Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ja hocu da budem administrator samo jedan dan, da izbrisem ceo ovaj jebani topik, jer se skoro na svakoj strani nadje neki opravdac: Redovni ucesnik Evrolige, kao da smo Zadar... Imamo neku tradiciju, ali nemamo muda za nesto vise... Tornjaj, bre, takvu upravu i sve aplaudicare sto idu sa njom!

  • Like 4
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

U Areni se upravo ori 'Musa turcine......', Hezonja isto dobio porciju, a danas su bili rasisticki transparentni.

Cisto jer je ovde bilo poredjenje kako se njihova stoka razlikuje od nase stoke.

Edited by Cavani
  • Like 10
  • Ha-ha 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi put sam gledao komsije posle onog derbija protiv nas, gledacu i cetvrta utakmica.

 

Morao sam smanjiti ton, jerbo lik koji je komentarisao na SK, rove kao bik kad ga stroje, pa ja ono u zivotu nisam cuo.

 

Komsije pokidale sto se tice Arene, da im zavidimo sa pravom, Naneli opak igrac, gledah ga u derbijima uzivo, ali sad je tek zasijao.

 

Jedva cekam derbi, mislim da ce oni biti umorni, a mi nalozeni.

 

Ne znam samo posle ove utakmice dal je Partizan bez dva najbolja igraca mnogo jak, ili je Real slab. U dilemi sam. Iskreno sem Tavareza, Hamge i Gosa, ne videh nista posebno.

Hezonja i Musa u Realu, zato je realno i da ispadnu...prvi precenjen, drugi nikad pre igrao EL, a glavni aduti.

 

Sve u svemu, Partizan prve sezone na pragu F4, molim lepo.

 

Nadam se da se jede Covic, jer je mogao to isto, da je bolji covek(mnogo bolji), da je manje bilo Keselja, Lipovija, Raduljica, Mekelova, Slorcijanitisa itd itd...bila bi i nama Arena mala, a ne da Pionir bude hala duhova.

Podvukao bih paralelu sa fudbalom, alavoscu, i nesposobnoscu Terzica i Mrkele, forsiranjem bata Djorinih trenera, nekakvih Srnica, Gobeljica, Pesica i ostalih bezveznjakovica koje puskom niko ne moze izbaciti iz Zvezde, dosli smo da FK vise niko ne prati, da titule niko ne slavi, a nekad se cekala u celom svetu...

 

Sve ovo bih povezao sa SNS-om, navikli smo, oguglali i nema nikakve reakcije, cutimo i pravimo se da je sve u redu.

 

 

Sta buh ja dao da je veceras Zvezda imala ovakvu utakmicu, pred ovolikim brojem ljudi...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni je Hanga top, mada nisam siguran koliko nam je realan. Krvavokolenas, rilja za ekipu, moze sve zivo da sacuva. Nije u napadu ne znam koliko dobar, ali npr u kombinaciji sa Vildozom i Nedovicem, idealan SF. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

Meni je Hanga top, mada nisam siguran koliko nam je realan. Krvavokolenas, rilja za ekipu, moze sve zivo da sacuva. Nije u napadu ne znam koliko dobar, ali npr u kombinaciji sa Vildozom i Nedovicem, idealan SF. 

Mator, ispusena mustikla, mi forsiramo igrace u naponu snage (Raduljica, Kuz, kapiten)🙃

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Markoss said:

Meni je Hanga top, mada nisam siguran koliko nam je realan. Krvavokolenas, rilja za ekipu, moze sve zivo da sacuva. Nije u napadu ne znam koliko dobar, ali npr u kombinaciji sa Vildozom i Nedovicem, idealan SF. 

Što napisao kolega već iznad, mator i ispušena muštikla.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Crni said:

Morao sam smanjiti ton, jerbo lik koji je komentarisao na SK, rove kao bik kad ga stroje, pa ja ono u zivotu nisam cuo.

 

Isto, covek je enormno iritantan, ali kapiram da je to bilo potrebno da bi dobio posao. Kod nas je idolopoklonstvo i poltronizam cenjena kategorija. Jos kad krene da sarkasticno komentarise svaki faul Reala, uzmes i iskljucis ton. Bilo bi lepo da imamo mogucnost da gledamo samo sa ukljucenom publikom, bez komentatora.

 

9 hours ago, Crni said:

Komsije pokidale sto se tice Arene, da im zavidimo sa pravom, Naneli opak igrac, gledah ga u derbijima uzivo, ali sad je tek zasijao.

 

Svaka cast. Ovo je stvarno za svako postovanje na koji nacin oni bodre svoj klub. I ono okretanje ledja je genijalna ideja.

 

9 hours ago, Crni said:

Jedva cekam derbi, mislim da ce oni biti umorni, a mi nalozeni.

 

Bice oni nalozeniji, ako smo nesto naucili to je da Partizan uvek igra nalozenije, cak i kad su imali kanta ekipe, bili su nalozeniji.

9 hours ago, Crni said:

Nadam se da se jede Covic, jer je mogao to isto, da je bolji covek(mnogo bolji), da je manje bilo Keselja, Lipovija, Raduljica, Mekelova, Slorcijanitisa itd itd...bila bi i nama Arena mala, a ne da Pionir bude hala duhova.

 

Nije mogao. Covic je sitna dusa, egocentrik. Mi smo sve ove godine klali vola za jednu sniclu. Zato je i tacna izjava Ostoje da igramo rekreativno deset godina. Jedan Top 8, par jos dobrih sezona, ukljucujuci ovu ali samo zbog Duska i Kampaca, i to je sve. Sto se arene tice, ne zavisi to previse od rezultata, mada ima i toga. NJihova publika je gladna uspeha, nasi su se odavno zasitili, sto je tuzno ali je tacno.

 

9 hours ago, Crni said:

Sve ovo bih povezao sa SNS-om, navikli smo, oguglali i nema nikakve reakcije, cutimo i pravimo se da je sve u redu.

 

Kakvu reakciju ocekujes?

 

9 hours ago, Crni said:

Sta buh ja dao da je veceras Zvezda imala ovakvu utakmicu, pred ovolikim brojem ljudi...

 

Opet, to sve zavisi od publike. Treba voleti klub i kad nije prvi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čisto da udje u zapisnik.

 

Nije tačna Mijailovićeva izjava da igramo EL deset godina rekreativno.

 

Prvi sam uvek bio za kritiku familije koja upravlja klubom. Ali bih stvarno preskočio izjave stranačkog izvršioca kojem je uplala kašika u med.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, djura.net said:

jos jedna za zapisnik:

onomad, kada smo sa CSKA igrali za f4 nismo uspeli ni da popunimo arenu.

eto, to je slika navijaca kkcz.

Da smo dobili prve dve u Moskvi mozda bi bila 😀

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

Razloga je sigurno vise, i iluzorno je sad ulaziti u detalje, ali fakat je da oni vise cene kosarku od nas.

Pa jasno, iskreno tako je i sa Realom, puca im tuki za Basket, dok je u fudbalu druga pesma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim dosta navijaca iz komsiluka se zali na atmosferu sinoc, sto ne cudi s obzirom kako su nabili cene karata pa se razna "elita" sjatila da dodje na utakmicu jer je popularno, a verovatno dosta njih nije imalo pojma ko je onaj visoki Koprivica sto je usao u igru i odakle se on sad pojavio. Kao i kod nas u drugoj sezoni LS kada je Terzic stavio onolike cene, muka mi je bilo kada sam cuo ko je sve isao na te utakmice, ljudi kojima Zvezda nista ne znaci u zivotu. Ali to mozda i nije poenta, nego ne znam sto mislite da nama ne bi Arena bila ispunjena da nam se pruzi nesto novo, a ne nesto sto gledamo vec deset godina. Dobro je neko napisao (zaboravio sam tacno koji forumas), neka se zadrzi Kampaco i dovedu jos 2-3 dobra igraca pa ce se i kod nas prodavati sezonske i puniti hale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, John Terry said:

 

Razloga je sigurno vise, i iluzorno je sad ulaziti u detalje, ali fakat je da oni vise cene kosarku od nas.

 

I navijaci Zalgirisa i Makabija je vise cene od navijaca Reala, Bajerna, Barse ...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne bih se složio sa vama da oni nešto više cene od nas košarkaški klub i košarku. Jednostavno njima se ove godine sve poklopilo. Imaju najtrofejnijeg EL trenera, nosioce EL igrače, zajedno su dve godine i imaju kontinuitet a samim tim i dobru igru. Kao i svaki veliki sportski uspeh, praćen je i srećom pa su skoro tokom cele sezone zdravi i kompletni. Uz to im se FK raspao pa navijači nemaju izbora gde će ići. Mogu da se složim da su trenutno mnogo bolji ali za upoređivanje bih sačekao jednake uslove a pod tim mislim igranje u Areni ali i kontinuitet u stvaranju tima. Dosta vas je zaboravilo kakva je atmosfera bila u EC protiv Budivelnika, CSKA u EL pa i protiv istog tog Reala u Areni. Krcato, sve se trese od pesme, sa fantastičnim koreografijama i uvek nešto novo a pesma se čula od prve do poslednje četvrtine bez obzira na rezultat( kod njih baš i nije to slučaj ). Da vidimo i tu Arenu kad ostane Kampaco, Petrušev, Neda, Vildoza uz Duška i EL pojačanja. Naročito posle ovakve sezone KKP ( hvala im na postavljanu sportskog standarda za merenje patke ). I braćo i sestre polako sa zaključcima. Videćete šta su decibeli i atmosfera kad ispred Pionira/Kalemegdana trubači posle finala PO zasviraju onu našu. ❤

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Plant said:

 

I navijaci Zalgirisa i Makabija je vise cene od navijaca Reala, Bajerna, Barse ...

 

Ma ok, nije to uopste poenta, poenta je da je tako i da je meni zao sto je tako jer mi se bas fucka za fudbal a kosarku volim. 

2 minutes ago, Čočo said:

Uz to im se FK raspao pa navijači nemaju izbora gde će ići.

 

Ako im je to kriterijum, to nisu navijaci. Ne moze klub uvek da pobedjuje, ali navijaci su uvek uz klub.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, John Terry said:

 

Ma ok, nije to uopste poenta, poenta je da je tako i da je meni zao sto je tako jer mi se bas fucka za fudbal a kosarku volim. 

 

Ako im je to kriterijum, to nisu navijaci. Ne moze klub uvek da pobedjuje, ali navijaci su uvek uz klub.

U to neću da zalazim to je njihovo ali činjenice su da je JNA prazan a Arena puna.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

 

 jer mi se bas fucka za fudbal a kosarku volim. 

 

 

To ti je nekako 'made in USA' ... u Evropi je basket uvek bio neka vrta kusura.

Vrlo cesto i ne dobaci do mesta broj 2, sto s obzirom na kvalitet i ne zaslusuje.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, djura.net said:

jos jedna za zapisnik:

onomad, kada smo sa CSKA igrali za f4 nismo uspeli ni da popunimo arenu.

eto, to je slika navijaca kkcz.

 

Cisto da udje u zapisnik:

-Protiv Cska je bila navijacka tribina bocno gde nije bilo stolica i gde je bilo daleko vise ljudi koji su stajali kao sardine izmedju redova nego kad ima stolica te shodno tome da je bilo stolica deo tih ljudi bi popunilo rupe i na gornjoj tribini. Navijacka grupa nije ulazila na obican ulaz vec na novinarski bez ocitane karte. Zvanicno je bilo 18 500 jer se dobila kazna sa mec sa Budiveljnikom da je bilo vise ljudi nego sto je prijavljeno, inace tad nije imala igla gde da padne u hali.

 

 

 

-Ne bih zanemario da Cska dolazi u Beograd sa 2 pobede a Real sa 0.

 

-Posto komsije vole kladionice i izgleda priznaju samo to, kvota na Partizan je 7 da osvaja Evroligu tokom ove plej of serije a tokom nase je bila 101 da Zvezda osvaja https://www.alo.rs/sport/kosarka/smesna-je-kvota-100-1-na-zvezdu/44999/vest

 

-Mislim da ne moram da naglasavam skupocu rostera ondasnjeg Zvezdinog i ovog Partizanovog kao i sanse za prolaz

 

 

Fun fact oko cenjenja svog kosarkaskog kluba s kojom samo jedan argument macku o rep:

-U sezoni 17/18 u Evrokupu Partizan je gledalo prosecno 1886 gledalaca na 10 utakmica.

 

Nas je dolazilo 5000 prosecno na Evrokup.

 

Gde li je tada 20 000 "navijaca" ili 12000 "vernih" sezonaca. Mi smo do ove sezone drzali rekord sa sezonskim sa preko 5000 u sezoni 19/20 na ispustene mustikle Gista i Derik Brauna koji su nekada bili El Zvezde. Oni su na Zeljka i f4 i Nba pojacanja u Evrokupu imali 4800 sezonskih prosle sezone, prema njihovom pbg.news-u a pre toga smo konstantno prodavali preko 3000 sezonskih godinama unazad dok kod njih citiracu Micu Berica: "Partizan je tada zaradio oko 30 000 eura na sezonske i ulaznice".

 

Uozbiljite se.

 

I dosta o komsijama. Idemo po novu tripletu, u Kls smo ih prestigli, ove cemo i u Aba titulama.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 9
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Plant said:

 

To ti je nekako 'made in USA' ... u Evropi je basket uvek bio neka vrta kusura.

Vrlo cesto i ne dobaci do mesta broj 2, sto s obzirom na kvalitet i ne zaslusuje.

 

 

Malo je nelogicno da fudbal u kojem smo kurcev kurac, bude toliko popularan, a da se kosarka ignorise. A sa pola budzet FK Crvena Zvezda, KK Crvena Zvezda bi bio ranga CSKA. Prioriteti su nam skroz poremeceni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...