Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

31 minutes ago, suptil said:

Real lagano danas do pobede u ACB ligi. Musa 22 minuta na terenu, Tavares 19 minuta, Ljulj 21 minut. Dakle odmorni stizu u Beograd.

Stižu odmorni ali i napeti pod utiskom prethodne dve Zvezdine utakmice i pritiskom da neko misli da Barselona i Valensija ne mogu dobiti utakmice bez pomoći sudija. Barselona je dobila utakmicu uz dokazanu pomoć sudija dok Valensiji nije ni to pomoglo. Kako će uticati na Realovu igru spoznaja da će, ako nešto malo ne krene po dobru, imati i šestog igrača na terenu protiv prepolovljenog tima male Crvene Zvezde. 

Naime, još uvek mi nije jasno zašto se Šarunas  samoisključio u prvih 30 sekundi produžetka. Barselona nekako dobija prvi napad i kad se spremaju da izvedu aut Šarunas tapše sudijama i dobija tehničku. Neda dovodi Zvezdu u vodjstvo. U sledećem napadu skoro na isteku Higgins postiže čistu trojku i Šarunas iz neobjašnjivih razloga pravi incident  i isključuju ga sa utakmice. 

Da li je Šarunas (pa i ekipa) već onda znao da su neregularno izborili produžetke pa nije hteo da bude deo toga i da na KZŠ odgovara na pitanje koje je postavljeno Mirotiću posle utakmice?

Samo neko moje razmišljanje.....

Da u utorak navijači ne naprave neki incident i da to dobijamo!

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Gojko said:

Stižu odmorni ali i napeti pod utiskom prethodne dve Zvezdine utakmice i pritiskom da neko misli da Barselona i Valensija ne mogu dobiti utakmice bez pomoći sudija.

...

Ukratko - ne. Dolaze u Beograd da odrade utakmicu, jednu u 80 tokom sezone. Na stranu sto su veliki favoriti jer smo na bekovima flis papir.

Edited by Geronimo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Wingwalker said:

Obzirom na objašnjenje EL zašto su nam odrapili ovako veliku kaznu...ovo ''FreeFacu'' je besmisleno.

Čoki je ladnije od leda i 29.12. poslao fejk dokumentaciju. Nikad, ali nikad neće naučiti ništa iz svojih grešaka.

Homer Simpson level dedukcije.

Ja osim u tata temi ovo saopstenje ne

mogu da nađem na sajtu EL. Neka neko postavi link ili tako nesto da budemo sigurni da je to tačno kako bismo komentarisali.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Pacino said:

Ja osim u tata temi ovo saopstenje ne

mogu da nađem na sajtu EL. Neka neko postavi link ili tako nesto da budemo sigurni da je to tačno kako bismo komentarisali.

 

Meni toliko liči na Čokija ta malverzacija da nisam ni na sekund posumnjao da je fejk.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:

 

Meni toliko liči na Čokija ta malverzacija da nisam ni na sekund posumnjao da je fejk.

Ja imam komentar vezano za ovo ali ne bih da širim raspravu dok ne vidim tačan izvor. Što ne znači da je fejk nego im je sajt toliko sranje na telefonu da teško šta ovog tipa mogu da nađem. Tako da ako neko nađe neka postavi link ka sajtu. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, TB Told said:

Ne znam kako neko može da veruje polupismenom fejk saopštenju u kojem čak ni ime klubova nije tačno napisano.

 

Maj bed...koga Čoki ujede taj i u Ostoju duva.

 

Ovo je zadnje objavljeno na sajtu EL...trebalo vremena na onoj grabulji da se pronađe.

https://mediacentre.euroleague.net/mediacentre/en/press_releases/single/10639/no?app=2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...