Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, NMX said:

Idite u pičku materinu sa ovim avatarima, čitam kako Kuper priča o Vildozi kako je odigrao i kad je vozio bicikl i u fazonu sam šta je ovo koji kurac, u šta se ovo forum pretvorio

 

k97hnCYAV2js4e9P3-NE-0HKv4P1pupi4WOpz4f5

Moderator se ponasa nedolicno i tera forumase u PM, molim za reakciju ( da ih skembamo sve do kraja i zavlada anarhija 😄 ) @MetalHead

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DameTime said:

U onom periodu kad je Petrušev proigrao jokićevski tj. na nekom MVP nivou dobijali ste EL tekme a čini mi se da je tu bilo i dosta tesnih završnica. Za Nedovića se slažem

 

A u tim tesnim završnicama koje smo dobijali je upravo Nedović dao odlučujući koš protiv Asvela na 8 sekundi do kraja, trojku za pobedu protiv Partizana, važna bacanja protiv Valensije, 4 vezana poena u produžetku za 85-81 protiv Albe u Berlinu... 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

 

A u tim tesnim završnicama koje smo dobijali je upravo Nedović dao odlučujući koš protiv Asvela na 8 sekundi do kraja, trojku za pobedu protiv Partizana, važna bacanja protiv Valensije, 4 vezana poena u produžetku za 85-81 protiv Albe u Berlinu... 

 

Možemo da mu seciramo svaku utakmicu, ali to neće promeniti moj stav koji imam o njemu kao igraču.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ti si u fazonu Sofronija 😄 

"Dobro, dobro, znam! Cifre ne lazu... ipak..." 

 

 

 

Pa ne znam ni zašto je moje mišljenje toliko bitno, pošto je samo jedno u moru drugih, da mi se stalno isti ljudi nakače kako bi mi pojasnili istu stvar. O mnogim igračima koje sam gledala sam menjala utisak (pošto su to zasluživali na terenu) sem o dvojici, a jedan od njih je Nemanja. Argument da on "igra najzreliju sezonu u karijeri" mi nije presudan, i dalje je igrač kom nikad ne bih dala loptu kad se lomi za neki rezultat (plasman bilo gde, titulu - a da nije derbi s PAR lol). 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Guru said:

 

A u tim tesnim završnicama koje smo dobijali je upravo Nedović dao odlučujući koš protiv Asvela na 8 sekundi do kraja, trojku za pobedu protiv Partizana, važna bacanja protiv Valensije, 4 vezana poena u produžetku za 85-81 protiv Albe u Berlinu... 

 

Imao je i Vildoza svojih zasluga u neizvesnim završnicama. Trojku je Nedović Partizanu dao posle briljantne asistencije Vildoze. Pre toga dve bitne trojke Vildoze. Protiv Olimpijakosa ona trojka iz ugla sa zadrškom, pa slobodna bacanja koja daje kao od šale. A što se tiče poslednjih mesec i više dana, e tu je Vildoza užasan. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam žestokoj kazni za Lesora. To što su se ovakve stvari dešavale i ranije, ne znači da treba da se nastave i da ih prihvatimo kao normalne. Ko ima višak energije nek batali košarku i nek uskoči u ring. 

Edited by Volter
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Don Dusko said:

Mene je blam ovih saopstenja Nebojse Covica. Jebote dovoljno je jedno(ako je i to saopstenje dovoljno). Jebooooote.

Banuj ga 😒

 

 

uuu dobro je sviđa vam se pošalica Done, vidim i susjedu Hronosu 🥰

Edited by Filbi
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Volter said:

Ja se nadam žestokoj kazni za Lesora. To što su se ovakve stvari dešavale i ranije, ne znači da treba da se nastave i da ih prihvatimo kao normalne. Ko ima višak energije nek batali košarku i nek uskoči u ring. 

 

Je li bilo slučaja u ABA da neko napadne nekog nakon meča?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...