Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, Čočo said:

Ne znam. Znam samo da u sadašnjoj košarci sa 17,18 nisi više dete. 

Samo što "deca" tog uzrasta ne igraju u EL ekipama. Momci treba da treniraju kvalitetno a klub da im omogući kvalitetne trenere i uslove. Ko bude najviše radio taj će uspeti.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

Samo što "deca" tog uzrasta ne igraju u EL ekipama. Momci treba da treniraju kvalitetno a klub da im omogući kvalitetne trenere i uslove. Ko bude najviše radio taj će uspeti.

U slovo se slažem sa ovim što si napisao. Moja replika je bila na to da nisu ,,deca". Jednom nogom a neki već i sa obe su profesionalni košarkaši pred kojima je dug put.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, berti said:

Sada da pitas te balvane kako je to Duško ustaša a Hezonja nije, kao telad bi blejali.

Naravno, niti je Dusko ustasa, niti je Hezonja to, ali mamlazima ne vredi objasnjavati.


Баш тако. Мени ладно обрисаше постове за Ацу Петровића за којег знам да је осим пргавац и стари шупак. Асоцирали људи ваљда да сам циљао на нацију, политику шта ли. А онда овде држе предавање на тему политичке коректности да би отишли у крајности на нивоу филма “3 карте за Холивуд”…

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Markoss said:

Real hoce da vrati Kampaca, a Pao je spreman Vildozi da ponudi 1.5 milion po sezoni.

 

Male su sanse da ih zadrzimo, realno. Ali ajde, videcemo. 

Ovo si video u medijima ili insajd?Jer i Grci prenose iste brojke za Vildozu s tim sto kazu da je gotova stvar i da je na 3 godine.

Ne vredi on toliko,osim ako bi ga koristili kao adut u zadrzavanju Fakunda.

 

 

 

Gacic stvarno izgleda ima 216...to je ozbiljan fenomen.S obzirom da moze da pogodi iz driblinga a dobre je motorike to treba gurati maksimalno.Dati mu podrsku i kosarkaski i psiholoski.Takav genetski dzek pot moras ozbiljno da ispostujes ulaganjem u isti.Pa koliko sreca i frame dozvole...

Nisam nasao neki adekvatniji video.Da li ce moci u pozicionom napadu da igra sa loptom ne bih se kladio ali kontru svaki mec povuce sa sigurnoscu i ima rucnu sto je bitno.

 

Edit:sramota je sto se dopusta desetina upisa o kkp i Hezonji na ovoj temi i da u tome ucestvuju moderatori.Totalni off,cak i van sporta.Terate ljude sa foruma.

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

 

Ako se svi slažemo da treba poštovati igrače nevezano za nacionalnost, veroispovest, seksualno opredeljenje i(li) boju kože, zašto je onda potrebno gest navijača Partizana secirati i tražiti različite motive da im se taj gest pripiše? 

Ako se svi slažemo da je to pozitivan primer u našem sportu (s obzirom na istorijat sukoba između naroda na ovim prostorima i činjenicu da je nacionalizam u Srbiji još uvek snažno izražen), zašto je problem napisati samo "super gest navijača"? I ne napisati ništa više sem toga.

Al mnogo masis poentu, oni to ne rade iz tih razloga iz kojih ti mislis. Oni to rade iz nekog svog laznog ubedjenja da su drugaciji i elita. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, L' Imperatore said:

 

Jeste, šteta. Mada, igrati 1 na 5 celu utakmicu i dovuči ovaj tim do neizvesne završnice je po meni uspeh. Rekao bi da je ovo jedna od skromnijih generacija u modernoj istoriji našeg kluba.

 

Musicki je osica. Osim Topa niko nije umeo loptu da prenese kad im se on natovari

Nisam gledao ali me iznenadila ova loša utakmica Topa, bar po statistici.

 

Što se tiče Musickog, šteta što je ofanzivno limitiran igrač, ruka mu je baš tvrda. Ali mogu da ga vidim u ulozi specijalca tipa Lazić, gde je zadužen da davi najboljeg protivničkog spoljnog igrača. Držim mu palčeve, vidi se napredak u igri od svetskog iako je i dalje krut. Da ima stabilan šut i da bolje završava ispod obrača bio bi baš bombona igrač. Drago mi je da ima neko ko voli da rilja a ne samo da puni statistiku.

Link to comment
Share on other sites

Decko je igrao 4 utakmice u tri dana , sa ekipom  gde su svi ostali bekovi i plejevi panjevi  koji ne mogu ni loptu da prenesu preko svog terena , uz  to je Topic odmah u prvoj utakmici zadobio povredu noge, cesto je hramljao i pravio grimase u nastavku , siguran sam da je igrao rovit. Topic ce biti  ekstra igrac, dostojan zamenik Teodosica  ako izabere zdravu  sredinu za razvoj karijere  a mislim da to CZ na zalost nije.

Edited by Miki8
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Baš su mi odvratni ovi naslovi tipa Topić tragičar.... umesto da pohvale jednog od najtalentovanijih mladih igrača,kojih maltene da više i nema, oni ga još ubijaju u pojam sa ovako odvratnim naslovom.

 

Nadam se da čitaju ovaj forum i ti takozvani novinari i jedna poruka za njih: Vi ste najobičniji klošari koji niste veći od podguzne muve!!!!

  • Like 24
  • Love 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, goldberg said:

 

Kada klubove budu vodili brodovlasnici (Oly), bogata porodica Giannacopoulos (PAO), Armani, bogatasi iz Turske ili kada budu dobijali deo kolaca od prebogatih fudbalskih klubova onda neka dovode i Durenta ako mogu i ako im se to isplati.

 

Posto to nije slucaj i posto samo srpske pauerhause finansira drzava koja je uz to i uboga i jedna od siromasnijih u Evropi, onda cu pisati protiv pravljenja Armanija i Fenera od takvih klubova.

 

Mislis li da je Tedeschi lud pa nije zeleo da plati licencu? Pa nije, nego on klub finansira iz svog biznisa i ne pada mu napamet da baca pare koje nema. Sta mislis, zasto PAO ima mnogo manji budzet nego ranije (kada je i trener za TOP3 budzeta bio kod njih)? Pa zato sto novi vlasnik vise ne zeli da ulaze koliko su ulagali njegov otac ili stric.

 

Ta ulaganja u kosarku nisu ulaganja u mlade talente, u skolu kosarke, u infrastrukturu, to su ulaganja u dva kluba i to je tako jer su Srbi vecinski odlucili da ih to zanima (nije nesto mnogo inteligentna zanimacija, ali nebitno - Srbija je jedina drzava u Evropi (osim donekle CG) koja se zaduzuje da bi omogucava iskljucivo dva kluba da zive snove osvajanja EL).

Ti si napisao: sprda sa njihovim takmicenjem tako sto pocne da u svoje projekte dovodi koga god pozeli

Moj odgovor se nije odnosio na izvor finansiranja, jer nije ni tvoj, vec na to da se AV sprda sa EL jer dovodi koga zeli. 

Jos jednom - zbog cega bi brodovlasnik mogao da dovede koga zeli, ili Barsa koja je u dugovima do guse, a ne moze KKCZ / KKCZ? 

Jos jednom - to mi lici na kompleks nize vrednosti protiv koga se borim godinama svojim ponasanjem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Benito said:

I Bentil se povredio, bez njega sutra.

A sta se njemu sad desilo? Izvrnuo zglob plesuci na stolu na svadbi sestrine pastorke?

 

Nije bitno gde i kako, nego sta je u pitanju i koliko ce biti odsutan?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

A sta se njemu sad desilo? Izvrnuo zglob plesuci na stolu na svadbi sestrine pastorke?

 

Nije bitno gde i kako, nego sta je u pitanju i koliko ce biti odsutan?

Protiv Asvela se povredio. Lepo je krenuo i onda presedeo drugo poluvreme. Ko nas je kleo nije dangubio. Meni je ovo neverovatno da ne možemo cele sezone da se zakrpimo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije nas niko kleo. Sami smo doveli dva staklena igraca, Nedovica i Martina, pa kad se neko jos povredi pored njih onda deluje kao tragedija. Ozbiljan klub tako ne sklapa ekipu. Na stranu nase simpatije ili nesimpatije. Nama su dva od 6 glavnih igraca stakleni, jedan je klinac, jednom je glava u oblacima, plus Kampaco i Vildoza.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, John Terry said:

Nije nas niko kleo. Sami smo doveli dva staklena igraca, Nedovica i Martina, pa kad se neko jos povredi pored njih onda deluje kao tragedija. Ozbiljan klub tako ne sklapa ekipu. Na stranu nase simpatije ili nesimpatije. Nama su dva od 6 glavnih igraca stakleni, jedan je klinac, jednom je glava u oblacima, plus Kampaco i Vildoza.

Tako je. Ali su nama ove sezone povredjeni Lazić( ne sećam se kad je ovoliko dugo bio odsutan pa čak i povredjen), Ivanović, Dobrić, Vildoza, Bentil uz staklene Nedovića i Martina. Ne treba da generalizujemo zbog dva igrača. Čak su i ta dva igrača veći deo bili tu. Ali nikad nismo bili kompletni. Stvarno neverovatno. 

Link to comment
Share on other sites

Ne bi se to previse primecivalo da imamo 6-7 igraca u top formi koji guraju sezonu. Lazic je sporedan igrac, igrac uloge. Nama dva igraca koji su projektovani za 25+ minuta po utakmici imaju istorijat povreda. A ovi koji ih menjaju su u najbolju ruku evrokup materijal. Lazic, Dobric, Ivanovic, Mitrovic...to su momci sasvim solidni ali za nivo ispod, tako da kad su ti lideri povredjeni to sve deluje katastrofalno, a u stvari je nasa greska od pocetka. Preveliki rizik smo preuzeli i sad se samo desava ono sto se moglo pretpostaviti.

 

Nase komsije su, bicu opet dosadan i ne zamerite na tome, primer kako treba praviti jak roster ako vec igrac Evroligu. Znaci 6-7 lidera koji se malte ne ne povredjuju, propuste po neku odlukom trenera. I oni bi najebali da im igra zavisi toliko od Trife i Avramovica, kao sto nama zavisi od Dobrica i Pefija. Jebiga, zajeb u startu. I ne bi bilo bezveze da je prvi put, svako pogresi, ali mi bas ne ucimo iz gresaka. Zamisli samo sa kakvim adutima smo mi usli u sezonu, Vildoza i Kampaco su iskrsli tek kasnije. Zamisli da je neko bio dovoljan debil u glavi da je mislio da mi mozemo samo sa Nedovicem 🙂 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, John Terry said:

Ne bi se to previse primecivalo da imamo 6-7 igraca u top formi koji guraju sezonu. Lazic je sporedan igrac, igrac uloge. Nama dva igraca koji su projektovani za 25+ minuta po utakmici imaju istorijat povreda. A ovi koji ih menjaju su u najbolju ruku evrokup materijal. Lazic, Dobric, Ivanovic, Mitrovic...to su momci sasvim solidni ali za nivo ispod, tako da kad su ti lideri povredjeni to sve deluje katastrofalno, a u stvari je nasa greska od pocetka. Preveliki rizik smo preuzeli i sad se samo desava ono sto se moglo pretpostaviti.

 

Nase komsije su, bicu opet dosadan i ne zamerite na tome, primer kako treba praviti jak roster ako vec igrac Evroligu. Znaci 6-7 lidera koji se malte ne ne povredjuju, propuste po neku odlukom trenera. I oni bi najebali da im igra zavisi toliko od Trife i Avramovica, kao sto nama zavisi od Dobrica i Pefija. Jebiga, zajeb u startu. I ne bi bilo bezveze da je prvi put, svako pogresi, ali mi bas ne ucimo iz gresaka. Zamisli samo sa kakvim adutima smo mi usli u sezonu, Vildoza i Kampaco su iskrsli tek kasnije. Zamisli da je neko bio dovoljan debil u glavi da je mislio da mi mozemo samo sa Nedovicem 🙂 

Ovde već ne delim mišljenje sa tobom. Mi smo odlično izgledali kad su svi bili zdravi ( opet nismo bili kompletni zbog odsustva Kampaca) i sa EC igračima koje si naveo. Istovremeno u tom periodu dok smo mi izgledali odlično i igrali najbolju košarku sa odličnim rezultatima i skoro kompletni, KKP je bio bez Koprivice, Smailagića i Avramovića i to je bio period kad su izgledali očajno i svi znamo sa kakvim rezultatima. Da li je to bila koincidencija ili im je sistem zatrokirao zbog odsustva EC igrača ne znam. Ali činjenice su tu.

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, propolis said:

Nadam se da čitaju ovaj forum i ti takozvani novinari i jedna poruka za njih: Vi ste najobičniji klošari koji niste veći od podguzne muve!!!!

 

Bravo.

 

Nabijati decku da je tragicar nakon sto je odigrao fantastican turnir, i to u dobu kada je jedino potrebno da razvija svoje vestine i nikako da se ne opterecuje rezultatima.

6 minutes ago, Stefi88 said:

Znaci po svemu sudeci sledece sezone opet menjamo 7-8 igraca, nista novo za nas...

 

???

Link to comment
Share on other sites

Super vikend, nagledao sam se juniorske kosarke 😄 

 

Nije ovo lose sto je prikazano na ANGTu, za juniorski nivo je fino. Najvise sam se fokusirao na domace timove a posebno naravno na Zvezdu. Od domacih na turniru ima tu sigurno barem 4 igraca koji ce imati znacajnu ulogu u repki za nekih 5-6-7 godina. Topic, Drezgic, Djulovic, Jovic...

 

Ako se fokusiram samo na Zvezdu, zabelezio sam par imena. O Topicu ne treba posebno trositi reci, sve je receno, najbolji skorer, prva petorka i MVP turnira, uz to deli i prvo mesto po broju asistencija. On je sada vec senior i greota bi bilo da nema minute. Ja bih ga vec stavio barem kao treceg pleja tj. petog beka. Mora da mu se nadje barem 15-20min u ABA i 10min u EL sledece sezone (ili vise, ako bude EC). 

 

Osim Topica, svi ostali su onako... steta je sto nije bilo nikoga da ga isprati. Siguran sam da bi onda i Topic izgledao jos bolje jer je ovako morao da resava neke stvari sam. Da li je to zamisao trenera bila ili se jednostavno tako desavalo na terenu, ne znam, nisu se culi tajmauti. Jedini koga bih jos izdvojio su pominjani Lazar Gacic sa svojom visinom ali i solidnom pokretnoscu za tu visinu i mekanom rukom. Medjutim on je daleko od seniorske kosarke iako puni 18. Mekan je u telu, treba tu jos mase i imao je neke "neartikulisane" poteze, tipa driblanje sebi u nogu ili kasnjenje sa faulom odnosno pokusaj da izbije loptu ili blokira zakasni pa bude faul. Opet, dosta je pokretan za tu visinu, cak i previsok (jer ima jos da raste) ako nece nabaciti masu i postati centar. Pitam se da li bi mogao biti neki Boban Marjanovic u nastajanju. Pomenuo bih jos 2 imena, Lazar Gagic je neko ko deluje kao da ima najvise energije u timu, neki Lazic/Dobric/Lazarevic u nastajanju. Promasio je gomilu suteva za 3p i imao dosta izgubljenih ali bas odaje utisak nekoga ko ne odustaje, ima ga svuda po terenu. I puno minuta provede u igri i deluje kao da se ne zamara kao drugi. Svi oni postaju seniori ove godine i trebalo bi im naci mesto gde ce imati minute. Gagic u FMP, ako nam je ista FMP napravio to su onda vise ti srednje-visoki sljakeri. I drugo ime na koje treba obratiti paznju je Andrej Lucic. On je tamo mislim najmladji, 2007. godiste a imao je 15ak minuta. Citajuci kasnije vesti o njemu i statistiku vidim da je u pionirima i kadetima iskakao u odnosu na generaciju, nesto kao Topic u juniorima, pa ce mozda i on zablistati na slican nacin sada u juniorima. Malo je srece nedostajalo da sada o njemu pricamo mnogo vise - on je promasio onu trojku iz kornera za pobedu protiv Mege. Neka, nije bitna pobeda, u mladjim kategorijama to i ne treba da se gleda, vec ko sta nauci, kakve pouke izvuce iz ovakvih situacija. A verujem da ce Zvezda i dobiti pozivnicu za F8 turnir.

 

Edited by Kooineeperk
slovo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, drakon1 said:

A sta se njemu sad desilo? Izvrnuo zglob plesuci na stolu na svadbi sestrine pastorke?

 

Nije bitno gde i kako, nego sta je u pitanju i koliko ce biti odsutan?

Zglob kad je Dusko probao sa 3 visoka.

Probao Ben...isao do svlacionice, vratio se, rekao: I can't man, stavili mu led i vise nije ustajao.

Imam cak i foto...not nice to see.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...