevic ne izlaze mnogo iz opanaka...Kuzmic je tu ni sam ne zna zasto. Cova mu produzio na tri godine...xD

 

Trebali smo uzeti Gudurica a uvsliti Feneru Nedovica..ostaviti Kalinu i dovesti jednog centra, tih Amera ima koliko hoces. 

 

Npr u Nies Zoni ima jedno strasno krilo Bey Tayler..ima bre igraca dobrih itd..krvare oci od Lazarevica i Lazica...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, mfmilan said:

 

 

 

 

 

Hvala na dodatnom infu. 

 

Ali si ti napisao "Ledejev faul pripisan Lesoru" pa si dodatni zbun napravio.

 

Dakle, Ledejev faul je bio (mada je i Lesor takodje napravio faul a Ledejev je kasno sviran pa je i spiker pomislio da je Lesorov), a upisan je Naneliju. Totalna zbrka zapisnickog stola. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Никада ови са друге стране неће признати да су они нешто погрешили него ће на основу једног човека увек тражити изговор и на основу њега цело спортско друштво Црвена звезда гледати. 

И уопште ми није јасно да онај њихов ПР упоређује ситуацију Вилдозе и Лесора где Вилдоза изнервиран повлачењем или чим већ прави неспортски фаул значи никакве ударац по глави није био него по руци. 

 

Са друге стране Лесору је ово трећи или четврти испад од кад је дошао у партизан он хоће да се обрачунава да скаче и још без блама изјави да му је ово први пут. У току саме утакмице два пута је кренуо на Петрушева док ово последње је најгоре што сам видео од неког "кошаркаша" да он чека да истекне време и одгурне га и Петрушев не жели да узврати онда песница у главу. 

 

Али још занимљивије да видим да њихови пишу, онај Остојин син, да Ивановић Џони се не уклапа у наш менталитет. Па наши играчи вас газе 10 година где стигну и увек се господски понашају и када изгубе и победе, никад ниједан проблем није био од стране наших. 

 

Са друге стране курчење 40 минута, на крају обавезно псовање вређање свих нас који навијамо за Звезду, славље као да се освојила титула. Али разумем 10 година те нема нигде и свака победа је као титула. Конференцију Жељка Обрадовића коме је најбоље суђење икада било, коме је Лесор два пута одгурнуо Петрушева и коме је била невероватна атмосфера не треба коментарисати. Када изгуби другачије скроз прича, дволичност на делу. 

Edited by СамоТи3
  • Like 12
  • Love 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Hvala na dodatnom infu. 

 

Ali si ti napisao "Ledejev faul pripisan Lesoru" pa si dodatni zbun napravio.

 

Dakle, Ledejev faul je bio (mada je i Lesor takodje napravio faul a Ledejev je kasno sviran pa je i spiker pomislio da je Lesorov), a upisan je Naneliju. Totalna zbrka zapisnickog stola. 

 

Kao što rekoh, nije mi namera da provociram. Eno kupi postavio na tati uporediv incident u EC (staviću u spojler), kazna jedan meč suspenzije.

 

Spoiler

 

 

Čović se, u maniru svih političara na ovim prostorima u zadnjih 30 godina, bavi skretanjem pažnje. Nije da vi niste svesni problema koje imate i da ja sad treba nešto da vam solim pamet i pričam o tome, ali ne padajte ovoliko na Čovićeve izmišljotine i preuveličavanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mfmilan said:

 

Kao što rekoh, nije mi namera da provociram. Eno kupi postavio na tati uporediv incident u EC (staviću u spojler), kazna jedan meč suspenzije.

 

  Hide contents

 

 

Čović se, u maniru svih političara na ovim prostorima u zadnjih 30 godina, bavi skretanjem pažnje. Nije da vi niste svesni problema koje imate i da ja sad treba nešto da vam solim pamet i pričam o tome, ali ne padajte ovoliko na Čovićeve izmišljotine i preuveličavanja.

Ma bravo. Samo vi zatvarajte oci. Udaranje Lesora nema veze sa ovom situacijom. Ovo bi bila situacija kao Lesorova u toku utakmice, kada nije dobio ni tehnicku. Ovo sto je uradio posle zavrsetka utakmice je mnogo gore i uradjeno sa vecim intezitetom, ali pravdajte ga. Cuj izbio mu vazduh, pa ima pravo da mu vrati. On divlja vec nekoliko utakmica i nece se zaustaviti dok ga podpaljujete i dok ne bude imao konsekvence.

Ja kazem da samo podgrevate sve dok ne eksplodira, a eksplodirace. Pazi kada ste doveli mene, koji ne padam pod vatru i uvek sam za smirivanje tenzija, da sam na ivici zivaca.

Samo vi terajte po svome, ali kako kazu karma je kucka, pa se sve to negde vrati.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mfmilan said:

Kao što rekoh, nije mi namera da provociram.

Onda to moras bolje da upakujes a ne kao ono sto sam boldovao 😉 

 

10 minutes ago, mfmilan said:

Eno kupi postavio na tati uporediv incident u EC (staviću u spojler), kazna jedan meč suspenzije.

 

Ma nije morao uopste to da stavlja, mogao je i Duleta Vujosevica kako udara, povlaci i stipa sudije pa jedva tehnicku dobije. 

 

A moze onda i neki crveno-beli Kupi da prica ovu pricu:

 

Bese suspenzija do kraja sezone od lige, a raskid ugovora od kluba... A "samo ga je bratski uhvatio za glavu". 😉 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Svako ko ne gleda kosarku Covicevim ocima dobro shvata da je ovo skretanje paznje sa ogromnih problema koje Zvezda ima trenutno. 

 

Mene interesuje razlog nezalaganja igraca u drugim poluvremenima.

 

  • Like 4
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MisaF said:

Svako ko ne gleda kosarku Covicevim ocima dobro shvata da je ovo skretanje paznje sa ogromnih problema koje Zvezda ima trenutno. 

 

Mene interesuje razlog nezalaganja igraca u drugim poluvremenima.

 

Mozda zato sto su dva bitna igrac bila povredjena, a Vildoza u kanalu? 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MisaF said:

Svako ko ne gleda kosarku Covicevim ocima dobro shvata da je ovo skretanje paznje sa ogromnih problema koje Zvezda ima trenutno. 

 

Mene interesuje razlog nezalaganja igraca u drugim poluvremenima.

 

Čuj nezalaganje, imali smo jednog beka raspoloženog (sposobnog) za igru i dok je on igrao igrali smo i mi. Kad bi izašao prednost se topila a onda je i isključen zbog 5 faulova.

 

Razumem nezadovoljstvo igrom i rezultatima ali nemojte pljuvati napamet. 

Edited by Урош19
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mfmilan said:

 

 

 

 

Faul je sviran nakon drugog (Lesorovog) kontakta a ne nakon prvog (Ledeyovog). Tako da ovo nikako ne moze biti faul Ledeya, nije to fudbal da pa je pustio prednost pa onda ipak vratio loptu na mesto prvog faula. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, MisaF said:

Svako ko ne gleda kosarku Covicevim ocima dobro shvata da je ovo skretanje paznje sa ogromnih problema koje Zvezda ima trenutno. 

 

Mene interesuje razlog nezalaganja igraca u drugim poluvremenima.

 

Ako pricamo o Atini, Faku je povracao na dan tekme ceo dan, a Nedovic se povredio.

 

Vildoza igra lose vec mesec dana, a ostatak rostera moze da igra EL samo u Zvezdi, siguran sam da nijedan navijac Partizana ne bi menjao Ledeja ili Lesora za Petruseva, a ostale igrace ni kao 12.ne biste uzeli.

 

Zvezdin I Partizanov roster su neuporedivi, samim tim Zvezda nije mogla da ima rezultate Partizana u EL. S druge strane, Alba I PAO su nas nivo I trebalo je dobiti.

Edited by leki bg
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СамоТи3 said:

Никада ови са друге стране неће признати да су они нешто погрешили него ће на основу једног човека увек тражити изговор и на основу њега цело спортско друштво Црвена звезда гледати. 

И уопште ми није јасно да онај њихов ПР упоређује ситуацију Вилдозе и Лесора где Вилдоза изнервиран повлачењем или чим већ прави неспортски фаул значи никакве ударац по глави није био него по руци. 

 

Са друге стране Лесору је ово трећи или четврти испад од кад је дошао у партизан он хоће да се обрачунава да скаче и још без блама изјави да му је ово први пут. У току саме утакмице два пута је кренуо на Петрушева док ово последње је најгоре што сам видео од неког "кошаркаша" да он чека да истекне време и одгурне га и Петрушев не жели да узврати онда песница у главу. 

 

Али још занимљивије да видим да њихови пишу, онај Остојин син, да Ивановић Џони се не уклапа у наш менталитет. Па наши играчи вас газе 10 година где стигну и увек се господски понашају и када изгубе и победе, никад ниједан проблем није био од стране наших. 

 

Са друге стране курчење 40 минута, на крају обавезно псовање вређање свих нас који навијамо за Звезду, славље као да се освојила титула. Али разумем 10 година те нема нигде и свака победа је као титула. Конференцију Жељка Обрадовића коме је најбоље суђење икада било, коме је Лесор два пута одгурнуо Петрушева и коме је била невероватна атмосфера не треба коментарисати. Када изгуби другачије скроз прича, дволичност на делу. 

 

Pa dobro, nije kao da je nepoznato da je Obradovic ekspert i znalac u svojoj profesiji, ali da je ljudski daleko ispod toga.

 

Nazalost ni prvi ni poslednji.

Link to comment
Share on other sites

Ma bravo. Samo vi zatvarajte oci. Udaranje Lesora nema veze sa ovom situacijom. Ovo bi bila situacija kao Lesorova u toku utakmice, kada nije dobio ni tehnicku. Ovo sto je uradio posle zavrsetka utakmice je mnogo gore i uradjeno sa vecim intezitetom, ali pravdajte ga. Cuj izbio mu vazduh, pa ima pravo da mu vrati. On divlja vec nekoliko utakmica i nece se zaustaviti dok ga podpaljujete i dok ne bude imao konsekvence.
Ja kazem da samo podgrevate sve dok ne eksplodira, a eksplodirace. Pazi kada ste doveli mene, koji ne padam pod vatru i uvek sam za smirivanje tenzija, da sam na ivici zivaca.
Samo vi terajte po svome, ali kako kazu karma je kucka, pa se sve to negde vrati.
Naravno. Potezanje Vildoze i nesportskog faula za naknadnu kaznu je isto kao kada bismo mi tražili da se Lesor kazni za onaj faul u Nišu recimo.
Ne znam gde baš nađoh primer za ovog kulturnog i divnog momka kada znamo da on nije sklon takvim situacijama..
Što se mene tiče adekvatna kazna je 1-2 meča i 30 soma evra. Mislim, tako je u NBA čini mi se.
S tim ako se ponovi suspendovati ga više meseci, nešto kao Morenta, plus psiholog i društveno koristan rad.
S druge strane, živimo u takvoj sredini i okolnostima da je momak sebi učinio medveđu uslugu.
Trebalo bi klub kazniti novčano i smanjenjem kapaciteta zbog loše organizacije, ubacivanja predmeta, vređanja i nedoličnog ponašanja. Isto kao što su nas kažnjavali.
Želeo bih da pohvalim ponašanje Exuma, ne samo za ovaj derbi nego generalno, momak je na mestu. I odličan košarkaš, i sportista.. Znači može. Nije teško biti fin.. iako si grobar.
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Igor_ said:

Faul je sviran nakon drugog (Lesorovog) kontakta a ne nakon prvog (Ledeyovog). Tako da ovo nikako ne moze biti faul Ledeya, nije to fudbal da pa je pustio prednost pa onda ipak vratio loptu na mesto prvog faula. 

Sudija je pokazao broj igraca jednom rukom koliko mogu da vidim sa snimka, jedva se vidi, sto je jasno da je u pitanju Ledej (broj 2 nosi, za Lesora bi pokazivao sa obe ruke, 26). 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kooineeperk said:

Sudija je pokazao broj igraca jednom rukom koliko mogu da vidim sa snimka, jedva se vidi, sto je jasno da je u pitanju Ledej (broj 2 nosi, za Lesora bi pokazivao sa obe ruke, 26). 

Ne znam sta je pokazao, ali ako bi pokazivao "26" to se ne moze pokazati sa dve ruke. To ide do "15". Za "26" prvo se pokaze "2", a onda sa obe ruke "6".

14 minutes ago, srlepajce said:

 

Huh, a new twist in the saga...

 

A ja mislio da je on sam to hte ili da ga je Covic naterao... Kad ono policija.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, K.Dot said:

Mogli bi vec sada svi da prestanu vise sa recikliranjem situacije nakon derbija, mislim na medije. Nema vise svrhe raspravljati o tome. Sto se mene tice, ne treba ni kazna za lesora, jbs to, ovo je nekada bio sport, kako smo uopste dosli do toga da ljudi zele da ubiju jedni druge, kao da nas je u Srbiji svake godine sve vise. Ako je uslov da se tenzije smire, da KKP osvoji ABA ligu, ja bih im vec sada urucio pehar, pa da se onda u nekoj normalnijoj atmosferi nastavi dalje. Bolesno je ovo sve, verujem da je pitanje trenutka kada ce biti pravih zrtava pa nam onda vise nista nece biti smesno.

Jeste, nekada je bio sport, ali imaj u vidu da je nekada proslo pre 30+ godina, tako da osim ako si u 50im ne znam cemu ti setni tonovi, vecina nas i ne pamti kada je ovo bio samo sport. 
 

Jeste 60ih na utakmicama 1 milicajac bio dovoljan za jednu tribinu, i niko nije pomisljao ni da mu dobaci bilo sta, ali to je proslo i nece se vratiti.
Ono sto bi moglo da se desi to je da se uredimo poput Engleske, ali za to ce nam trebati jos 30 godina ili neka karastrofa ogromnih razmera, ali to ne ocekujem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...