Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, srlepajce said:

Screenshot-20230430-200023-Instagram.jpg :classic_biggrin: dao Dusko slobodan dan

Sa kim li je išao i ko je vodio ovog probisveta u razgledanje Srbije pitanje je sad? 😂

Šalu na stranu nisam dugo video da su neki strani igrači išli tako u obilazak Srbije. Lepo za videti. Ben na Mari, Luka putuje po Srbiji. Odomaćili se momci. 😊

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kampaca po meni nema teorije da zadrzimo...

 

Real ce mu dati koliko treba, stvoren je za njih u ovom trenutku... Plus zivot u Madridu...

 

Menjace trenera, na pleju imaju dva penzionera i jednog nwg koji nije taj nivo Kampaca, nemaju koga da dovedu osim Kampaca...

 

Tako da sam ponosan i cast mi je sto mogu jos malo da gledam takvog majstora u nasem dresu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Sa kim li je išao i ko je vodio ovog probisveta u razgledanje Srbije pitanje je sad? 😂

Šalu na stranu nisam dugo video da su neki strani igrači išli tako u obilazak Srbije. Lepo za videti. Ben na Mari, Luka putuje po Srbiji. Odomaćili se momci. 😊

Vazda smo bili porodicni koncept!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Sa kim li je išao i ko je vodio ovog probisveta u razgledanje Srbije pitanje je sad? 😂

Šalu na stranu nisam dugo video da su neki strani igrači išli tako u obilazak Srbije. Lepo za videti. Ben na Mari, Luka putuje po Srbiji. Odomaćili se momci. 😊

Nadamo se da igrači nisu dobili vaučere za putovanje u Srbiji umesto plate. 

Link to comment
Share on other sites

Нека нас води до титуле у АБА и КЛС и ако жели нека оде. Ја искрено бићу срећан, а што рече човек изнад и поносан што је таква величина играла код нас. 

А шта би било кад би било - то ћемо да решавамо са Управом на крају сезоне, јер само је она крива што смо ове године у Евролиги играли "само" 34 утакмице.

 

 

Што се тиче замене, биће баш тешко да се задовољимо неким плејом, на карту емоције ићи ће се са Теом, али за 25+ минута не знам кога можемо да доведемо да би следеће године играли тај кур*еви топ 8

Link to comment
Share on other sites

Zaboravili smo mi šta je to kurčevi F8. Nikad nismo ni okusili šta se nalazi iza i šta se može otvoriti ako prodješ dalje.

Partizan se sam sebi posro u momentum jer upravo plaća cenu kapitena amera koji ih jeste doveo ovde gde jesu, ali i koji je dozvolio da ga namazani španjolci nasankaju na najstariju foru. Takodje plaćaju i cenu Žocovog nehaja za Lesorovo divljanje cele sezone i evo sada već druge suspenzije u samo mesec dana.
A imali su priliku da pometlaju kralja jednim stejtment useravanjem u Areni.

Ja bi u finalu ABA ozbiljno računao na Lesorovu tanku licnu. Neka ga produže na još tri godine.






  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kao da bi Lesor smeo da udari na nekog kao sto je Raduljica. Pogledati snimak iz Madrida. Vidi da Jabusele baca Exuma i ne odlucuje se da pritrci, vec odlazi ka Panteru koji se pesnici sa Musom i napada Musu, pa jos sa ledja. Zesca kukavica i uvek napada fizicki slabije. Kampaca, Petruseva i Musu. Na Bentila i Jabuselea nije ni pomislio da krene.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Al ste nasli Raduljicu da uzimate kao reper neke snage i mudovitosti. Covek kroz celu karijeru bio mlohav centar, bukvalno po mindsetu bek suter, bas bi odgovorio Lesoru, isto kao sto je i Petrusev. 
Radulja je tu da uskoči po potrebi sa klupe big stajl u našiljenim kaubojkama br.52... čisto radi vizuelnog efekta.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

7 hours ago, Markoss said:

Al ste nasli Raduljicu da uzimate kao reper neke snage i mudovitosti. Covek kroz celu karijeru bio mlohav centar, bukvalno po mindsetu bek suter, bas bi odgovorio Lesoru, isto kao sto je i Petrusev. 

Uopste ne bi ni dosao u situaciju da odgovori ili ne Lesoru, jer je Lesor kukavica koja ne bi smela ni da krene na tipa kao Raduljica, bez obzira na to da li je mlitav ili ne. Lesor je napao prvo Kampaca bez ikakvog razloga, pa Vildozu koji je pritrcao, ali samo dok Bentil nije stao ispred Vildoze. Napada Petruseva nejakog i to sa ledja. Isto tako pogledati snimak iz Madrida. On gleda kad Jabusele odvaljuje Exuma, na dva metra je odatle, ali se okrece i onda pritrcava ka Panteru da napadne Musu sa ledja. Teska kukavica.

https://ibb.co/qnVbJRT

Edited by kokodakalo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:


Vise mi deluje da ga vodio neki momak (no homo i no hard feelings - uopste ne kazem u negativnom kontekstu). 😄 

 

Haha (nemam više reakcija, ali smatraj da sam ti je dala) 😄 

Ma ko god da ga je vodio, lepo je da obilazi našu lepu zemlju. 🥰

  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

On 4/29/2023 at 12:40 PM, uini said:

montrezl nije narocito bitan u 76ers logici, tako da moze biti mesta iza reeda, sto znaci 20mins kada embiid ne igra.

 

petrusev je ocigledno usa guy, navikao je na te principe u koledzu i spreman je da sedi i ceka malu priliku za taj svoj pipe dream nba igraca.

 

princeton misli da on ima ono sto je potrebno za nba, ja jok.

 

opet, princeton mnogo bolje poznaje osnove basketa od mene, tako da verovatno ima smisla.

 

sta znam, ocigledno je da nije svima priritet da cepaju neku bitnu ulogu ako mogu da dobiju toliko a potencijalno [iako su sanse male] mnogo vise ako se poklopi par stavki u nba.

 

Verovatno može da iporuči nešto u napadu, ali zato ne može da isporuči apsolutno ništa u odbrani na NBA nivou.

Nije Harden da saspe 40 ko od šale, pa da ne razmišljaš šta radi pozadi. Na svaki njegov koš preko njega će biti primljena dva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...