Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ali kakav besmislen igrac ovaj Lazić koji guli  dobre minute .

Natrpa ga veceras I ofanzivna zver Mahmutoglu.

Na kraju Kuzma koji je gulio tribine i gledao kamiondziju Kako pleae na parketu,pokazao nasim centrima ali i VJ Kako igra jedan centar.Svaka cast Kuzmo.

Kakav filing ima VJ .Strasno kakvog nemaca pojma gajimo na klupi.

Edited by Siki
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bilo koji trener ako sa ovim timom i karakterom igrača bude bolji bar za 20%, svaka mu čast. Ovo više nije ni iritantno nego smešno na koji način gubimo utakmice, uvek na isti. Dobro, bar smo završili sa Evroligom, ostaje da se posvetimo ABA ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Još jedan poraz. Ok. Kiks su zasad samo Pao i Zadar. Puna podrška kouču i upravi 🤡

Tacno tako. Do kraja cemo da izgubimo sve u EL i samo od kkp u aba, pa ce opet kiksevi samo da budu Pao i Zadar. Tako da, samo napred Vlado.

Link to comment
Share on other sites

Hajlajt utakmice Plavsic Srdjan: " Petrusev je sada na cetiri poziciji koja mu prirodno vise odgovara" 

 

 

Sto se ostalih stvari tice nista neocekivano Fener je stvarno zemlja jak, ali tako eto neke stvari su konstantne neke dolaze na naplatu a sve manje vise ima isti uzrok i kao sto po milioniti put kazem ovo je posledica.

Posledica toga sto predsednik dovodi igrace na kilo dok je prvi trener koji uzgred prvi put u karijeri postaje trener ozbiljnog kluba u ozbiljnim takmicenjima na nekom

prvenstvu juniora dva meseca a treninge vodi putem vibera. Na pripreme dolazi da prvo upozna igrace pa onda tri meseca ne moze da nadje prvih 12, prvih 5, pa ni nekih 5 koji ce ga slusati. 
Ima pomocnike od kojih ni jedan ne moze da ustane u 3/4 da mu kaze ej druze ne cekaj TV TO jebo te otac ludi koji ce ti TO kada se ovi vec odlepe... al neka smo sacuvali taj TO za 

kraj kad se lomi...

 

Od konstantnih stvari cini mi se da mi prednost stvorimo tako sto kopamo u rudniku rukama i izvlacimo ugalj od tonu, a protivnik nas stigne kad dune u maslacak. Nama treba 5 min bez protivnickog kosa da napravimo seriju 7 0 njima minut i po da nas preokrenu, i ne samo Fener da se razumemo. 

Edited by Tamburinjo
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

Bilo koji trener ako sa ovim timom i karakterom igrača bude bolji bar za 20%, svaka mu čast. Ovo više nije ni iritantno nego smešno na koji način gubimo utakmice, uvek na isti. Dobro, bar smo završili sa Evroligom, ostaje da se posvetimo ABA ligi.

Izvini a kojoj ABA ligi? Mislim sa ovim trenerom. Grobari će da nas resetuju i vrate na fabrička podešavanja kao onomad kada nas je vodio Karadžić. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da l je Vladu malo blam, ono kad legne u krevet, pa pred san razmislja u sta se uvalio, ili gleda samo kako da dogura do decembarske platice? Alimpije je i dalje najgori trener u istoriji kluba, samo zbog cinjenice da duboko sumnjam da je Vlada zapravo trener.

Edited by Casaubon
Link to comment
Share on other sites

Steta ovolikih para i vremena sto se potrosilo na razne trenerske pocetnike gde mi treba da glumimo Megu i da se nadamo da ce od nekog trenera ispasti vrhunski strucnjak za godinu-dve.

 

Umesto da ti treneri kroz Megu, Bursu, Estudijantes, Veneciju itd. skupljaju iskustvo, znanje i autoritet a samim tim stvore neko svoje ime, da sa skromnim timom pokazu da imaju znanje i da zasluzuju da im neki veliki klub pruzi sansu mi im odma dajemo €7m+ budzet i pritisak kakav nosi Zvezda i ocekujemo da ce sve to ispasti dobro. 

 

Covic se opeko par puta i opet fura svoju pricu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pitam šta se večeras to epohalno desilo, pa treba "posle ovoga" da leti...

Nije poraz kao poraz epohalan, ali tim liči na raspojasanu bandu. A onog momenta kad pogubiš konce, nema boga da se stvari normalizuju. To se ogleda i u hokejaškim izmenama i jedinoj konstanti što se minuta tiče - Lazićevoj...

Edited by svarozicslo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Tamburinjo said:

Hajlajt utakmice Plavsic Srdjan: " Petrusev je sada na cetiri poziciji koja mu prirodno vise odgovara" 

Ja sam gledao na hrvatskom SK, komentator je više puta naglasio izostanak Zvezdinih igrača, među kojima je obavezno uvrstio Adamsa kao najbitniji. :lol_2:

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Moramo priznati kao pozitivnu stvar da smo ovaj put bar izlaziili iz bonusa pravljenjem rezonskih faulova.

Istakao bih i napredak Nedovica dok je imao snage i naravno partiju Kuza

 

Ostalo je ili isto ili gore (npr. Bentil defanzivno, pickovitost Petruseva...).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...