Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Volter said:

Možemo se mi tešiti da ovo ima veze sa lošom formom, ali nema. Slične stvari koje je radio Duško i kad smo pobeđivali radi i sada. Tada smo pobeđivali, sada ne. Koriste drugi sve naše slabosti, tužno je bilo videti večeras nemoć naših centara. I pored svih brljotina Čovića mi smo imali svoje šanse. Samo smo krivi što ih nismo iskoristili i što smo gubili dobijene utakmice. Večeras ništa od magije ni Kampaca, ni Vildoze, ni Nedovića. Niko da pogodi kad je bilo potrebno, a bilo je potrebno samo jednu loptu da ubace i rešimo utakmicu. 

Tako je to kad zavisis od 2-3 igraca. 

 

Nepotrebno se stvara utisak ovde da je Radonja ne znam kakav trener ili kriv za bilo sta. Verujem da ga 99,9% zvezdasa obozava i voleli bismo da se vrati jednog dana. Sustina je da ni on sa ovakvom koncepcijom ekipe ne bi uradio nista drugacije. Kampaco ostavi Lazarevica samog ispod kosa ovaj ne moze da zavrsi to. Dzabe imas Ferari na bekovskim ako ti je Fica na ostalim pozicijama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Crni said:

Sutra je derbi, prvi derbi za koji me apsolutno boli uvo.

Srnic, Gobeljic, Terzic...iste face, ista sranja su mi ogadile FK Crvena zvezda.

Mislim da je Covic na putu da ih prestigne, jer samo on i niko drugi do njega je kriv za ovako besmisleno skrojen tim.

Ne bih nikad vise pozeleo povratak Radonjica, jer seme koje je posejao, ubiremo sve ove godine. Nemam vise zeludac za rukometase, "specijalce", za kumove i sinove, za rekovalescente i partijske drugove...

Sto kaze mali Mardeljamo "jebes ukus keša, ako s' govnima se meša"

Ako postoji mogucnost da Ivanovic kreira tim na leto, mozda dobijemo nesto smisleno, ovo treba odbolovati do tada nekako.

 

Hahahaah mati mila i draga, krenula je spin masinerija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 poraza od poslednjih 8 utakmica. Pri tom,nismo igrali sa kremom EL,nego sa donjim domom. Nisam ocekivao ovako tezak raspad,priznajem. Mi sto smo se vise kompletirali,to gore igramo.

Mislim da je Dusko u drugom poluvremenu jedino pogresio sa Nedovicem. To je @Kvaratskheliaobjasnio u dva njegova posta. Trebao je dobiti vise minuta na ustrb "tango dua". Stali smo na +9 misleci da je gotovo. Tako smo stali u Kaunasu,u Tel Avivu..sumnjam da je to trenerova zamisao..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Radonju niko nije oterao, vec je on nas odjavio. Nije otisao ni u bolji klub ni kod manjeg ludaka od gazde, vec za nesto vise novca.

Radije bih uvek pustio da sastavi ekipi po svojoj meri Duska koji ima blizu 60ak posto pobeda u EL od Radonjicevic 40, a uz to njegovi timovi igraju bolju i moderniju kosarku. 

Dusko je nasledio za godinu stariju vec omatorelu domacu osovinu.

Neverovatno mi je da se uopste raspravlja o tome kao o opciji.

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, necke said:

Tako je to kad zavisis od 2-3 igraca. 

 

Nepotrebno se stvara utisak ovde da je Radonja ne znam kakav trener ili kriv za bilo sta. Verujem da ga 99,9% zvezdasa obozava i voleli bismo da se vrati jednog dana. Sustina je da ni on sa ovakvom koncepcijom ekipe ne bi uradio nista drugacije. Kampaco ostavi Lazarevica samog ispod kosa ovaj ne moze da zavrsi to. Dzabe imas Ferari na bekovskim ako ti je Fica na ostalim pozicijama.

 

Lazareviću svaka čast na borbi, igri u odbrani, ali mi je neshvatljivo da toliko dugo igraš košarku i imaš onakve reakcije. Zicer, lagana situacija, za to ti i ne treba iskustvo niti nekoliko godina igranja košarke.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

 

Lazareviću svaka čast na borbi, igri u odbrani, ali mi je neshvatljivo da toliko dugo igraš košarku i imaš onakve reakcije. Zicer, lagana situacija, za to ti i ne treba iskustvo niti nekoliko godina igranja košarke.

Obicno kada klinci pocnu da igraju kosarku loze se na to da ubacuju loptu kroz obruc i da budu sto bolji skoreri. 

 

A onda se pojave Lazic i Lazarevic. Kao da su sa nekog drugog sporta poceli da igraju kosarku sa 17 godina.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Naravno da opet svi igrači izgledaju kao dunsteri, kada igra nikakvog smisla nema, bez koncentracije, jasnog plana.. kako bi uopšte neko opisao ono što KKCZ igra u 2023 u EL pod Duškom? Potpuno bezlično i besmisleno.

 

Ispustio je priliku da KKCZ umeša u ozbiljnu borbu za top 8 i 8 kola pre kraja zatvorio vrata ovoj EL sezoni.

 

Ukratko, ne možeš izgubiti od ovakve Albe u do or die utakmici kući. To je jednostavno no no i tu nema šta da se mudruje dalje. To je ozbiljan fail. Kao što je ozbiljan fail da ti protivnik sa po 15 ili koliko već : 0 zatvara i u Kaunasu i u Minhenu utakmicu.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Sledece sezone cvrsto navijam da igramo EK. To je nasa realnost i tjt. Kad ti za ovoliko godina nista ne uradis ne zasluzujes ni da igras vise. 

Tako kad kazes ispada kao da smo svake sezone imali tim i ambicije za top8, a realnost je da smo skoro svake sezone na papiru bili medju najlosijim ekipama u Evroligi, a isto tako i po budzetu (informacija sa stranih portala, ne iz Covicevih tabela). Isto tako, tom logikom pored nas ne treba vise EL da igra ni recimo Alba, Pao, Valensija jer su i oni uvek ispod osme pozicije, a ako se ne varam Baskonija ima samo jedan top8 a igrala je svaku sezonu novog formata EL.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Kampaco je odigrao prvi meč u Evroligi.

– Evidentno je da je bio par dana sa Argentinom i možda zato nije igrao bolje. Ali je on bitan za nas i odigrao je dobru utakmicu.

 

Sve su manje šanse za TOP 8.

– Zvezda se neće predati i nada za top 8 nije ugašena. Ja se ne predajem do zadnjeg momenta, a ako ostanemo bez šansi, i tada ćemo se boriti. Najviše zbog ove publike koja nas svuda prati i tužni smo zbog navijača.

 

Nije ovo prvi put da crvena zvezda ovako gubi utakmicu.

– Još smo neke utakmice izgubili ovako, kao protiv Žalgirisa. Čekamo da prođe vreme, ne igramo agresivno i padnemo u odbrani. Moramo imati fokus 40 minuta.

 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Redstar0356 said:

Prosle sezone smo imali JEDNOG. 

KALINICA. 

Hollins vidimo kako se naigrao u El 

Volters dosao iz Ec a sledece sezone opet ide tamo 

Pa smo imali isto skor. 

 

Mitrovic,Kuzmic, Cirbes 

Deda 

 

Mitrovic, Kuzmic, Radulja, Martin 

Bentil, Petrusev (Zamalo Polonara)

 

 

Zasto Dejo nije dobio ovo nekad?

 

Kalina, Lazarevic, Dobric, Lazic 

Vs 

Holland, Lazarevic, Dobric, Lazic 

 

 

Ok tu smo bolji za Kalinu 

 

Nedovic, Vildoza 

 

Hollins 

 

 

onda 

 

Kampaco, Ivanovic, Markovic 

 

Wolters, Ivanovic, Markovic 

 

 

A opet izgledamo x puta gore nego prosle sezone. 

 

Pa dajte da se ne zajebavamo. 

 

Pojedi sujetu ili bezi u predgradje. 

 

Od blata ga vec pravimo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opet nismo išli u top8 jer smo imali još manje EL igrača a što se tiče da li smo izgledali bolje, pa i nismo baš. Samo se zaboravio lep broj katastrofalnih EL utakmica prošle sezone.

 

 

A ovo prizivanje Radonje i teranje Duška posle 4 Duškova meseca sa ekipom koju nije on birao je smehotresno, ali bukvalno smehotresno i nadam se da NČ nije baš tolika budala da razmišlja kao forumaš prosečan. Dovoljno je što je usrao i početak sezone.

Edited by Урош19
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Апропо расправе око тренера и наших центара ове године, само да подсетим да је Лесор био слободан прошле сезоне али нам није требао...

Edited by pachupa
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pachupa said:

Апропо расправе око тренера и наших тренера, само да подсетим да је Лесор био слободан прошле сезоне али нам није требао...

U tom trenutku je bio potrebniji Marković.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Drug Crni said:

7 poraza od poslednjih 8 utakmica. Pri tom,nismo igrali sa kremom EL,nego sa donjim domom. Nisam ocekivao ovako tezak raspad,priznajem. Mi sto smo se vise kompletirali,to gore igramo.

Mislim da je Dusko u drugom poluvremenu jedino pogresio sa Nedovicem. To je @Kvaratskheliaobjasnio u dva njegova posta. Trebao je dobiti vise minuta na ustrb "tango dua". Stali smo na +9 misleci da je gotovo. Tako smo stali u Kaunasu,u Tel Avivu..sumnjam da je to trenerova zamisao..

 

Pa i nije kad stalno ponavlja da prestanemo u poslednjih 5 minuta da igramo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, medobrundo said:

Naravno da opet svi igrači izgledaju kao dunsteri, kada igra nikakvog smisla nema, bez koncentracije, jasnog plana.. kako bi uopšte neko opisao ono što KKCZ igra u 2023 u EL pod Duškom? Potpuno bezlično i besmisleno.

Malo mi je ovo preostar komentar. Mi smo danas odigrali vecinu minuta poprilicno smisleno i imali pobedu u dzepu. Da je ceo mec bio kao poslednjih par minuta onda u redu, ali mi smo ne racunajuci par minuta u 2/4 konstantno bili u prednosti, igrali smo odlicnu odbranu, solidan napad, a problem je bio skok. Jednostavno, raspad u finisu kao i na dosta utakmica ove sezone nas je kostao pobede. Nekad smo se provlacili, vise ne. Imas osecaj da nam treba jedna odbrana i jedan kos da resimo mec, a mi vezemo pet odbrana sa primljenim poenima i pet napada promasenih suteva, nerealno. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...