Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, suptil said:

Sto za Monako kad prvo ide Real? 😄 Moguce da ce da vezu prodaju  Real i Monako.

Ne stignem 10. da dođem u Bg, a i drugi dan je Stefana. 😄 I ja očekujem da će zajedno pusti, a do Reala je 8 dana ostalo, i Barsu su pustili 8 dana ranije.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Zna li se nešto opipljivije vezano za Polonaru i naš klub ili je to ostalo u domeni želje samo. 

 

ja to laički ovako rezonujem: kad god je igrač slobodan (free agent) i priča se o njemu - ima šanse, jer imamo love.

kada ima ugovor sa klubom, pogotovo ako je taj klub efes, onda su tu ćorava posla.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Jbt Kuzmara...

Kako se čovek raspao na proste činiocu, užas.

 

Cak i da zanemarimo onu njegodu duzu povredu u Realu, on dobro da je ostao ziv posle one saobracajke.

 

E sada, zasto se on svih ovih godina broji pod nasim grbom i pored izgubljenih sposobnosti, je pitanje za nekog sa vise iskustva od mene...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Srećna Nova godina vama i vašim porodicama, da ste živi i zdravi i sve najbolje i da vam se sve želje ostvare, uz naravno mir, ljubav, sreću i slogu! 🔴💪🏻🙏🏻🍻

 

Jeste pesimizam ovo što ću sada u nastavku da napišem, ali jebiga, to je moje mišljenje i stav.

Znam da još nismo ni na pola sezone (još 1 kolo), znam da je nikad neizsvesnija i ujednačenija EL ove sezone, ali iskreno mislim da smo dobrano (skoro skroz) prokockali/izgubili šanse za plejof i konačan i predugisčekivani TOP8 EL. Prosto i jednostavno iz sledećih razloga:

- očajan i sramotan letnji prelazni rok i predsezona (novi trener - bolje rečeno cirkuzant i Čovićev poltron, kao što su i onaj Dozet i ona bolesna i retardirana pederčina Bagzi, koji su na 2/3 najvažnije pozicije u klubu (uz trenera naravno) i koji su apsolutna bruka i sramota našeg kluba KKCZ, a pored fikusa koji je postavljen na klupi, uz to je i selekcija i koncepcija ekipe urađena za direktan zatvor (pogotovu sa strancima, sa kojima se u potpunosti promašilo i koji su svi do jednog promašaji, počevši od bezveznjaka i beskorisnog rekreativca i basketaša, a ujedno i neartikulisanog cirkuzanta, Holanda, beskorisne mase, preglupog i neartikulisanog Bentila, bivšeg igrača, a pogotovu atlete, Martina, koji je iskasapljen i totalno uništen povredama, alibi igrača i pičkice Adamsa, a uz ove nabrojane i bajker i Ilić koji je max. ABA role igrač i ništa više od toga, bukvalno ni malo, niti će nažalost ikad biti nešto više)), i za sve ovo je naravno kriv samo i jedino nenormalni egoista i sujetni Čović, kojem je pritom ovo 3. put da sve ovo isto radi i da nas samoubija i kanali

- užasan i katastrofalno loš početak sezone u EL, i prekasna smena trenera, Duško je prosto i jednostavno morao da se dovede još letos, i da on čovek sam na vreme i u miru sklopi prvo stručni štab, a onda i ekipu (selekciju i koncepciju), a zašto ovo ovako nije urađeno ostaće misterija i pitanje svih pitanja (ali ne zauvek, i uz ovo naravno i skoro totalno razmontiravanje celog tima kao i leta 2017. godine - odlazak prvog trenera, kompletnog stručnog štaba i svih glavnih igrača koji su bili osovina)

- neviđeno debilisanje i majmunisanje koje je ujedno i ogromna bruka i sramota kluba - neregistrovanje, i sada će već biti prekasno registrovanje Kampaca

- previše se čeka sa doselekcijom, i sada se već uveliko zakasnilo i mislim da je prošo voz za pojačanja na pozicijama 3/2 i 5/4

- povrede, a pogotovu ova zadnja sad Vildose

- kiksevi kod kuće protiv PAOa i Milana, a takođe je i ova utakmica protiv Barse prosto i jednostavno morala da se dobije (pogotovu posle velikog preokreta i valorizovanje istog u +12 za nas, utakmica je samo trebala rutinski da se privede kraju kako to i rade sve velike, iskusne i ozbiljne EL ekipe), kao uostalom i protiv PAOa (izgubljena dobijena utakmica) i Milana (bili su u ogromnoj seriji poraza, totalnom nokdaunu i kontra ritmu, užasnoj formi i igri sa nenormalnim oscilacijama i padovima, ali, nažalost, kako to uvek i biva, protiv nas su prekinuli negativnu seriju rezultata (kao i kad nas neki drugoprozivci/trećeprozivci protivnički igrači, ili naši bivši igrači, koji do tada nisu mogli vola da pogode, natrpaju iz senke do vrha, i apsolutno svaki jebeni put to urade protiv nas…), i samo odjednom totalno okrenuli momentum u svoju korist i značajno/skroz podigli formu i igru i krenuli da lete)

 

Ovo su sve nedopustive i prevelike greške, kojih ima mnogo, i koje nam (i koje će), nažalost, stižu na debelu naplatu, i koje se surovo i ozbiljno kažnjavaju na ovom nivou košarke, to jest EL. Pritom su ove (skoro sve, da ne kažem sve) greške skroz povezane, tačnije uzročno-posledične. Nadam se da lupetam gluposti, da nisam u pravu i da grešim, sam ću se prvi javiti i priznati odmah grešku, nije mi nikakav problem, niti mi je ikad bio, ali čisto sumnjam…

Edited by Шутер из блока
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, bodo said:

koji algoritam si to primjenio ?. evo ja sam matematičar po struci pa da priupitam 🙂

3 puta sam gledao raspored i video sam samo 4 eventualna poraza. Da ne bi bilo da preterujem, dodao sam još jedan : D

 

Računao sam ovako:
Jedan poraz u dve utakmice sa Realom i Monakom.

Jedan poraz ili u Izraelu ili Litvaniji.

Jedan poraz u Barseloni ili Baskonija kod kuće.

Jedan poraz protiv Olija ili Fenera kući.

I jedan bonus: ima taj Armani na strani u duplom kolu ili npr Efes, popraviće formu...neka se dogovore oko te jedne : D 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...