Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Info za sve.

 

Faku nije registrovan.

 

Kad zvanicno KKCz objavi to ce biti to i to moze biti jedina merodavna info.

Padanje na spin Ostojinog portala da su danas isplacene 7 plata za domace igrace  kao i da je registrovan Faku, plus zainteresovanost KKcz za Milutinova je istina za svakog ko je jos pod dejstvom alkohola iz NG noci.

Danas i sutra nema platnog prometa u Srbiji.

Da smo duzni 7 plata bilo kom domacem igracu to bi znacilo da su prosle sezone primili samo tri plate.

A ove igraju bez banke.

 

Drugo 

 

Za novog forumasa koji vredja skoro pa svakog igraca, naziva ih kamenjarima za 3 pts ( a imamo 4 igraca sa preko 40 % sut za 3 u el)  da samo mu odgovorim.

 

Dusku Ivanovicu je umro brat proske godine u Novembru. Zarekao se da godinu dana iz postovanja prema svom bratu nece nigde raditi.

Bukvalno je dan po davanju godisnjice bratu nas preuzeo.

 

Pozdrav

 

  • Like 29
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites


Kada kukavac bude registrovan objaviće EL na onom njihovom šarenom sajtu.





2b0806f1cbad387e77b9f9cf57d73c73.gif

Da nije uleteo Faku, Čoki bi isterao celu sezonu sa tom zabranom koja nam je izrečena 01.decembra...
,,...ko im ljulja kavez, platiću im kada moram. Ako treba i sa kamatom...ali kada JA moram, a ne kada oni 'oće.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Šarac said:

Info za sve.

 

Faku nije registrovan.

 

Kad zvanicno KKCz objavi to ce biti to i to moze biti jedina merodavna info.

Padanje na spin Ostojinog portala da su danas isplacene 7 plata za domace igrace  kao i da je registrovan Faku, plus zainteresovanost KKcz za Milutinova je istina za svakog ko je jos pod dejstvom alkohola iz NG noci.

Danas i sutra nema platnog prometa u Srbiji.

Da smo duzni 7 plata bilo kom domacem igracu to bi znacilo da su prosle sezone primili samo tri plate.

A ove igraju bez banke.

 

Drugo 

 

Za novog forumasa koji vredja skoro pa svakog igraca, naziva ih kamenjarima za 3 pts ( a imamo 4 igraca sa preko 40 % sut za 3 u el)  da samo mu odgovorim.

 

Dusku Ivanovicu je umro brat proske godine u Novembru. Zarekao se da godinu dana iz postovanja prema svom bratu nece nigde raditi.

Bukvalno je dan po davanju godisnjice bratu nas preuzeo.

 

Pozdrav

 

Ako je ovaj sto je pod dejstvom alokohola od NG isti onaj sto treba da pogleda u licnu kartu za Kampaca onda imamo lepe sanse da gledamo Milutinova kod nas 💪🏻 (mislim u ABA naravno).

 

Ostojin spin portal nas ne zanima previse, ali nas zanima kada ce nas najskuplji igrac da zaigra u Evroligi.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Don Dusko said:


"Problem još uvek nije rešen, tako da mera koju je doneo nezavisni finansijski panel prema Crvenoj Zvezdi koji klubu zabranjuje dalju registraciju igrača i dalje je na snazi. Očekujemo nove informacije najkasnije do sledeće nedelje", objavila je Evroliga, a prenosi BasketNews.

https://www.b92.net/sport/euroleague/vesti.php?yyyy=2023&mm=01&dd=02&nav_id=2268011

 

Kakva sprdačina od kluba.

Dovedeš najskuplje pojačanje u istoriji da igra protiv Splita Borca i MZTa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dovedes milionsko pojacanje, najbolji igrac u medjuvremenu se povredi, pojacenje ne mozes da registrujes zbog nekih finansijskih prekrsaja prema evroligi, igraju se jako bitne utakmice gde nedostatak svakog igraca moze biti koban po rezultat i sam plasman u evroligi.

 

Ne znam kako da nazovem situaciju koja nam se desila.

 

Kada je neko ovde posle predstavljanja Kampanca i prvih nagovestaja za zabranu napisao da smo jako neozbiljni ako ne mozemo da ga registrujemo odmah, prvi sam odgovorio da nema sanse da se to desi i da ne bi trebalo niko da posumnja da je dovedeno takvo pojacanje a da klub nije rascistio to sto je trebalo da se rascisti.

 

Jednostavno - No comment.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, СтелаРоса said:

Za Covica mozemo pricati svasta ali mi je jako tesko da poverujem da ga je neko toliko preveslao da dovede Kampaca za onoliki novac i ne moze da ga registruje. Uveren sam da postoji nesto u pozadini svega ovoga i da nije samo do nas. 

 

Kampacov dolazak je kao grom iz vedrog neba. Dobili smo iznenadni poklon. Tek kad je bilo izvesno da ćemo ga dovesti počeli su iz kluba da budu angažovaniji po pitanju rešavanja zabrane novih igrača. Do tada su bili u fazonu ne moramo žuriti, lako ćemo. Neozbiljno od strane uprave kluba. Nadam se samo da neće praviti posebnu konferenciju za novinare i palamuditi o zaverama.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se slučaj sa Kampacom već sada slobodno može nazvati jednom od najvećih sramota nekog sportskog kluba u istoriji.

Da li se ikome ikada desilo da je doveo najsuplje i najzvučnije pojačanje u istoriji kluba i čitavog regiona, a da to pojačanje ne može da mu igra najbitnije takmičenje?

 

Ako postoji takav slučaj, voleo bih da znam za njega.

 

Nepojmljiv slučaj diletantstva, amaterizma, neznanja, nesposobnosti i gluposti.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Ja sam na trenutak stvarno pomislio da je u pitanju nemar Evrolige zbog praznika ali izgleda da stvarno nismo još uvijek izmirili te obaveze da bi nam skinuli suspenziju. 

 

Mi definitivno kao klub nismo dorasli nekim većim ambicijama u EL i tu Duško ne može ništa da uradi. Ako se u ovakvim uslovima plasira u 8 treba mu spomenik dići ali mrka kapa od svega ovoga. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je sada već jedna teška blamaža. Ne postoji opravdanje za ovakvo diletantsko ponašanje. Umesto pozitivnog efekta na reputaciju kluba dešava se potpuno obrnuto - velika bruka koju cela kosarkaska Evropa gleda. Seljacko poslovanje bez opravdanja sto se mene tiče.

I da, bolje da ga nisu ni dovodili pod ovim uslovima. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Webad said:

Cekaj... Kako se to euroliga oglasila ako su na odmoru 🤔

Zato sto se oglasava PR El i moze samo da prenese stanje kakvo jeste.A to je aktuelna zabrana.

Nikakva komisija se nije sastala od kako je klub predao svu dokumentaciju. On moze samo da izda zvanicno stanje kako jeste i vrlo verovatno objavi da ce se to pitanje resiti na sledecem zasedanju.

Ima ovde par forumasa koji su na twiteru dobili info od mene da cu biti bas srecan ako bude imao pravo za Monako.

 

Uticaj Reala, Barse pa i samog Bodiroge na ovo odlaganje odluke nije bez znacaja.Svako iz svog interesa a protivno nasem 

Moze im se, a mi nozemo da izdamo saopstenje i uputimo ultimatum da ako ga ne registrujete do sledece utamice iako smo sve  ispunili uciniti sledece :

 

Evo vi upisite.

 

Vujcin cita pa ce on svakako najbolji i najextremniji predlog uzeti u razmatranje. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, quentin said:

Uz rizik da ispadnem glup u društvu:

Zašto ne platimo dugove ako imamo da platimo igrača kao što je Kampaco?

Pa vrlo prosto, nismo platili Kampaca ni blizu cifri koja se spominje, a naravno Čova je probao da izjebe EL na njemu svojstven način u fazonu neće valjda, pa dobio po tintari. E sada je već muka, ko zna kolilo para se duguje, a EL ne prašta.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Zato sto se oglasava PR El i moze samo da prenese stanje kakvo jeste.A to je aktuelna zabrana.

Nikakva komisija se nije sastala od kako je klub predao svu dokumentaciju. On moze samo da izda zvanicno stanje kako jeste i vrlo verovatno objavi da ce se to pitanje resiti na sledecem zasedanju.

Ima ovde par forumasa koji su na twiteru dobili info od mene da cu biti bas srecan ako bude imao pravo za Monako.

 

Uticaj Reala, Barse pa i samog Bodiroge na ovo odlaganje odluke nije bez znacaja.Svako iz svog interesa a protivno nasem 

Moze im se, a mi nozemo da izdamo saopstenje i uputimo ultimatum da ako ga ne registrujete do sledece utamice iako smo sve  ispunili uciniti sledece :

 

Evo vi upisite.

 

Vujcin cita pa ce on svakako najbolji i najextremniji predlog uzeti u razmatranje. 

 

 

Ma da krivi Real Barsa Bodiroga , samo Covic i uprava nije. Da je ovo drzava kao sto nije, neko bi morao u zatvor da ide zbog ovih zajebancije. Neverovatno je da ti dovedes igraca za ozbiljne pare i da ne mozes da ga registrujes, stvarno za zatvor

  • Like 9
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Trigger said:

Pa vrlo prosto, nismo platili Kampaca ni blizu cifri koja se spominje, a naravno Čova je probao da izjebe EL na njemu svojstven način u fazonu neće valjda, pa dobio po tintari. E sada je već muka, ko zna kolilo para se duguje, a EL ne prašta.

Da, vrlo prosto.

Inače, kad god Čović pokuša da nekoga zajebe, to se završava nekim BAT-om, zabranom dovođenja, odlaskom bez obeštećenja i slično. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...