Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Desava se da tim padne u formi. Vazno je da najbolje igramo na kraju sezone, a budite sigurni da ako osvojimo ABA ligu sigurno igramo EL i sledece godine. Mislim da cemo se podici posle kupa. Pomocice i Kampaco i Martin. Martin na bas fali, pogotovo odbrambeno. Zato je najvaznija utakmica u EL za nas je sledeca protiv Makabija. Ako ne igra Lorenco sve je moguce. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pacino said:

Mislim da više ne idem na gostovanja. Izgleda da sam pokupio sav maler koji su @uvrnuto i @Magia imali kod komšija...

 

Meni pričaš.

 

Na stranu rezultati al je bilo je sa navijačke strane odlično iskustvo.

 

A sad tri dana jahanja pa da se nekako stigne na Igokeu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Placebo Lone star said:

Evroliga je takmicenje zabimljivo samo po sebi,a nikako radom te institucije ko se moze tako nazvati.Propasce i ona jednog dana kao i Fiba.A mi cemo uvek da postojimo.

Браво,такмичење које није финансијски исплативо које су реално клубови са овог подручја,тренери и играчи направили таквим какво је,не заслужујемо овакав третман и условљавање и свакогодишњи притисак да се буде шампион да би био у прилици да га играш...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Patriota iz kauca said:

 imate vrhunske bekove (Nedović i Vildoza) koji kad su zajedno na parketu to je rapsodija.

Kamo srece da je tako, ali u poslednje vreme se cesto desava da ne licimo ni na sta sa njima dvojicom na parketu i da ima boljih petorki od te. Pre svega zbog Nedovica koji je bas pao u formi. Jedan od razloga zasto nikad nije dostigao neke top klubove i bio prva klasa EL igraca je upravo ova nekonstantnost. Mesec dana igra kao da bi mu Klay Thompson grejao klupu, a onda ide period kad ili se povredi ili potpuno potone u formi. Vukao je jedno vreme junacki, ali u 3 od poslednje 4 utakmice (sem derbija) je cist minus igrac, sto je za mene razocaravajuce jer jedva i da se trosi u ABA ligi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kontra said:

 

Meni pričaš.

 

Na stranu rezultati al je bilo je sa navijačke strane odlično iskustvo.

 

A sad tri dana jahanja pa da se nekako stigne na Igokeu.

Brate, muke. Jedino što mogu reći da je bilo dobro su odlasci na utakmicu sa nadom da možemo da dobijemo. 

Što se utakmica ticalo, ne znam zašto ali sam znao da iz dobre odbrane, a bilo je u par navrata, krenemo u napad traljavo i tačno se moglo videti da odbranu nećemo naplatiti. 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, pavijan2 said:

Nije isto prozvati Kampaca i Petruševa.

Kampaco igra svoje da li ga hvalio ili prozivao.

Filip mi deluje kao neko ko brizne u plač posle takvih prozivki.

 

i za njega i za zvezdu ce biti bolje ako bude naucio da prihvati kritiku, odnosno, reaguje pozitivno. veliki je momak i solidno veliki talenat.

 

kad se setim kako je izgledao u prozorima kod karija i uporedim to sa ovim partijama, ludilo.

 

ne sme on sebi da dozvoli toliki prazan hod (sto nije isto kao losa partija) u ovim mladim godinama. bice to okej.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Nedović je igrao u Italiji sa povređenim ramenom. 

Petrušev je i u Efesu bio dobar napadački, pa je popio vaspitnu i nije ulazio do kraja godine. Što pre shvati, a deluje da jeste ako je kraj ove tekme indikator, da mu minute i vrhunske partije i dobre ekipe kupuje zalaganje na oba kraja to mu je bolje.

Nama se duo Nedović Vildoza raspao i sad komentarišem i kako ne mogu zajedno jer nam se raspala centarska linija. Da igraju u Efesu mogli bi zajedno, sa Mitrom i Petruševim ako nisu na maxu ne mogu.

Inače sinoć se onaj EL komentator nervirao i to očigledno zbog sudija i zbog Duška jer ne uvodi Nedovića. Popizdeo je lik.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, pavijan2 said:

Nije isto prozvati Kampaca i Petruševa.

Kampaco igra svoje da li ga hvalio ili prozivao.

Filip mi deluje kao neko ko brizne u plač posle takvih prozivki.

Ne bi ni pomenuo Petruseva da novinar nije isticao njegovu statistiku 

Govoriti o statistici igraca posle poraza je idiotski posebno gde taj isti igrac sudeluje u porazu ne bas dobrom odbranom

 

Toliko tih idiotskih konstatacija novinara na kzs dobro se i drze treneri

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, srlepajce said:

Ne bi ni pomenuo Petruseva da novinar nije isticao njegovu statistiku 

Govoriti o statistici igraca posle poraza je idiotski posebno gde taj isti igrac sudeluje u porazu ne bas dobrom odbranom

 

Toliko tih idiotskih konstatacija novinara na kzs dobro se i drze treneri

Ako na iskusnog Ivanovića tako deluje "ludi Rajko", kako li tek na Filipa deluje Ivanovićeva prozivka.

Zaslužuje dečak "poseban tretman".

Vratiće.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba biti posten i reci da Dusko i u seriji od 6 pobeda nije isticao pojedince

Uvek bi odgovarao da su to timske pobede i da svi momci vredno rade

Dok su Ilic i Lazarevic bili van 12 uvek je isticao da i oni dobro treniraju

Kad nekog igraca ne ide kao sinoc Nedovica rekao bi da su u igri oni za koje misli da bi mogli do pobede

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pavijan2 said:

Ako na iskusnog Ivanovića tako deluje "ludi Rajko", kako li tek na Filipa deluje Ivanovićeva prozivka.

Zaslužuje dečak "poseban tretman".

Vratiće.

 

Brate ti se ponasas kao da je Filip malo dete...

Msm te konf za stampu nisu bas neko merilo sem sto ode javno.

Kontam da Filip i Dusko pricaju na treninzima i sastancima o esencijalnim stvarima.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ako uspemo da napravimo čudo i dobijemo Makabi, biću optimista za nastavak EL sezone. Posle ide Alba kući i imamo zicer da dočekamo Kampacov debi sa skorom 12-13, što uopšte ne bi bilo loše i gađamo 13-13 u Minhenu. 

Nije nam loš raspored do kraja. Kući npr. Baskonija, Valensija, Efes, Fener, a na strani Pao, Asvel. Čak imamo mesta i da uglavimo neki kiks, pa da se čupamo protiv Olimpijakosa. 

Znači Makabi je must win, malo finale. Ili smo back in the game ili sve pare u fudbal, gasi ovo sranje. 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Duško pokušava da nađe petorku koja će da startuje,a da ne izgubi prvu četvrtinu. Rekao bih da smo od poslednjih 15tak tekmi bar 12 izgubili prvu četvrtinu.

Međutim kad god smo startovali sa petorkom:

 

Vildoza, Dobrić, Lazić,Bentil, Kuzmić.

 

Sa klupe ide postava Pefi, Nedović, Lazarević, Petrušev i Mitrović 

 

Mi smo većinu utakmica pobeđivali,a sada kako se vratio Džoni sve se pohebalo i naopako izgleda kako igra tako i rotacija.

 

Voleo bih da se vratimo u taj ritam sa takvim rotacijama koje su pobedjivale utakmice.

Izaći ćemo iz ove krize sigurno,a da li će biti kasno videćemo. Treba biti strpljiv.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

Ja se bas bojim nekog opakog stradanja u Tel Avivu..tipa -20 (i nesto) :classic_unsure:

Naravno, nisu ni male šanse za to, ali ja se svakako više plašim trenera tipa Skariolo, Maksvitis, Mesina...i sa slabijim timom na papiru, nego jači tim, a trener Jasikevičius, Kattash, Penarroya, Mumbru... 

Mislim da imamo dobre šanse tamo gde Duško ima više znanja u trenerskom duelu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drug Crni said:

Ja se bas bojim nekog opakog stradanja u Tel Avivu..tipa -20 (i nesto) :classic_unsure:

 

Nije nemoguce ako im se otvori sut, ali trebalo bi da nam vise odgovaraju od Virtusa i Armanija. Igraju losiju odbranu i sa manje discipline u napadu.

 

Dosta je bitno i da li ce igrati Lorenco, a navodno bi trebalo bas protiv nas da se vrati. On im je daleko najvazniji i najkvalitetniji igrac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kankkunen said:

Makabi ima samo jedan poraz kod kuće i to od Barse, pa eto ... treba dati sve što se može u ovom trenutku, pa kako bude.

 

Ali ne bi nam bilo prvi put da dobijemo Makabi u gostima.

 

Ali su nam tu sanse ipak ispod 50% 🙃

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uvek treba imati nade,cudna sezona,prave se lude serija kako poveda isto tako i poraza,jos uvek mozemo biti optimisti(moramo) 

Meni nikako Dobric ne uliva poverenje,bas mi se smucio momak koga sam bas puno gotivio a sam me bas toliko razocarava iz meca u mec,donekle je kriv i trener ali kad nema drugih napadckih opcija sta da se radi,pokusavamo razno

Njemu je jedina vrlina bila sut za tri a sada se i nje plasi i kad ostane sam odmah znam da ce promasiti u EL,mislim takodje da se ne koristi bas najbolje Stefan Lazarevic,mislim da moze on dosta bolje da se iskoristi

Link to comment
Share on other sites

Ja se bojim Albe. 

 

Jeste da su trenutno jedina gora ekipa od nas u takmičenju ali bićemo pod velikim pritiskom nakon nabijanja u Tel Avivu i petog poraza u nizu. Pitanje kakva će podrška biti, znamo kako to kod nas ide, od euforije do letargije. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...