Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, djole said:


Mozemo sad ici u sitna crevca, Panter je ocigledno lozana, Madar stvarno izgleda kao dobar momak, mislim stavite se u njihovu kozu gde leti sve i svasta ka njima i sad da mu se zameri sto je pokazao srednji prst? Nije pametno ali ne mogu ni sa ga krivim, evo veruj mi i da je obrnuto i da Dobric (uzimam kao poredjenje jer mi obojica deluju kao mirni momci) pokaze srednjaka u takvoj situaciji, nista mu ne bih zamerio. 
 

Leday moram da budem iskren dok nisam video onu kompilaciju poteza, nisam imao takav utisak, ali ocigledno jeste prljav igrac. S druge strane, ide se u krajnosti pa onda sve smeta kod njega kao ono "simuliranje sexa", a stvarno na  dokazano da se lik inace tako isteze. Ovako jedno potpuno pausalno misljenje, mislim da ima neku vrstu OCD, pa stoga i ono izlazenje s rancem na zagrevanje, igranje u prljavom sorcu i specificno istezanje. 
 

Andjusic mi je toliko nebitan i neuticajan lik koji verovatno kad je dobio megafon u ruke poceo je da peva prvu glupost koja mu je pala na pamet. Posle se i izvinio i stvarno mi ne deluje kao lik koji je lozana, samo kao ne preterano bistar lik koga je u trenutku povuklo. 

 

Lesor je dziber, to sam vise puta rekao. 
 

Zeljko nazalost jeste arogantan lik, tako da ce tesko prvi priznati protivniku da je njegova strana pogresila, a i logicno takvog lika mnogo vise pogadja kako njega tretiraju. Ja i ne ocekujem od Zeljka ili Ivanovica ili bilo kog drugog trenera da resavaju te situacije svakako. 
 

Opet kazem, ovo je idenje u sitna crevca, sto za mene i nije poenta nego ovo sto se desava oko terena sto je jedna matrica koja se provlaci svuda u drustvu i deo je mnogo sireg problma. 

 

Druze da li ti znas kakve su kazne npr. u Engleskoj ili Americi za bilo kakvu provokaciju publike?

Jednostavno svagdje je strogo zabranjeno provociranje publike jer je OPASNO! 

Npr. Kad u fudbalu igrac ode samo da proslavi gol pred protivnickim navijacima dobija karton a da im pokazuje jos srednjake bio bi odmah iskljucen. U Engleskoj gdje su tribine jako blizu terena navijaci se redovno deru na uho kad igrac izvodi korner i nema sanse da igrac smije reagovati. 

Sigurno mnogi znaju za slucaj Kantone i njegov cuveni kung-fu udarac navijaca koji ga je bas gnusno uvredio i tad je Kantona dobio 9mj. suspenzije i 120h drustveno korisnog rada.

Publika se ne provocira jer je to kriticna masa i nikada ne mozes biti siguran kakvih osoba tu ima i da li su pod uticajem nekih sredstava!!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nedaru je Čoki doveo nakon njegove, po statsima, najuspešnije EL sezone u karijeri, ali u timu koji je imao jednu od najgorih sezona ako ne i najgoru.

Sportska porodica, počeo je da trenira basket sa 10 godina u Askoliju u Italiji gde mu je otac igrao profesionalno rukomet. Dominantan u juniorskoj kategoriji, u U20 repki bio je najbolji strelac na jednom Evropskom, sa 18 senior CZ sa 22 Duda ga poziva u repku...iz Ritasa ide u Golden Stejt.
Po povratku u Evropu u svim timovima traži poziciju prve violine ali isporučuje u amplitudama.

...ovoliki uvod sam razvuko jer pretpostavljam da mu je i kod nas obećana pozicija prve violine oko koje će se graditi tim.
A onda, dok je povredjen i nakon katastrofalnog početka u EL, na istoj poziciji nam se dešava Vildosa koji brzo postaje kraud plizer i vodja tima i još preko toga kao sa ormara - Faku bomba.

Nedara jeste baš na kratkom štapu kod Duška, ali očekivanja od njega moraju biti velika, samim tim i pritisak i deluje da je najfrustriraniji kada ga izvuče iz igre zbog greške dok Vildoza ostaje na terenu i nakon identičnog prangijanja kao što smo videli u G3.
Opet je jako neprijatna bila scena u kojoj odbija da stane i sasluša trenera koji ga je povukao sa terena i još ga napušava u prolazu. Doduše i "Cirkusante" je imao takve ispade.

Nedara je tokom cele svoje karijere savage igrač, težak za timsku igru i idealan šesti igrač specijalac nekog milijunaša za promenu ritma i stvaranje panike kod odbrane ubrzavanjem igre teško branjivim prodorima i kontrama.

Verujem da mu nije lako, tačnije da nosi najveći pritisak, jer je reprezentativac sa najmasnijim višesezonskim ugovorom i to verovatno do kraja karijere, dodatni pritisak kumske konekcije a još je ganci ko vrata.
Ali moraće i sebi da prizna da nikada nije bio kompletniji igrač koji je koristan timu nego sada...(amplitudes included).

Verovatno se i Duško ozbiljno cima od neke njegove nove povrede usled prevelike minutaže, tako da kada je Vildoza u zoni a Fakundo na kecu, potpuno je smisleno štekati Nemanju i dozirati mu minutažu jer gaučosi su bolje usinhronizovani, jači u odbrani a i gledaćemo ih još ove dve tekme.








  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Redstar0356 said:
Jos malo ce ipsasti da je cela hala zapravo jedan veliki ubaceni element 

 

Mislim jasno je da ovo nije Nebojša u videu. Ostoja prerušen u Čovića izbacio policiju.

Edited by Čvarkov
  • Like 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, medobrundo said:

Nedović je na 7 ovosezonskih derbija postigao 127 poena, odnosno 18 po utakmici, uključujući i šut za pobedu, kao i neke jako bitne poene u trenucima kada se utakmica lomila; 26 dvojki na 6 utakmica ABA i EL utakmica, skoro 5 po utakmici, uz 60 posto.

 

Tvrđe od derbija ne može, a on je do sada na istim isporučio. Videćemo ga sutra, kad pritisak bude na ovogodišnjem maksimumu.

Jel si možda zapamtio kakav je u trojkama, ne da mi se da tražim sad statistiku svakog derbija?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Borky said:

Druze da li ti znas kakve su kazne npr. u Engleskoj ili Americi za bilo kakvu provokaciju publike?

Jednostavno svagdje je strogo zabranjeno provociranje publike jer je OPASNO! 

kao ono kad u NBA utisavaju publiku? Oh wait

Link to comment
Share on other sites

On 6/15/2023 at 10:52 PM, Čočo said:

Svaka čast tebi na optimizmu. Ne postoji ni pola promila šanse gde mi pored ovakve prikazane (ne) igre u oba meča možemo do dobijemo tri uzastopna derbija. Da ne govorim o tome da su oba meča sa naše strane preslikana gde nam igraju dva igrača i bez doprinosa reketa. Totalno su nam razbucali igru. To je to za ovu sezonu. Sledeće da ne vidim domaću osnovu i senilnog trenera. 

 

53 minutes ago, Čočo said:

Ja verujem! 🔴

 

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Nedović verovatno jeste malo precenjen i dobio je ugovor kakav je dobio između ostalog i jer je: a) domaći, b) cigan, c) atraktivan igrač, d) Čovkinsov miljenik, međutim on je i dalje jako dobar igrač i ja sam u principu zadovoljan njegovim igrama, a posebno što mi ni malo ne deluje da je ušao u neku veteransku fazu karijere. Šta više, mislim da je trebalo da ima i veću ulogu od ove koju mu je Duško namenio. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, nemanjaol said:

Jel vi shvatate da je sve ovo seciranje ponasanja igraca Partizana zapravo relativizacija toga da su u prvi red ciljano postavljeni kriminalci koji su nasrnuli na igrace na terenu?

 

Plus na sve to gadjanje upaljacima, flasama i ko zna cime jos sve ne.

 

Neka su igraci partizana i sto puta gori od onoga kako ih predstavljate za to postoji disciplinski pravilnik, delegat, sudije itd i oni to sankcionisu.

 

A ne neki mandrili postavljeni u prvi red kako bi izazivali incidente. 

 

Ovo naravno nema veze sa zivotom. Ne postoji niko ko nije osudio svinjariju koja se desila pre utakmice. Ali niko nije pisao da majmun iz prvog reda specificno baca upaljace, da baca upaljace na svakoj utakmici, i da baca upaljace od svoje 13-e godine, kao sto su "tvoji" pokusali da odbrane Ledeja koji je ispao Ledej, kao i uvek u ove 2 godine.

 

Ja licno ne zameram nista ni Madaru ni Naneliju ama bas nista. Samo bih napomenuo da je Tarens Kinsi prijavljivao policiji pretnje koje je dobijao kad je presao u Zvezdu, a i dalje ga navijaci kkp drkaju na drustvenim mrezama. Kacili su ljudi vec topovske udare od prosle sezone kad je Partizan bio domacin.

 

Mislim, ne postoji dovoljno losa rec koja moze da se kaze o predsedniku naseg kluba, direktor nam je onaj klempavi hipster, navijaci (posebno iz prvih redova) su nam dobrim delom stoka neopevana. Ali malo smara to vase obracanje sa visine kao da ste sisli direktno sa neba i da niste pravili slicna sranja, kao i relativizacija i opravdanje svega ruznog sto igraci kkp urade. 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Borky said:

 

Druze da li ti znas kakve su kazne npr. u Engleskoj ili Americi za bilo kakvu provokaciju publike?

Jednostavno svagdje je strogo zabranjeno provociranje publike jer je OPASNO! 

Npr. Kad u fudbalu igrac ode samo da proslavi gol pred protivnickim navijacima dobija karton a da im pokazuje jos srednjake bio bi odmah iskljucen. U Engleskoj gdje su tribine jako blizu terena navijaci se redovno deru na uho kad igrac izvodi korner i nema sanse da igrac smije reagovati. 

Sigurno mnogi znaju za slucaj Kantone i njegov cuveni kung-fu udarac navijaca koji ga je bas gnusno uvredio i tad je Kantona dobio 9mj. suspenzije i 120h drustveno korisnog rada.

Publika se ne provocira jer je to kriticna masa i nikada ne mozes biti siguran kakvih osoba tu ima i da li su pod uticajem nekih sredstava!!!

od anglosaksonskog prava si usvojio ovo vezano za suzpenziju igraca, dok si zgodno zaboravio cinjenicu da majmuncina koja tamo ubaci upaljac na teren u zivotu svom stadion vise nece videti

 

o smradikalskom olosu u prvim redovima koji je clan uprave kluba i koji poteze stolicu necu ni da pricam

 

ovde mu lepo dodje ona Pasiceva, kakvi ste vi Englezi, takav sam ja Gledston

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nebojša pandur je svoje odradio kako jedino i ume jer tako je školovao:
Par saopštenja kao forplej...brat Javor amnestiran i nakokani mandrili na aut liniji. Onaj upljuvani gospodin iz Telekoma sa jednom nogom na parketu je pravi delikates Čokijeve ere.

Iskreno, još smo i dobro prošli.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nedović verovatno jeste malo precenjen i dobio je ugovor kakav je dobio između ostalog i jer je: a) domaći, b) cigan, c) atraktivan igrač, d) Čovkinsov miljenik

 

zaboravio si e) tali se sa Čovkinsom

a kod Raduljice je a) domaći, b) tali se sa Čovkinsom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...