Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

19 hours ago, Gudura said:

Jebes coveka kome zena diktira karijeru i zivot. Da izvinu dame koje ovo citaju, mozda zvucim kao zadrti homo erektus, ali nekada su zene podrzavale svoje muzeve, stajale uz njihove odluke, a ne odlucivale umesto njih.

Da gospodja radi i znacajno doprinosi izdrzavanju porodice, pa i da nametne odluku, ovako u zdravoj bracnoj zajednici, valjda ljudi mogu da se dogovore koji je korak najbolji po porodicu i karijeru onog ko realno donosi hleb na sto.

I to sve pricam iz ugla nekog ko je vise od 15 godina, u solidno skladnom i rekao bih sasvim srecnom braku..

Oprosticete mi ako zvucim kao matori konzervativac, ali meni ove moderne musko-zenske relacije nista nisu jasne🙄

Prastajte za off i privatizovanje...

 

 

Ne znam kako vi zamišljate da to izgleda, ali verujem da žena Kampaca (mrzi me da vrtim temu, valjda je o njemu reč, a i da nije može bilo ko kao primer) ne postroji uza zid u stavu mirno i naredi mu da ide u Španiju. Mogu njih dvoje da sednu i dogovore se šta je najbolje za porodicu bez da je ona tog dana donela hleb na sto kako ti kažeš. Valjda u zdravoj bračnoj zajednici treba da postoji dogovor bez obzira na status zaposlenja partnera.

Edited by DameTime
reč
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Ne može biti ništa važnije, zanimljivije od utakmica, trofeja ... prelazni rok se poklapa sa završnicom sezone

al je isto jako bitan za naredne godine. Mora to uporedo jeno sa drugim.

Da se dele klikeri (kao u Montevideu hehe) kao nagrada za osvajanje titule znacajna je. Nisu mi jasne komsije, sta im konkretno smeta u KLS, ali tako je kako je. 

Link to comment
Share on other sites

Nije off, zapravo je to uvek važan faktor u odlučivanju. Recimo, Dušan Basta i Boško Janković su igrali u Italiji za manje novca nego li jedan prosečak Zvezdin igrač. A razlog je u stilu života. Jednostavno Argentincima je Španija obećana zemlja, a Kampaco već ima solidno novca u životu.

 

Ne verujem da će ostati, jer će sve ponude biti tu negde, u par stotina hiljada evra, mi ne možemo sad da mu damo 5 miliona ugovor. A kad su ponude slične onda se gledaju i druge stvari, uređenost zemlje, uslovi za decu, vrtić i tako to.

 

Uživajmo dok je Faku kod nas.

 

I da dodam, @Gudura ne zvučiš kao homo erektus, ali mislim da nisi baš u pravu sa tom tvrdnjom. To nije stvar naređivanja i postrojavanja, to je stvar vrlo praktična. Gde ti je bolji život tamo ideš.

 

To ko donosi hleb na sto bi moglo da se uzme kao argument kada bi Faku recimo imao samo ponudu od nas, a njegova žena bila zadrta da neće da prihvati ogroman novac, što ovde neće biti slučaj. Sve i da mu damo nešto neviđeno i nezamislivo, Real će to da isparira.

5 minutes ago, necke said:

Da se dele klikeri (kao u Montevideu hehe) kao nagrada za osvajanje titule znacajna je. Nisu mi jasne komsije, sta im konkretno smeta u KLS, ali tako je kako je. 

 

Hteli mi ili ne hteli to da priznamo, niko se od klubova više ne zalaže preterano za opstanak KLS. I to će nam se tek odbiti o glavu. Nisam primetio da Real ili Barsa igraju sa manje žara domaću ligu, a oni imaju A licencu. A mi po našoj seremo sve više.

Edited by John Terry
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2023 at 12:08 PM, Nenadd said:

 

Razlog losih EK sezona za Buducnost nije manji budzet vec sistematski los rad sportskog sektora.

Buducnost je sampion pogresnih odabira trenera, onomad ostavljaju Dzikica da vodi EL tim, daju mu da sa menadzerima konstruise skupu olupinu koja guta pare i prima stotke iz kola u kolo.

Zatim dovode Repesu koji ni sam ne zna kad je nesto od rezultata napravio, onda nesrecnog Subotica i sve tako dok nisu konacno pogodili sa Mijovicem, gle cuda njemu je najmanje strpljenja bilo ukazano.

One sezone bez ikakvog plana dovode Miloja koji je dobar trener ali je jos tad bilo jasno da nema nameru da se zadrzi u Evropi.

Ovogodisnji eksperiment sa Vladom je samo pokazatelj da se uvek moze jos gore.

Jasno je da Crnogorci manje ulazu i to je ste jedan od faktora slabih rezultata, ali za ovu selekciju trenera, a onda i igraca koji su dovodjeni ovih par godina, su aposlutno sami sebi krivi, mada sumnjam da se tamo neko oseca krivim za bilo sta.

 

Mozda oni i jesu sami sebi krivi, ali nisu krivi za pokusaje dva kluba da bukvalno zatru svoju konkurenciju tako sto insistiraju da budu stalni ucesnici EL, a to onda znaci da postaju samo jedan od desetak bogataskih klubova koji razmenjuju milionske igrace kao slicice na trgu.

 

Zapravo, oni su krivi sto ne pokusavaju sve sto mogu da nekako izbace jedan od ova dva kluba iz EL price, a EC je mogao da se osvoji. Umesto toga, dobili smo "ikebanu" koja je tu da KKP i KKCZ ne bi pobedjivali filijale i klubove u stanju bankrota.

 

On 5/16/2023 at 12:08 PM, Nenadd said:

O tome sto nisu u stanju da proizvedu krstenog igraca godinama, u situaciji kada imaju mirnu atmosferu standardnog sampiona svoje lige, regularnog ucesnika EK-a i trece-cetvrte ekipe koja ne moze da se nosi sa prve dve, da i ne govorim.

 

Koga je to KKCZ proizvela jos od Gudurica?

 

On 5/16/2023 at 12:40 PM, NikadProtivKaline said:

koliko se secam tu su bile 2 pobede future sa pola kosa sa cuvenim promasenim zicerom lesora

sa mnogo slabijim budzetom kao sto sam kazes

stavi to u kontekst onih -40 od pre neki dan, pa da definisemo sta je bauljanje

 

Sta tu ima da se stavi u kontekst? Da li je Alimpijevic vodio bitke sa 20 puta skupljom ekipom?

 

Mijoviceva KKB - Ivanoviceva KKCZ: Ogromna razlika u budzetu, lagana pobeda od 40 razlike.

Alimpijevica KKCZ - Dzikiceva KKB: Egal serija, budzet blago na strani KKCZ.

 

18 minutes ago, Čočo said:

Najbolje bi bilo da ima i Zvezda i Partizan A licencu za EL pa da se igra samo KLS.

 

Najbolje bi bilo da ta dva kluba uopste i ne igraju u EL.

Link to comment
Share on other sites

Инсајдер на питање једног пратиоца у коментару на инстаграму да ли Душко Ивановић остаје написао не.. Зар није на две године потписао или чувено 1+1?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, СамоТи3 said:

Инсајдер на питање једног пратиоца у коментару на инстаграму да ли Душко Ивановић остаје написао не.. Зар није на две године потписао или чувено 1+1?

Na instagramu je jedini odgovor "Ne" na pitanje da li je realna opcija Kampaco i Teo na pleju za sledeću sezonu. Nema ništa za Duška.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, СамоТи3 said:

Инсајдер на питање једног пратиоца у коментару на инстаграму да ли Душко Ивановић остаје написао не.. Зар није на две године потписао или чувено 1+1?

 

Igraćemo bez trenera naredne sezone jer nam neće ni trebati, kakvi igrači dolaze.

  • Like 4
  • Love 3
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, srlepajce said:

Screenshot-20230517-172252-Instagram.jpg 

Nema nista za Duska a i bilo bi smesno 😆

 

 

Screenshot_20230517_174324.thumb.jpg.999931dc019709c5cf3e1e883151b23f.jpg

 

Мени је изгледа забаговао инста тек сад видим да је два пута приказан одговор овом Милошу на два различита коментара тек сад сам то приметио. 

Edited by СамоТи3
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...