Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ma gotova je EL za nas, možemo samo da pomognemo partizanu da budu u 8, realno su igrama i zaslužili. Što se tiče Kampaca, mislim da su prevelika očekivanja, on sigurno neće moći da igra sam i da nosi ostale na ledjima. Videćemo već u kupu kako će to da izgleda. Mislim da nas čeka još jedan reality check.

Edited by K.Dot
  • Like 4
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ma gotova je EL za nas, možemo samo da pomognemo partizanu da budu u 8, realno su igrama i zaslužili. Što se tiče Kampaca, mislim da su prevelika očekivanja, on sigurno neće moći da igra sam i da nosi ostale na ledjima. Videćemo već u kupu kako će to da izgleda. Mislim da nas čeka još jedan reality check.
19891a038350e9790b0c3e15c23a4ae7.jpg

Послато са moto g(100) помоћу Тапатока

  • Like 3
  • Thanks 3
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, propolis said:

Ista ova ekipa je rutinirala Oli u gostima koji delje sve redom u Atini 🤔

 

Isti igrači možda, ali ovo više nije ni tim - rasprslo se u prethodnih 20ak dana sa izuzetkom onog odvaljivanja nezainteresovanog Monaka. Vukla se još malo neizvesnost na individualni kvalitet i onda potop protiv dve prosečne italijanske ekipe - gde smo u oba meča izgubili utakmice već u prvom poluvremenu. Nakon što nas Makabi pregazi, biće to 0-5 u pet odlučujućih utakmica protiv direktnih rivala za poziciju na tabeli. Početak februara meseca, treba da ostaneš u igri za top 8, a Duško rotira kao da je septembar i isprobava ko bi mogao da igra odbranu a da liči na pristojnu. Neozbiljno u svakom slučaju, ostalo još samo da se i Vildoza psihički izbaci iz koloseka, mada je fizički onako. Intenzivan, ali kratak period dobre igre, koji nije iskorišćen da se postave ozbiljni fundamenti i role.

Edited by medobrundo
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

 

Isti igrači možda, ali ovo više nije ni tim - rasprslo se u prethodnih 20ak dana sa izuzetkom onog odvaljivanja nezainteresovanog Monaka. Vukla se još malo neizvesnost na individualni kvalitet i onda potop protiv dve prosečne italijanske ekipe - gde smo u oba meča izgubili utakmice već u prvom poluvremenu. Nakon što nas Makabi pregazi, biće to 0-5 u pet odlučujućih utakmica protiv direktnih rivala za poziciju na tabeli.


Evo da ne bude da ja samo mračim, čim registrujemo Kampaca, krećemo opet u seriju pobeda, kao na prekidač.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, medobrundo said:

 

Isti igrači možda, ali ovo više nije ni tim - rasprslo se u prethodnih 20ak dana sa izuzetkom onog odvaljivanja nezainteresovanog Monaka. Vukla se još malo neizvesnost na individualni kvalitet i onda potop protiv dve prosečne italijanske ekipe - gde smo u oba meča izgubili utakmice već u prvom poluvremenu. Nakon što nas Makabi pregazi, biće to 0-5 u pet odlučujućih utakmica protiv direktnih rivala za poziciju na tabeli. Početak februara meseca, treba da ostaneš u igri za top 8, a Duško rotira kao da je septembar i isprobava ko bi mogao da igra odbranu a da liči na pristojnu. Neozbiljno u svakom slučaju, ostalo još samo da se i Vildoza psihički izbaci iz koloseka, mada je fizički onako. Intenzivan, ali kratak period dobre igre, koji nije iskorišćen da se postave ozbiljni fundamenti i role.

 

Jebiga kad bi znao tako pa da tempiras formu i da nikad ne gubiš....ne ide to tako u sportu. 

Pali smo u formi što je normalno za svaku ekipu i sigurno je da još ništa nije gotovo.

Jel Milan lud što je doveo Nepijea? Pa naravno da i oni smatraju da još ima šanse za TOP8.

 

Ima još dosta da se igra i sa 3 ,4 vezane pobede opet smo među kandidatima za top 8,a za to ipak moramo sačekati mart mesec sa Fakuom i Martinom!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

ne mracis nego bacas pamflet-onelinere, kao i uvek. ako ne ispadne tako, ne javljas se a ako ispadne, esam vam reko.

A realno šta fali onelinerima? Već ko zna koji put me prozivaš za to. Čim je post duži od 3 rečenice ja i ne čitam, Guru, medo i Princeton excluded. A tebe razmišljam da prebacim na IL, zalepio si se kao čičak.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, K.Dot said:

Ma gotova je EL za nas, možemo samo da pomognemo partizanu da budu u 8, realno su igrama i zaslužili. Što se tiče Kampaca, mislim da su prevelika očekivanja, on sigurno neće moći da igra sam i da nosi ostale na ledjima. Videćemo već u kupu kako će to da izgleda. Mislim da nas čeka još jedan reality check.

Sacekacu kraj kupa i nadam se demantovati ovaj tvoj post.👍

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, propolis said:

 

Jel ima teoretske šanse Milan za top8? Ima, što znači da šansa nije 0 posto!

 

Imaju šanse ukoliko pobede sve do kraja. Dobro su počeli, lepo im je leglo što smo im mi gostovali.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Neverovatno da smo mi igrali egal sa KKP, zato derbi i ima draž, da gledamo realno stanje trebali smo da prodjemo kao zalgiris .

Nemojmo preterivati, sve je stvar momentuma i trenutne forme. Nisu oni GSW, a mi Borac Cacak. Nismo igrali egal, vec su nas jednu nadigrali i tesno dobili, nakon dva poraza od nas, gde smo bas onako objasnili neke stvari. Tanka je kvalitativna linija izmedju dve ekipe, narocito kad nama zaigraju svi igraci. Zaboravljate da su oni konacno kompletni vec izvesno vreme, a mi vec dugo nismo, i ekipa nam je zbog preopterecenja jednostavno u strmoglavom padu forme. Ista ova ekipa je pre mesec dana surila redom u EL, jedan Olimpijakos koji je mozda i najjaca ekipa ove sezone, odlucila od kosarke u gostima itd...pad forme nosi i pad samopouzdanja, a narocito koncentracije zbog koje gledamo ocajan sut i sulude odluke na terenu i kraj klupe. Tako nesto smo gledali kod komsija pre mesec i nesto dana, pa su se stvari skroz preokrenule. Ne znaci da se nece  ponovo zaokrenuti u potpunosti. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

A šta kažeš na ovo, ako osvojimo kup samobanovaću se na mesec dana, je l’ može? 

Ne zezaj,salim se malo.Ne volim defetizam ili me brzo prodje kad me uhvati.Ali ga apsolutno razumem jer smo se raspali u 4/4 Kaunasu i to jos uvek traje.

43 minutes ago, uini said:

 

jel moze na 10ak godina?

Ma sta ti je to uopste uini?Sto se ne potpises ovde imenom i prezimenom?😂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...