Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

U trenutnoj situaciji, Duško Ivanović je dokazani vozač formule 1 u poznoj fazi karijere, kojem treba dati da upravlja našim nabudzenim puntom, ne koji smo nakačili Porše spoilere, ali nismo promenili gume godinama..

 

..a alternativa mu je dečko koji je tek položio vožnju, naterali ga roditelji da bi mogao da vozi bebu na preglede.. i trenutno ispituje i pokušava da zapamti šta su pozicije, šta kratka, šta duga.. pa se igra i menja ih tokom vožnje.. u prvoj brzini, da ne rizikuje da se kola ugase.

  • Like 16
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Wingwalker said:

 

Martin deluje kao da se sam već spakovao i samo čeka da nam prekurči ovim ,,nieminidočega'' stavom.

 

Martin je očigledan višak, nisam ga puno gledao prošle sezone, ovo kod nas što je vidljivo, strahovito je opao u odbrani gde bi trebao da bude centralni igrač tima ali je svetlosnim godinama daleko od toga, u napadau nikada nije ni bio neki značajan faktor. Tako da što se šilbovanja tiče, meni je on prvi na spisku.

Edited by Laki21
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Devil In My Pants said:

Neki Tviter nalog vam izbaci vesti i vi odmah poludite. Svakako je tajming dobar za novog trenera, ali blaho je receno da sumnjam u to.


Haha a gde Devile baš ti da pričaš o verodostojnosti raznih twitter naloga 😄

 

Obe ruke za Duška ako je tačno, biće opet zanimljivo gledati naše utakmice a ja bih platio da mogu i treninge da gledam 🙂

  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nenad010 said:

Kapiram da ovaj drugi deo nije bio upucen meni.

 

Da, da, nije upucen tebi nego sam na brzinu pisao post i nisam hteo vise ljudi da citiram pa sam odgovorio uopsteno.

 

3 minutes ago, Micko81 said:

Martin Holand,zamene Rejnolds Luvavu

 

Ne moze da se registruje vise od jednog novog igraca u ABA ligi (naravno, uvek postoji sansa da me neko razuveri sa ekipom koja je imala vise od 20 registrovanih igraca, ukljucujuci tu i juniore).

 

Mi imamo 16+3 juniora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...