Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

5 hours ago, Redstar0356 said:

Iz ovog sapostenja moze da se saopsti samo da sigurno necemo zadrzati ni Kamapaca ni Vildozu a tesko da cemo dovesti iole kvalitetne zamene. Jer oni se bave kosarkom a ovo je cirkus.

 

Bas me zanima kojom metodom si dosao do ovog zakljucka? Ja mislim da cemo tesko zadrzati i Dobrica i Mitrovica, bas smo uzasni kao klub. Tesko koji stranac ce nakon ovog sapostenja hteti da igra za zvezdu, predlazem da se sve pare iz kk prebace kod tvorze.

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim da je neko napisao: Topić juče protiv FMP-a u utakmici koja je direktno odlučivala o plasmanu u polufinale Superlige imao 30 poena (7/10 za dva, 4/7 za tri, 4/4 ft), tri skoka i 4 asistencije, ali i 9 izgubljenih. Svakako, pokazuje ogroman kvalitet i pravi razliku i protiv ABA ekipa.

 

Ne sme biti diskusije oko njegovog mesta u 12 za sledeću sezonu. Ako jedan Džoni Ivanović dobije prednost stvarno smo karikatura od kluba.

  • Like 27
Link to comment
Share on other sites

Ne treba se ni zaletati pa ga vracati u Zvezdu po svaku cenu. Mora se napraviti dobra procena sta je najbolje za njega i koliko prostora mozemo da mu pruzimo tokom sezone. EL je mnogo visi nivo kosarke i tu je veliko pitanje da li moze da bude drugi plejmejker, verovatnije je da ne moze. U Aba ligi svakako mozemo da mu damo minute, ali i to je na treneru da proceni, jer treneri nekad i lake, unapred dobijene utakmice, vole da odigraju sa najjacim timom jer im to dodje kao neki jaci trening. Sa druge strane, nije zanemarljiv ni sam trening sa Zvezdinim igracima koji bi imao. Recimo uz Kampaca bi sigurno mogao mnogo da nauci i vidi, a i to je onda pitanje da li mu je bolje to ili da igra u nekoj slabijoj ekipi utakmice. U svakom slucaju vreme radi za njega, ako ne sledece sezone, verujem da ce vec one tamo moci da nadje svoje mesto u Zvezdi sa ozbiljnom ulogom, a i tada ce imati tek 19 godina.

 

Po mojoj nekoj proceni bi mozda najbolje bilo ako bi mu obezbedili ulogu prvog plejmejkera u FMP-u. Da odigra Aba ligu sa velikom minutazom i pravom ulogom. Eventualno na kraju sezone ga povuci u Zvezdu da odigra KLS kao uvod u onu tamo sezonu. Mada ja nisam vise uopste siguran da li mi imamo saradnju sa FMP-om kao ranije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pre će Topić u Megu nego u FMP... Meni svakako najmanje ima smisla da bude treći plej u Zvezdi, za njega je u ovoj fazi kudikamo bolje da odigra sezonu u ABA kao glavni igrač, uz jednu utakmicu nedeljno i više vremena za individualni rad i ispravljanje nedostataka.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

 

Bas me zanima kojom metodom si dosao do ovog zakljucka? Ja mislim da cemo tesko zadrzati i Dobrica i Mitrovica, bas smo uzasni kao klub. Tesko koji stranac ce nakon ovog sapostenja hteti da igra za zvezdu, predlazem da se sve pare iz kk prebace kod tvorze.

Ama smiri se, ne  napadam samo klub.  Ceo ovaj cirkrus je uzasan a ova prepucavanja   su samo slag na torti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A da li ima šanse da bude kombinacija drugog i trećeg pleja? Prvi da bude neki ubica i glavni igrač, drugi da bude neka iskusnjara-osigurač tipa Jović sa kojim bi Topić delio minutažu na ravne časti. Ako bi imao 10ak minuta u EL i 15ak u ABA ligi to bi bilo sasvim ok.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

A da li ima šanse da bude kombinacija drugog i trećeg pleja? Prvi da bude neki ubica i glavni igrač, drugi da bude neka iskusnjara-osigurač tipa Jović sa kojim bi Topić delio minutažu na ravne časti. Ako bi imao 10ak minuta u EL i 15ak u ABA ligi to bi bilo sasvim ok.

PmPWt5I.gif

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

A da li ima šanse da bude kombinacija drugog i trećeg pleja? Prvi da bude neki ubica i glavni igrač, drugi da bude neka iskusnjara-osigurač tipa Jović sa kojim bi Topić delio minutažu na ravne časti. Ako bi imao 10ak minuta u EL i 15ak u ABA ligi to bi bilo sasvim ok.

 

To bi se realno završilo tako što bi ubica i glavni igrač igrao 25-30 minuta u EL, iskusnjara-osigurač 10-15, a Topić ništa... Eventualno bi u ABA u zavisnosti od protivnika mogao da dobije minute, al' opet ne vidim zašto bi izabrao to naspram Mege gde bi na istom tom nivou imao 30 mpg, svu slobodu, pa i mogućnost da popravi svoj draft stock. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Možda kod nekih drugih trenera ali Duško mi deluje kao tip koji bi mogao da izgura sa Topićem u korektnoj ulozi. Naravno, ako bi epilog bio kao što navodiš gore, Mega se crta sama po sebi. Valjda ne treba da elaboriram šta bi igranje protiv najbolje evropske konkurencije donelo dečku. U njegov NBA potencijal iskreno ne verujem, bolje reći potencijal svakako i ima ali mi je profilom nacrtan za Evropu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A zasto da decko ne bude drugi plej kod nas?

Ako su mogli Ivanovic i Markovic, sto da ne moze Topic? 

 

Pa jedan Filip Covic je mogao. 

 

A mi cemo svakako zavrsiti 2-3 mesta ispod crte za top8 ako igramo Evroligu. 

 

Tako da bolje neka bude Topic jer ne gubimo nista a eventualno mozemo da dobijemo prvog pleja. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

a plej ubica ciji je igrac?

Nisam ispratio o kome je rec?

Sad vidim.Pomenut je u kontekstu Topica i kakvu minutazu bi Topic trebao da ima.Nema problema o tome.

 

Nego problem je kada dovodite ovde na ovom topiku razne Tavarese i sl.Koji nemaju nikakve dodire sa Zvezdom.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Nisam ispratio o kome je rec?

Sad vidim.Pomenut je u kontekstu Topica i kakvu minutazu bi Topic trebao da ima.Nema problema o tome.

 

Nego problem je kada dovodite ovde na ovom topiku razne Tavarese i sl.Koji nemaju nikakve dodire sa Zvezdom.

a koji to komitet tacno odredjuje koji ubica ima dodire a koji nema?

 

ne, problem je zapravo sto ne umete da kazete e jeste nema smisla to sto smo brisali, jbg pogresi covek

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ne, problem je zapravo sto ne umete da kazete e jeste nema smisla to sto smo brisali, jbg pogresi covek

Sto dovodite Tavaresa ovde?E svasta.

Jedno su zelje i sl a drugo je kad se diskutuje o nasem igracu (Topicu ovde).A to sto bi vi ovde pisali kako bi doveli Granta, Tavaresa ili bilo koga drugog koji trenutno nemaju nikakve veze sa Zvezdom je drugo.

Jeste Chaos napisao plej ubica(valjda se na to odnosi) ali je konstatovao minutazu Topica koju bi dobio.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Topic nema ni 18 godina, a njemu su sada najbitniji treninzi. Uloga u ekipi kao i rad sa njim na i van terena. S obzirom da mu u najavi igramo u Areni, sa potencijalno jacim timom tj vecim budzetom, znaci ide se na rezultat a ne razigravanje mladih igraca. Najbolja opcija za Topica bi bila FMP(Mega ne verujem nece Misko tudje igrace da razigrava) gde bi imao minutazu od po 25-30minuta I svakodnevne treninge...

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Don Dusko said:

Sto dovodite Tavaresa ovde?E svasta.

Jedno su zelje i sl a drugo je kad se diskutuje o nasem igracu (Topicu ovde).A to sto bi vi ovde pisali kako bi doveli Granta, Tavaresa ili bilo koga drugog koji trenutno nemaju nikakve veze sa Zvezdom je drugo.

Jeste Chaos napisao plej ubica(valjda se na to odnosi) ali je konstatovao minutazu Topica koju bi dobio.

znaci komitet za ubicu koji ima smisla ili nema smisla si ti?

uhvatio si se tavaresa, ali brisani su i drugi postovi

svi koji vrlo imaju veze sa aktuelnim trenutkom kkcz...na kkcz topiku

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NikadProtivKaline said:

a koji to komitet tacno odredjuje koji ubica ima dodire a koji nema?

 

ne, problem je zapravo sto ne umete da kazete e jeste nema smisla to sto smo brisali, jbg pogresi covek

 

Nema smisla što su se brisali postovi o Jerian Grant-u i vesti kako Dubljević neće ostati u Valensiji? Tome je mesto baš na ovom topiku i to porediš sa pisanjem o Nikoli Topiću? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sto dovodite Tavaresa ovde?E svasta.
Jedno su zelje i sl a drugo je kad se diskutuje o nasem igracu (Topicu ovde).A to sto bi vi ovde pisali kako bi doveli Granta, Tavaresa ili bilo koga drugog koji trenutno nemaju nikakve veze sa Zvezdom je drugo.
Jeste Chaos napisao plej ubica(valjda se na to odnosi) ali je konstatovao minutazu Topica koju bi dobio.
Da li je Tavares ikada potpisao trogodišnji ugovor na 30 miliona dolara? A imamo slučaj da je klub sa ovih prostora potpisao takvog igrača u najboljim godinama i to kao dodatak skupocenom rosteru.
Ja sam mislio da nikada klub sa ovih prostora neće imati igrača koji zarađuje milion kad ono prošle godine imamo 8 takvih.
Deluje mi da sumnjaš u ekonomskog tigra.

Definitivno postoji tržište za temu sklapanja rostera za novu sezonu a kako to ishendlati...otvaranjem nove teme (neka Svaštara gde bi se pisalo o svim ovim neobaveznim stvarima, ko ima maljave ruke, koga predstaviti roditeljima, koji igrači za novu sezonu...) ili blokiranjem upisa, brisanjem...ili neki peti način. Zato ste vi moderatori i ne bi vam bio u koži jer pritisak raste [emoji16]
Link to comment
Share on other sites

Najbolje je pustiti forumaše da na miru sastavljaju imaginarne depth chart-ove sa Vučevićem, Mirotićem, Milutinovim, Melijem, Laprovitolom i Nikolom Jovićem, to uopšte nije offtopic, smisleno je, realno i doprinosi kvalitetu ove teme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Guru said:

Najbolje je pustiti forumaše da na miru sastavljaju imaginarne depth chart-ove sa Vučevićem, Mirotićem, Milutinovim, Melijem, Laprovitolom i Nikolom Jovićem, to uopšte nije offtopic, smisleno je, realno i doprinosi kvalitetu ove teme.

Vise kvantitetu, al` ajde.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...