Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Instinkt said:

Komšije, Kampaco 12.5 + poeni ili 5.5+ ass? Da zveknemo malo jače na majstora 

Malo je kume.  uželeo se momak košarke.ima da rilja danas 25+ minuta. Al' ti svakako po svom nahođenju 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Malo je kume.  uželeo se momak košarke.ima da rilja danas 25+ minuta. Al' ti svakako po svom nahođenju 

 

Meni je i jedno i drugo za uzeti bez razmišljanja. Ono što sam gledao u Splitu, samo u 1/4 spremio im 5 situacija gde je Dobrića i drugare samo Bog čuvao 😄 E sad, to što im dali veću loptu od obruča.. nije on kriv 🙂

Edited by Instinkt
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Instinkt said:

Komšije, Kampaco 12.5 + poeni ili 5.5+ ass? Da zveknemo malo jače na majstora 

 

Mislim da može i jedno i drugo. Odnosno, mislim da će sa poenima svakako u plus, ali što se asistencija tiče tu ako ne budu sve ispod koša lako može da se dogodi da ga ukanale naši kamenjari.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Everlook said:

Ja sam ovo "overtime" i stoperica pored skapirao da je slucaj u "produzetku"

 

Mozda gresim

To je naziv za "highlightse" evroliginih mečeva a koji se ne tiču poteza sa meča. Ima za svaku utakmicu po neki zanimljiv detalj.

 

Izvini ako ti je srušen sneško 😁

Link to comment
Share on other sites

Real lagano danas do pobede u ACB ligi. Musa 22 minuta na terenu, Tavares 19 minuta, Ljulj 21 minut. Dakle odmorni stizu u Beograd.
Kako su samo izuseravali Ponos Izraela...prestao da gledam na trijes razlike...a mi svaku na nož i sa krvavi zubi.
U utorak...bilo da nam naš max effort donese pobedu ili ne urodi plodom, zasigurno ćemo protiv Monaka imati istu energiju sa solarnih panela koju smo imali protiv Armanija. Ako izmakabijemo Real možemo se nadati pobedi protiv monačana.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Predragdjape said:

Mi u punom sastavu na domacem terenu nismo favoriti protiv Reala, a kamoli sada. Nadam se pobedi pored svega, ali I da izgubimo, nece biti katastrofa... 

 

Teško bi protiv nas u punom sastavu neko bio favorit u BG. 

 

Ovako su nam šanse ~ 10 %

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...