Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

19 minutes ago, Clash said:

Kao prvo mi nemamo nikakvog uticaja na to da li ce KKP osvojiti EL.

Kao drugo u ponudi Barsa, Oly, Makabi, KKP voleo bih da uzme KKP.

Kao trece mislim da to moze biti nama samo motiv vise a to sto ce nas zezati Kuper i Kendrik iz petog dva mi nije bas nesto sto ce mi ostaviti gorak ukus.

Nema to veze da li ce Pera, Mika ili Žika nekog da zezaju Valjda je normalno da želis da tvoj klub bude uspesniji po broju trofeja od najveceg rivala. Plus je prirodno svuda u svetu sportskih rivalstva zelja da najveci rival ne osvaja i ne pobedjuje. Da li postoji jedan Brazilac koji je ravnodusan ili srecan zbog titule prvaka sveta Argentine. Ne postoji. Da ne pricam o klupskim rivalstvima.

Jebem li ga, mozda iz te starije garde kojoj pripadam se stvari drugacije posmatraju. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno u ovim okolnostima ja ću biti zadovoljan sa osvojenom ABA ligom samo u slučaju da u finalu dobijemo KKP. I ne vidim kako to može da utiče na raspoloženje. Majku mu, dobio si najvećeg rivala i osvojio još jedan pehar. Meni je to dovoljno. A što se tiče EL sezone ove godine smo naučili kako se ide u EL. Komšije će od mene svakako kada dodju u Pionir da dobiju aplauz za sve što su uradili u EL ove sezone a voleo bih i ostatak Pionira ( naravno posle ide sve po proceduri 😀 ) da našeg predsednika još više boli. Zbog ove sezone bih da mu obrazi budu crveni godinu dana k'o u prosečnog srpskog alkoholičara.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Plant said:

Jel moze moderacija da objasni zasto se brise post koji nikoga ne vredja niti se nesto razlikuje od slicnih ?

Nego ajd da pricamo o posledicama a uzrok ... sta ima veze kako je do toga doslo ... sramota

I to nije prvi put ... kad god se spomene finanasiranje oba kluba, krene brisanje.

Izvinite, ali ovo bas izgleda po nalogu ... SRAMOTA jos jednom

Sinoć je bilo ozbiljnih uvreda i napušavanja na EL temi pa nikom ništa, izbrišu post i teraj dalje ...tako je  jbg.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da niste otisli predaleko?

 

Pre svega lako otpisujete Oli i Barsu, koji su najveci favoriti i igraju fantasticno. Partizan je takodje u fantasticnoj formi, ali mislim da su ove dve ekipe za klasu bolje.

 

Takodje nakon onog haosa sinoc jos uvek se ne zna ko ce sve da otpadne i na koliko utakmica. Medjutim, kolko vidim kod stranih medija glavni kandidati od partizanovih igraca su Egzum, Panter i Lesor. Verovatno njihova 3 najbitnija igraca, tako da polako sa prognozama i time da su vec osvojili EL.

 

Inace, veceras igra nasa Zvezda, tako da bi mogli da se vratimo temi o njoj.

Ja iskreno ocekujem laganu pobedu bez nekih vecih oscilacija i padova u igri.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Drug Crni said:

Da vas ne kvotujem sve..aman ljudi,što ste navrli na mene ko smrt na babu?
To je moj rezon i moj pogled na sport. Na ovaj rivalitet takođe. Pratite,gledajte,navijajte..jel vam ja to sporim ili branim svojim stavovima?

Uostalom,i ja ću večeras ispratiti tekmu sa Zadranima ako brat @rd_udeli neki link :smiley50:

Ne sekiraj se brate sto se linka tice 🤣

Trebale bi uskoro oficialne arene, kroz par dana bi trebale biti na androidu i PCu.

Bit ce prilagođavanje kvalitete i link koji ne sjecka

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, rd_ said:

Ne sekiraj se brate sto se linka tice 🤣

Trebale bi uskoro oficialne arene, kroz par dana bi trebale biti na androidu i PCu.

Bit ce prilagođavanje kvalitete i link koji ne sjecka

 

Znaci tu si tico. Jeli bre pre neki dan gledam GSW Sakramento, i poslednji napad Sakramenta samo nesta slika osta zvuk.
I to se ne desava prvi put za kljucen i poslednje napade u nekim utakmicama, pa se zapitaj zasto stucas u tim momentima  😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, berti said:

Nema to veze da li ce Pera, Mika ili Žika nekog da zezaju Valjda je normalno da želis da tvoj klub bude uspesniji po broju trofeja od najveceg rivala. Plus je prirodno svuda u svetu sportskih rivalstva zelja da najveci rival ne osvaja i ne pobedjuje. Da li postoji jedan Brazilac koji je ravnodusan ili srecan zbog titule prvaka sveta Argentine. Ne postoji. Da ne pricam o klupskim rivalstvima.

Jebem li ga, mozda iz te starije garde kojoj pripadam se stvari drugacije posmatraju. 

Baš tako. Da mi je naći jednog navijača Boce koji navija da River uzme Copa Libertadores ili navijača Lakersa koji je ravnodušan kad Celticsi budu NBA šampioni, pa ću onda i ja navijati da naš najveći rival postane prvak Evrope.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tamburinjo said:

 

Znaci tu si tico. Jeli bre pre neki dan gledam GSW Sakramento, i poslednji napad Sakramenta samo nesta slika osta zvuk.
I to se ne desava prvi put za kljucen i poslednje napade u nekim utakmicama, pa se zapitaj zasto stucas u tim momentima  😄 

To se često dešava, dal je sad zbog kašnjenja strima, al kad je najvažnije ... muk i mrak. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Znaci tu si tico. Jeli bre pre neki dan gledam GSW Sakramento, i poslednji napad Sakramenta samo nesta slika osta zvuk.
I to se ne desava prvi put za kljucen i poslednje napade u nekim utakmicama, pa se zapitaj zasto stucas u tim momentima  😄 

Nije do stucanja nego se strim automatski sklanja cim se registruje full time na sofi ili rezultatima, a strim malo kasni za njima pa radi toga se cesto ne isprati zadnji napad. Ali to ce biti popravljeno uskoro hahah

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Znaci tu si tico. Jeli bre pre neki dan gledam GSW Sakramento, i poslednji napad Sakramenta samo nesta slika osta zvuk.
I to se ne desava prvi put za kljucen i poslednje napade u nekim utakmicama, pa se zapitaj zasto stucas u tim momentima  😄 

 

Meni se dešavalo da pri poslednjem napadu čim se ofišli završi tekma, ode stream u peršun. A ja nisam stigla da odgledam jer mi za minut-dva kasni stream uvek i secka 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Clash said:

Kao prvo mi nemamo nikakvog uticaja na to da li ce KKP osvojiti EL.

Kao drugo u ponudi Barsa, Oly, Makabi, KKP voleo bih da uzme KKP.

Kao trece mislim da to moze biti nama samo motiv vise a to sto ce nas zezati Kuper i Kendrik iz petog dva mi nije bas nesto sto ce mi ostaviti gorak ukus.

 

Prva lajna - to je to, ko će osvojiti EL ne zavisi od nas ni najmanje, mi treba da se bavimo onim takmičenjima na koja još imamo uticaj i da probamo da odbranimo oba trofeja.

 

Druga lajna - ovo je sve individualno, ja bih npr voleo da uzme bilo ko osim KKP (i Barse).

 

Treća lajna - motiva ne bi smelo da nam fali uzeo KKP EL ili ispao od Reala posle preokreta koji je highly unlikely. 

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Meni se dešavalo da pri poslednjem napadu čim se ofišli završi tekma, ode stream u peršun. A ja nisam stigla da odgledam jer mi za minut-dva kasni stream uvek i secka 😄 

Ma dee ba, to je tebi nesto do neta, ili na Kopaoniku gledas pa je los signal🤣😝

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, rd_ said:

Ne sekiraj se brate sto se linka tice 🤣

Trebale bi uskoro oficialne arene, kroz par dana bi trebale biti na androidu i PCu.

Bit ce prilagođavanje kvalitete i link koji ne sjecka

 

Imate bre na yt lika koji stalno nakaci nasu tekmu. Nimfotv mislim da se zove.

 

Evo ga link kanala:

 

https://youtube.com/@nimfotv5598

 

 

Edited by BojanaCZV
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Sinoć je bilo ozbiljnih uvreda i napušavanja na EL temi pa nikom ništa, izbrišu post i teraj dalje ...tako je  jbg.

Sinoc se govorilo na toj temi da su misevi izasli iz rupe i tako to. Ne vidim da je banovan nalog, ali je uredno obrisano i kapiram da se upis odnosio, naravno, na nas. 
No dobro, ima tema za zalbe koja je svakako izgubila smisao. 

Link to comment
Share on other sites

Ne mora link, moze se i otici do Pionira veceras.

Prvomajski produzeni vikend pocinje, biće parkinga a pustili su i dzabnu tribinu D za roditelje sa malom decom.

Uvek neugodni Zadar da izgori u grotlu Pionira.

Mislim ja idem na utakmicu pa reko ako je neko zaboravio da podsetim.

Edited by Clash
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedan osvrt samo, Partizan je urnisao Real sutem za tri poena, ove sezone su im dva puta sasuli 100+ poena a dva puta 90ak. Jasan pokazatelj da u svakom sportu talenat uvek prevagne, iako jeste skup taj njihov talenat, ali oni nemaju igraca karakteristika Lazic/Lazarevic da cuva najboljeg protivnickog igraca, mozda je Aleksa najpriblizniji tome ali on je ipak dosao kao drugi strelac ACB lige i njegova dobra odbrana samo je plus za njegove partije. Sustina je u tome da filozofija KKCZ mora da se menja, kako u sportskom tako i u rukovodstvenom delu, ako zelimo da napravimo rezultat nalik komsijama. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, necke said:

Jedan osvrt samo, Partizan je urnisao Real sutem za tri poena, ove sezone su im dva puta sasuli 100+ poena a dva puta 90ak. Jasan pokazatelj da u svakom sportu talenat uvek prevagne, iako jeste skup taj njihov talenat, ali oni nemaju igraca karakteristika Lazic/Lazarevic da cuva najboljeg protivnickog igraca, mozda je Aleksa najpriblizniji tome ali on je ipak dosao kao drugi strelac ACB lige i njegova dobra odbrana samo je plus za njegove partije. Sustina je u tome da filozofija KKCZ mora da se menja, kako u sportskom tako i u rukovodstvenom delu, ako zelimo da napravimo rezultat nalik komsijama. 

 

Ako neko prati trendove i usavrsava se to je Zeljko, bez obzira na godine. Stoga ne cudi kako hoce da igra. 

Mozda mnogi hoce ali ne umeju ... on ume i moze. A to kosta, ne manje nego u Atini ili Istambulu ( 'ajmo mederacijo cepaj ). 

A mora se reci da ima ove sezone i mnogo srece sa povredama ... sto svojih, sto protivnickih igraca.

Ladno je sezonu izneo sa 5,6 top klasa igraca i par izmena koliko da ovi ne skapaju. Kockao se za sve pare i dobio. I jos nesto ... vecina njih je bas napredovala. Zna znanje, jbg

 

Edited by Plant
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...