Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 hours ago, Wakeup said:

Morate da vidite pozdrav Čovića i Hollanda u pozadini na 7:43, Holland ne jebe silu 😄

 

I jedna ruzna scena na dodeli medalja sve igrace su spomenuli osim Hollanda, bas se vidi reakcija Bentila u tom trenutku.

Izgleda da Bentil slabo prepoznaje situacije i van igre. Vildoza zove Nedovica i Fakua da se slikaju, a Ben se ubacuje izmedju njih.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Salje mi ortak (i redovni citalac foruma) poruku pred derbi: "Cekaj,zasto Sector toliko kuka pred meceve sa Partizanom? Stvarno misli da su toliko bolji ili jinxuje?"

 

On 2/17/2023 at 10:06 AM, Sector said:

Ja sam već spustio gaće za večeras.

 

On 2/17/2023 at 3:52 PM, Sector said:

 

Po Sectoru:

 

KKP 1,40

KKCZ 3,80

 

16 hours ago, Sector said:

Gotovo je ovo


:lol_2::Hail::lol_2:

Odgovorih mu: "Oboje po malo...al' u sustini zajebava posteni narod" :classic_biggrin:
Prastaj Sektore

  • Love 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Veteran said:

Ode Facundo u Argentinu. Sad ga videh na aerodromu. Poželeo sam mu da pobede i da se zdrav i oran vrati. Najlepše sam ga zamolio da ostane i sledeće godine. On je zaista sjajan tip - iz ovih nekoliko minuta razgovora i slikanja za porodični album. 

Mogao si mu reći da povede Bolmara, nek se nađe.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Salje mi ortak (i redovni citalac foruma) poruku pred derbi: "Cekaj,zasto Sector toliko kuka pred meceve sa Partizanom? Stvarno misli da su toliko bolji ili jinxuje?"

 

 

 


:lol_2::Hail::lol_2:

Odgovorih mu: "Oboje po malo...al' u sustini zajebava posteni narod" :classic_biggrin:
Prastaj Sektore

 

Kaži drugu da će nas Alba karati ružno. :classic_dry:

  • Ha-ha 26
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Veteran said:

Ode Facundo u Argentinu. Sad ga videh na aerodromu. Poželeo sam mu da pobede i da se zdrav i oran vrati. Najlepše sam ga zamolio da ostane i sledeće godine. On je zaista sjajan tip - iz ovih nekoliko minuta razgovora i slikanja za porodični album. 

Je l rekao da ce da ostane?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Veteran said:

Ode Facundo u Argentinu. Sad ga videh na aerodromu. Poželeo sam mu da pobede i da se zdrav i oran vrati. Najlepše sam ga zamolio da ostane i sledeće godine. On je zaista sjajan tip - iz ovih nekoliko minuta razgovora i slikanja za porodični album. 

Trebao si da mu pokloniš majicu parter b

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je sto ce Faku da igra za Argentinu. Oni su u nezavidnoj poziciji trenutno i bila bi steta da propuste SP zbog ovih idiotskih prozora. Inace su u jos tezem polozaju nego evropske reprezentacije jer im svi kvalitetni igraci igraju preko okeana pa mogu da igraju samo u off sezoni. Ova nesrecna situacija sa registracijom je bar donela nesto Fakundu. Lepo je sto smo ga pustili, znamo koliko i njima to znaci, a Faku ce sigurno da ceni ovo i vrati se nabrijan do koske. U polufinalu je pokazao zasto je za klasu ili dve bolji od svih ostalih igraca u obe ekipe, cak i sa 2/11 sutem iz igre.

Najdraze mi je za Nedovica, docekao je prvi trofej u Zvezdi i pritom odigrao perfektno. Mislim da mu se ovde ne daje dovoljno kredita za ovo sto je odigrao na kupu (dobro, protiv Partizana) jer kad je doveden mnogo nas je sumnjalo u njegovu kosarku kad je bitno i da li moze da igra pobednicku kosarku. Ovaj prvi ispit je polozio za desetku.

Edited by Del Piero
  • Like 31
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Veteran said:

Ode Facundo u Argentinu. Sad ga videh na aerodromu. Poželeo sam mu da pobede i da se zdrav i oran vrati. Najlepše sam ga zamolio da ostane i sledeće godine. On je zaista sjajan tip - iz ovih nekoliko minuta razgovora i slikanja za porodični album. 

 

Utisak kupa: 

 

Skidas majicu nakon Nedoviceve trojke za 60:69 u polufinalu. Erupcija 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...