Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Po meni dobri rezultati danas. Realno gledano Efes-Barsa nebitan meč, u Top8 će biti i jedni i drugi. Valensija-Asvel takodje nebitan meč jer moramo svakako ispred oba tima da budemo. Za Armani-Zalgiris mislim da je dobar rezultat jer Armani sad već polako i definitivno ispada iz borbe za Top8, a Zalgiris posle serije 3-0 u Evroligi je spreman za kiks protiv Zvezde. A pobeda Panatinaikosa i Partizana nama odgovoraju u svakom slučaju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedva cekam mec sa Zalgirisom da vidimo sta ce biti. Prethodnih godina kada bi isli ekipi koja igra dobru kosarku i u formi je, a koja nije bas izraziti favorit protiv nas, obicno bi gubili lako takav mec. Ali sad smo bas opasni i trebalo bi da bude drugacije ovaj put. Bice tezak mec, ali kvalitet je na nasoj strani i moramo to da pokazemo.

Link to comment
Share on other sites

Žalgiris će nas verovatno dobiti, oni su egzemplar ekipe koja nam ne leži (sem Reala). Ekstremno čvrsti i jaki, sistem koji se gradi decenijama, strpljivi i dovoljno lukavi.

 

Oni su sigurni za TOP 8, verovatno sa nekog šestog mesta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

Jedina naša šansa za top 8 su Makabi i Baskonija

 

 

Daj mi da gadjamo 4. mesto, pa ako malo fulamo da se svejedno plasiramo na top 8.

 

Ovako kad se gadja minimum za prolaz, uvek se izgubi.

 

Tako mi je uvek bilo i na faksu, kada sam ucio za 6, stalno sam padao.

 

Mora da se cilja malo vise.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

Žalgiris će nas verovatno dobiti, oni su egzemplar ekipe koja nam ne leži (sem Reala). Ekstremno čvrsti i jaki, sistem koji se gradi decenijama, strpljivi i dovoljno lukavi.

 

Oni su sigurni za TOP 8, verovatno sa nekog šestog mesta.

Kume aj u 20 marke da ih dobijamo 10+

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...